Sparta party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Nie ładnie ...Swoich się nie zostawia nawet gdy proszą o wsparcie ;D co 5 minut
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

sprawa dość zawiła, ale nie ma co jej tu roztrzepywac... :)
wole zrobić resa niż później powiedzieć "a nie mówiłem"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Wy chyba śmieszni jesteście - co to ma być za świat? Ludzie robią jeden wielki sojusz, bo się boją tracić miasta, co za dno.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

pisałem o tym już dwa razy. sparta to słaby świat. nie oszukujmy się - podejścia do retimno jeśli chodzi o poziom, nie ma żadnego. ale jak ktoś nie chce spedzac 10 godzin dziennie na grze, zeby byc na rownym poziomie z innymi, to idzie na słabszy świat. czyli spartę. tak to wygląda.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

pisałem o tym już dwa razy. sparta to słaby świat. nie oszukujmy się - podejścia do retimno jeśli chodzi o poziom, nie ma żadnego. ale jak ktoś nie chce spedzac 10 godzin dziennie na grze, zeby byc na rownym poziomie z innymi, to idzie na słabszy świat. czyli spartę. tak to wygląda.

może dla Ciebie ma to znaczenie jaki to świat, bo dla mnie nie ma znaczenia... lubie świat z nowym systemem podboju bo traktuję grepo jako miłe spędzenie wolnego czasu z ludźmi których znam i dobra zabawę a nie jak coś co by było dla mnie jak życie... dla mnie sprawy prywatne są ważniejsze niż gra i wolę jak Ty to nazywasz "być na równym poziomie z innymi"... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

To chyba jasne ;) Wystarczy spojrzeć w ranking.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Seth grasz na tym serwerze czy tylko jesteś obserwatorem OBWE :)??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

OBWE? Nie rozumiem.
Gram, o to się nie martw ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

OBWE - Organizacja Bezpieczeństwa i Współpracy (w Europie). Tutaj winno być OBW"S" :D

Mankatoo
...to prawda ten sojusz SPARTA i jej akademia mocno sie rozrósl

popatrz na DNSów w ciągu 2 dni akademia równie mocna co topka :)
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Sparta party

ci DNS nie rzucili mi sie jakos w oczy , ale z tego co slyszlem *DNS*to nie akaemia , ale moge sie mylic
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

Nie akademia, tylko drugi sojusz ;) Tak samo się masóweczki na Omikronie tłumaczyły ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sparta party

to ten sam sojusz - jednak nie nazywają to akademią
 
Do góry