strata żołnierza, a przyrost populacji

DeletedUser

Guest
Wydawało mi się, że po stracie kilku żołnierzy powinienem dostać "rekompensatę" w postaci zwiększonej populacji. Upraszczając- tracę 10 żołdaków, o 10 zwiększa mi się populacja. Czy nie tak powinno być? Przecież jak zlecam "wyprodukowanie" wojska to o tyle mi się populacja zmniejsza. Podbijałem wioskę (może dlatego,ze w tym przypadku straty nie są wliczane w ogólny ranking, nie wiem?), i straciłem kilku hoplitów, ale nie dostałem ich z powrotem jako wolnych mieszkańców. Czy ktoś może mi to objaśnić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: strata żołnierza, a przyrost populacji

Powiem tak. Jest 99% szans że pomyliły Ci się cyferki a w rzeczywistości wszystko jest w porządku, i jakiś 1% że to błąd gry.
Jeśli jesteś pewien, że jesteś nieomylny, to w tej sprawie pisz ticketa do supportu. Pytanie czy warto marnować czas dla kilku hoplitów, mi by się nie chciało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: strata żołnierza, a przyrost populacji

Czasami wolni wiesniacy wracaja po pewnym czasie a nie od razu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: strata żołnierza, a przyrost populacji

Powiem tak. Jest 99% szans że pomyliły Ci się cyferki a w rzeczywistości wszystko jest w porządku, i jakiś 1% że to błąd gry.
Jeśli jesteś pewien, że jesteś nieomylny, to w tej sprawie pisz ticketa do supportu. Pytanie czy warto marnować czas dla kilku hoplitów, mi by się nie chciało.
Mi też się nie chce. Na pewno nie jestem nieomylny. Natomiast sprawa nie dotyczy kilku hoplitów, bo popełniłem karygodny błąd niewiedzy i zaatakowałem wioskę nocą. Nie sądziłem, że w tym przypadku również funkcjonuje bonus nocny tj. w przypadku ataku na wioskę celem jej zaanektowania, i straciłem więcej niż kilku hoplitów. Stąd moja złość, bo nie dość ,że dałem d...py to jeszcze mi się populacja nie odrodziła. Poczekam na inny atak, gdzie coś stracę, i przypilnuję tego. Zobaczymy. Jeśli ten błąd się powtórzy, z pewnością zwrócę się do wsparcia technicznego. Dzięki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: strata żołnierza, a przyrost populacji

odśwież i przeloguj się, wyczysć dane przeglądarki, jak nie zadziała pisz ticketa :)
 
Do góry