statek kol w obronie

  • Rozpoczynający wątek SIR MIRON
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mam pytanko
czy jezeli akurat w porcie mam jedynie statek kol to jesli ktos mnie zaatakuje to mi go niszczy
 

DeletedUser

Guest
a jesli bede mial jeszcze jakies inne statki to bedzie to mialo jakies znaczenie
 

DeletedUser

Guest
Nie ma to żadnego znaczenia. Tak samo się dzieje przy statkach transportowych w obronie...
 

DeletedUser

Guest
a jesli mozna tak z innej beczki to czemu jestem wylogowywany z forum i musze sie co troche logowac

troche to denerwujace
 

DeletedUser

Guest
Podczas logowania na forum, zaznacz sobie opcję "Pamiętaj moje logowanie", a w przeglądarce jakiej używasz, zapamiętaj hasło użytkownika ;)
 

DeletedUser

Guest
Symulator symulatorem, on strat w transportach i kolonie nie pokaże... ale dla pewności zobacz ten raport:

transport.jpg


Raportu z ataku na wioskę z kolonem obecnie niestety nie mam :) (Ale jak znowu jakiś się trafi to nie omieszkam pokazać :p)

Niszczenie transportowców i kolona rządzi się po prostu innymi prawami z tego co zauważyłem. Ale, nie chce mi się pisać o mych spostrzeżeniach :p
 

DeletedUser

Guest
Hymmm... dziwne :) Jakoś dziś mnie kolo atakował i jakoś mi nie rozbił transportowców ;)
 

DeletedUser

Guest
tak jak mówiłem - niszczenie transportów rządzi się innymi prawami :p
 

DeletedUser

Guest
Nie chcę wprowadzać w błąd, gdyż jeszcze nie jestem pewien swojej teorii... zacząłem przywiązywać wagę do zniszczeń transportów dopiero niedawno.


Ale jak już pewność będę miał... to coś naskrobię :p
 

DeletedUser

Guest
Żeby statki transportowe nie zostały zniszczone należy miedz choć 1 żołnierza w wiosce który przeżyje atak ...
 

DeletedUser1608

Guest
Transportowce da się rozwalić tylko wtedy jeśli w mieście niema żadnych jednostek, przynajmniej tak było. Przy ataku kiedy flota gracza jest lepsza od naszej, niszczy część, a gdy nie mamy żadnego statku ofensywnego, a atakujemy miasto gdzie taki statek jest niszczy wszystkie transportowce i cała flotę. <-- opisałem wszystkie możliwości zniszczenia transportowca.
 

DeletedUser

Guest
Transportowce da się rozwalić tylko wtedy jeśli w mieście niema żadnych jednostek, przynajmniej tak było. Przy ataku kiedy flota gracza jest lepsza od naszej, niszczy część, a gdy nie mamy żadnego statku ofensywnego, a atakujemy miasto gdzie taki statek jest niszczy wszystkie transportowce i cała flotę. <-- opisałem wszystkie możliwości zniszczenia transportowca.


Jak to prawda, trzeba poprawić symulator...
 

DeletedUser

Guest
To ja tu specjalnie półsłówkami mówię żeby ludzie sami zaczęli dochodzić a nie pytać a tu cała intryga zepsuta :p
 

DeletedUser

Guest
Kolon

Oczywiscie, że mozna zniszczyć kolonizator w porcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry