Stara mapa lepsza

  • Rozpoczynający wątek LE0NIDASS
  • Data rozpoczęcia

Jaka mapa lepsza ?

  • Nowa

    Głosy: 18 58,1%
  • Stara

    Głosy: 13 41,9%

  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje zrobienie znowu tej mapy co była ,ponieważ ta nowa cały czas mi się zacina , zawiesza itp.:( wam też ?
Ja nie moge nawet atakować,bo nie mogę sie rozejrzeć po mojej okolicy.

myślę że przyczyną jest ten dodatek:
Na mapie widoczny jest kierunek, w jakim znajduje się aktywnemiasto.
 

DeletedUser

Guest
ale mi pasuje nowa a juz lepiej aby byloby ustawienie wlacz/wylacz
 

DeletedUser

Guest
lepiej mieć możliwość włącz/wyłącz niż zmieniać mapę na starą. ciekawe co będzie jak wprowadzą kolorki na mapie dla oznaczenia sojuszy - tez będziecie chcieli powrotu do starej bo wam zamula?
 

DeletedUser

Guest
osobiscie mi ni nie zamula... Ale mogla by byc opcja wlaczy/wylacz
 

DeletedUser

Guest
Nowa mapa jest świetna: kółko z kierunkiem do miasta i obliczanie czasu płynięcia do danego miejsca daną jednostką bardzo ułatwia grę. Ale jak komuś nie pasuje, to może opcja włącz/wyłącz by się faktycznie przydała.
 

DeletedUser

Guest
Szybkość generowania mapy mam teraz przeszło 5s... :mad: Przed update było 1s...
 

DeletedUser

Guest
Zacina, ale nie jest tak źle chyba wystarczyła by opcja włącz/wyłącz kursor (to beznadziejne czarne koło...)
 

DeletedUser

Guest
Z tym kołkiem to kwestia gustu-jak nauczysz się je wykorzystywać to może być bardzo przydatne :)


Wykorzystywać? Ono nie pomaga w niczym, a tylko spowalnia wczytywanie mapy i jakby tego było mało dwa razy wolniej poruszam nim po mapie niż kiedy miałem standardowy kursor...
 

DeletedUser

Guest
Z tym się nie zgodzę, nie raz jak rozglądałem się po okolicy, to nie mogłem potem trafić do własnego miasta. To pomaga przy planowaniu ataków.
 

DeletedUser

Guest
Ja proponuję tym co mają problemy z mapą

1. zmienić przeglądarkę
2. usunąć dodatki które spowalniają wszelkie operacje

mi np. na Chrome działa pięknie jedynie przesuwanie w prawo ma dziwny efekt,
że wiosek nie widać tylko gołe wyspy i muszę troszkę przesunąć np. w lewo aby było wszystko widać ;-)
 

DeletedUser

Guest
no to o co tu walczycie o_O? o kółko?przeciez to dobre udogodnienie ja nie wiem jak to wam kompa tnie mapa sie zawsze przy przesuwaniu ciela i ciąć sie będzie przy polskim internecie napedzanym chomikami w kółkach
 

DeletedUser77

Guest
Propozycja została wprowadzona wraz z aktualizacją 1.17
Można wyłączyć, lub zmienić opcję wyświetlania strzałki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry