Statystyki wojenne sojuszy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15166
  • Data rozpoczęcia

Jesteś na...

  • Tak

    Głosy: 69 95,8%
  • Nie

    Głosy: 1 1,4%
  • Obojętne

    Głosy: 2 2,8%

  • W sumie głosujących
    72

DeletedUser15166

Guest
Proponuję wprowadzić do gry statystki wojenne sojuszy które znajdowałby się w dodatkowej zakładce w sojuszu(lub w zakładce pakty) wyglądałoby to podobnie jak w plemionach, w tych statystykach podczas wojny z konkretnym sojuszem znaleźlibyśmy:
- podbite, stracone miasta i przyrost punktów z nich
- pokonane przez sojusz jednostki w obronie i ataku
- zdobyte przez sojusz punkty walki, obrony i ataku
- statystki, punkty wojenne poszczególnych członków sojuszu(podbite, stracone miasta, zdobyte punkty walki itp.) oczywiście podczas wojny z konkretnym sojuszem, pozwoliło by to np. znaleźć graczy którzy nie angażują się w wojnę
- kronika wojenna czyli miejsce w którym są wyświetlone aktualne, dawne, wygrane oraz przegrane wojny.

przykładowe screeny ze statystyk na plemionach
47680402.jpg

statystykim.png

W planie rozwoju na rok 2013 jest drobna informacja o wykresach i statystykach, ale czy wprowadzenie takiej opcji jest w planach nie wiem mam nadzieję że tak ;) myślę że te statystki okażą się przydane graczom jak i sojuszom.
Wykresy i statystyki:
Zastanawialiście się czasem jak dobrze Wam poszło w danej sytuacji? Wprowadzimy nową zakładkę w profilu, w której znajdziecie mnóstwo interesujących danych!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Fajna propozycja. U mnie w sojuszu nieraz radni robią takie przedstawienie, a to im bardzo by ułatwiło, więc jestem ZA.
 
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Jak najbardziej tak.
Nie będzie trzeba wchodzić na grepoStatsy i spisywać kto ile komu tylko wystarczyłoby spojrzeć na te staty i kłamstwa w profilach sojuszy by już nie było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Ciekawy pomysł.Oczywiście głos za.Czy będzie to dodaktowa opcja czy jakiś nowy przycisk w sojuszu?
 
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Według mnie najlepiej cos dodatkowego w
Sojusz> Pakty >Wrogowie i po naciśnięciu obok nazwy "Pokaż Statystyki Wojny"
Graficznie nie za bardzo umiem przedstawić ,ale chyba najlepsze rozwiązanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Mnie sie pomysł bardzo podoba, uprości to pracę zalozycielom sojuszu, jak najbardziej za :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

no fajny pomysł jak najbardziej za
uprości to prace liderom
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Dobry pomysł, dość prosty do wprowadzenia, za.
Bardzo ułatwi pracę liderom itd. (jak wyżej napisali) :).
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Świetnie to wygląda w Plemionach, mam nadzieję, że właśnie podobne statystyki zostaną wprowadzone :) W kronice wojennej znajdują się wszystkie szczegółowe dane dotyczące poprzednich wojen, czy są bardziej okrojone?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Jestem za. Pomysł i szata graficzna mi się bardzo podobają, chętnie bym sobie czasem poczytał jakie bitwy przegrał i wygrał top 1 sojusz :D Głos za.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Jak najbardziej jestem za. Bardzo dobry pomysł, wszystko widoczne i nie trzeba latać po statach i wyszukiwać.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Byłoby to całkiem dobrym rozwiązaniem , łatwo byłoby szukając sojuszu odfiltrowywać masówki itp...
głos na Tak
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Co będzie z tą propozycją? Bo jest bardzo ciekawa:D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Jestem zdecydowanie na tak. Znacznie ułatwi to robotę liderom i zaspokoi ciekawość graczy. Głos na tak.

Co będzie z tą propozycją? Bo jest bardzo ciekawa:D

Nie wiadomo. Najpierw musi zostać zaakceptowana przez graczy, potem przez Team, a następnie przez Inno :)
 

DeletedUser20167

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Propozycja podoba mi się :) Oddaję głos na "tak".

Wchodząc do sojuszu, który gra już trochę na danym świecie, zastanawiamy się czy jest on odpowiedni. Jeśli będzie można łatwo przejrzeć takie statystyki, to nie będzie wielkiego problemu z oceną danego sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Statystyki sojuszowe w grze na pewno nikomu nie zaszkodzą, no chyba że akurat gildon spojrzy i przekona się jak lami w grepo, wtedy może się załamać chłopak... Wracając do meritum, nikomu (istotnemu) nie zaszkodzi, a wiele graczy będzie zadowolonych, że mogą w szybki i łatwy sposób, bezpośrednio w grze kontrolować przebieg konfliktu oraz obserwować te wszystkie inne bajeranckie cyferki ;) Im więcej oczu na statystykach tym gorzej dla słupów i tych co się migają od grania. Selekcja przyjdzie dużo łatwiej.

Wadą jest to, że po wprowadzeniu jak zwykle pojawi się nasz ulubiony element, gra będzie zapewne zwalniać i zasypią nas nieuniknione bugi "Na imię mi Legion, bo nas jest wielu". Raczej wątpię, by programiści ogarnęli temat od razu ale większy chaos będzie tylko raz zaraz po zaimplementowaniu tej "nowości", potem rozwój statów będzie dużo łatwiejszy. :eek:
 

DeletedUser19857

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Dlaczego ta propozycja dalej leży na forum? Może by ktoś z moderatorów powiedział co z nią będzie?
 

DeletedUser15875

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

Zgadzam się z poprzednikiem, pomysł jest bardzo dobry, ale sprawa niestety stoi w miejscu ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

I do tego 95% prawie jest za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Statystyki wojenne sojuszy

fajny pomysł ułatwiło by to nieco sprawę.
 
Do góry