Spełnione Marzenie Pytii

Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Drodzy gracze!
Z okazji zbliżających się drugich urodzin Grepolis, mamy do zaproponowania konkurs pod tytułem "Spełnione Marzenie Pytii". Nazwa dość tajemnicza, jednak oddaje charakter zabawy.
Zacznijmy od końca nazwy, choć odnosi się on do pierwszego etapu.
Pytia, jak wiadomo, była kapłanką Apollina, słynącą z daru przepowiadania przyszłości. I właśnie takie zadanie będzie stanowiło pierwszy konkursowy etap. Celem tej części konkursu będzie odgadnięcie parametrów nowego świata (zgodnie z podanym poniżej wzorcem). Dla każdego z parametrów należy wytypować jego ustawienie - im więcej opcji do wyboru, tym więcej możliwych do zdobycia punktów. Zwycięstwo przypadnie osobie, która uzyska ich najwięcej. Jest o co walczyć - nagrodą będzie 500 sztuk złota premium.
Z czym zatem będziemy porównywać podane przez Was typy? Tu dochodzimy do drugiego członu nazwy - Marzenie. Po zakończeniu zgłaszania proroctw, na forum ogólnym zostaną utworzone ankiety dotyczące wszystkich przepowiadanych ustawień świata. To właśnie Wy, Gracze, będziecie mieli w swoich rękach losy zwycięstwa wieszczów z pierwszego etapu.
Pozostaje ostatni człon - Spełnione. Mam nadzieję, że ten etap będzie spełnieniem Waszych marzeń. Otóż w ustawieniach najbliższego świata o nazwie Ypsilon, zostaną uwzględnione wyniki ankiet z drugiego etapu naszej zabawy. Muszę niestety dodać łyżkę dziegciu - dokładny termin jego otwarcia, na chwilę obecną, nie jest jeszcze znany. Przejdźmy jednak do konkretów.

Etap I "Pytia"
Aby w nim uczestniczyć, należy wysłać do Opiekuna konkursu którym jest Robin65 PM na forum ogólnym. W wiadomości należy zawrzeć swoją propozycję. Zgłoszenie musi być napisane zgodnie z poniższym wzorem a także być odpowiednio zatytułowane: "SMP nick".
Wzór:

- prędkość świata: 2
- prędkość jednostek: 2
- ilość bóstw: 5
- morale: nie
- system podboju: stary
- ilość członków sojuszu: 50
- bonus nocny (początek): 23
- antytiming: 10

odpowiedzi możecie wybierać spośród dostępnych opcji:

- prędkość świata: opcje dostępne (1,2,3,4) do zdobycia 4 punkty
- prędkość jednostek: opcje dostępne (1,2) do zdobycia 2 punkty
- ilość bóstw: opcje dostępne (4,5) do zdobycia 2 punkty
- morale: opcje dostępne (tak, nie) do zdobycia 2 punkty
- system podboju: opcje dostępne (stary,nowy) do zdobycia 2 punkty
- ilość członków sojuszu: opcje dostępne(50,100,150,200) do zdobycia 4 punkty
- bonus nocny (początek): opcje dostępne (22,23,00) do zdobycia 3 punkty
- antytiming: opcje dostępne (10,30) do zdobycia 2 punkty


Etap ten trwać będzie do dnia 10 lutego (godzina 23:59:59). Nadesłanie podwójnej propozycji lub niezgodnej z powyższym wzorcem, będzie wiązać się z dyskwalifikacją. Na drodze negocjacji istnieje możliwość poprawienia ewidentnego błędu lub literówki. Zasadność wniesienia poprawek pozostawiam własnej ocenie. Członkowie Teamu mogą spróbować swoich sił w wieszczeniu, jednak są wyłączeni z konkursu (nie przysługuje im nagroda).

Etap II "Marzenie"
Po zakończeniu Waszych jasnowidzeń, na forum ogólnym zostaną utworzone (znane Wam z działu propozycji) ankiety, w których każdy zarejestrowany użytkownik forum będzie mógł oddać swój głos. W ten sposób przyczynicie się do powstania świata Waszych marzeń! Oddawać głosy będzie można do godziny 12:00 dnia 16 lutego. W zależności od ilości osób biorących udział w I etapie zabawy, postaram się zamieścić na forum dostarczone proroctwa. W przypadku remisowego wyniku w ankiecie (do czego mam nadzieję nie dojdzie), mój pojedynczy głos pozostawiam jako rozstrzygający.
Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu drugich urodzin Grepolis, czyli 17 lutego 2012 roku.

Etap III "Spełnienie"
Start świata Ypsīlon - najbliższy możliwy termin


W imieniu Teamu Grepolis,
Robin65
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

Z uwagi na fakt, iż najczęściej popełnianym przez niektórych graczy błędem przy wysyłaniu zgłoszenia jest jego błędne zatytułowanie, co powoduje jej nieważność, pozwalam sobie na niniejsza uwagę.

Nick (z ang. nickname – przezwisko, pseudonim) – po polsku ksywa, jednak termin ten często używany jest w polskojęzycznych programach do określenia pseudonimu/loginu/identyfikatora itp.


W opisie konkursu napisałem, iż zgłoszenie ma zostać opatrzone tytułem SMP nick co oznacza iż w miejsce nick macie wpisywać swój login z gry lub forum w moim przypadku byłoby to SMP Robin65.


Pozdrawiam Robin65
 
Ostatnia edycja:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

Wiadomość z ostatniej chwili, ponieważ wymarzony świat wystartuje w dniu urodzin czyli 17 lutego i potrzeba dwóch dni na jego przetestowanie, skrócony zostanie czas na głosowanie w ankietach. Oddać głos będzie można do 15 lutego do godziny 12:00
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

Etap zgłaszania Waszych jasnowidzeń został zakończony. Wpłynęło 88 propozycji zgodnych z regulaminem konkursu. Zapraszam do głosowania w ankietach dotyczących wymarzonych parametrów świata.

Czas zakończenia ankiet 15 lutego 12:00​
 
Ostatnia edycja:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

Ankiety zostały zamknięte. Zgodnie z ich wynikami świat Ypsilon otrzyma następujące parametry:
- prędkość świata: 4
- prędkość jednostek: 2
- ilość bóstw: 5
- morale: nie aktywne
- system podboju: nowy
- ilość członków sojuszu: 100
- bonus nocny (początek): 00:00
- antytiming: 10



Mam nadzieję, iż spełnia to Wasze oczekiwania, życzę Wam udanych podbojów - start świata Ypsilon przewidziany jest na 17 lutego. W tym dniu zostaną również ogłoszone wyniki części konkursowej.
 

DeletedUser13017

Guest
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

A kto wygrał konkurs????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

start świata Ypsilon przewidziany jest na 17 lutego. W tym dniu zostaną również ogłoszone wyniki części konkursowej.


:p Tak jak pisze wyżej w piątek. ;) Bedzie wszystko jasne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

Dokładna godzina startu świata nigdy nie jest podawana celowo, natomiast ogłoszenie wyników konkursu postaram sie zrobić jak najwcześniej.
 

DeletedUser13017

Guest
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

ale czemu??? co sie stanie jak nam powiesz kiedy startuje???
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Spełnione Marzenie Pytii

Po pierwsze nie wiem :D, po drugie podanie konkretnej godziny sprawiłoby iż równocześnie próbowało by tam zarejestrować się bardzo dużo osób czego serwer mógłby nie wytrzymać i zamiast startu świata byłby falstart.
 

Robin65

Zespół Grepolis
SMP Wyniki

Drodzy gracze wielu z Was wzięło udział w konkursie - zabawie pod nazwą Spełnione Marzenie Pytii. Za tak duże zainteresowanie bardzo dziękuję. W szranki stanęło 88 graczy, w tym poza konkurencją, jeden członek teamu. Maksymalnie można było zdobyć 21 punktów. Dwie osoby uzyskały maksymalny wynik. Mam zaszczyt przedstawić zwycięzcę konkursu którym jest:


Validus23_130_2.gif

drugą osobą, której ta sztuka się udała jest:
NataIcia,23_129_8.gif

ale z racji członkostwa w Teamie poza konkursem

Ponadto czterem graczom udało się uzyskać 19 punktów, a tym samym wyróżnienie i są to:

Jejkapupup.gif

upup.gifMarkos13

szaamanupup.gif

upup.gifxpavx


Główną nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca w tym konkursie, jest 500 sztuk złota. Ponadto wszyscy wymienieni tu gracze otrzymają od InnoGames kalendarze. W celu ustalenia szczegółów odbioru nagród proszę się zgłosić do mnie poprzez PW.


Gratuluję w imieniu Teamu Grepolis Robin65


Odwołania:
Dysponuję wszystkimi Waszymi zgłoszeniami, ewentualne błędy w naliczeniu punktów, a tym samym pominięciu w powyższej liście, można reklamować na PW do mnie w ciągu 24 godzin od ukazania się niniejszego ogłoszenia. Porównam wtedy jeszcze raz, wprowadzone dane z przesłanymi.
 
Ostatnia edycja:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: SMP Wyniki

Ponieważ dwóch graczy spośród wymienionych powyżej nie wykazało zainteresowania kalendarzem, a szkoda by się one zmarnowały, dwie pierwsze osoby spośród biorących udział w konkursie SMP, które wyrażą zainteresowanie zgłaszając się do mnie na privie, będą mogły je otrzymać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry