strata armii

  • Rozpoczynający wątek Tor3do
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może mnie ktoś oświecić jak mogę odzyskać moją armie albo chociaż co sie z nią stało i dlaczego to się stało? Mianowicie wysłałem dzisiaj atak na inną wyspę poleciało 8 transportowców w których było 29 łuczników 1 kawalerzysta i 19 rydwanów atak wysłałem na miasto nie posiadające dużo punktów po czym wracam do domu armii nie ma została pokonana w tym mieście przez dosłownie znak zapytania tak samo nie wiem ile jednostek tego znaku zapytania zniszczyłem bo też liczba jest określona jako znak zapytania. dodatkowo powiem że ja mam ponad 2k punktów a tamto miasto miało chyba 300
 

DeletedUser

Guest
Tak to jest jak sie nie docenia przeciwnika i leci sie bez skanu ... :rolleyes:

P.S tych paru rycerzykow nie nazwal bym armia . Pozdro
 

DeletedUser

Guest
Po prostu Twoje wojska zostały pokonane przez liczniejszą armię.
Znak zapytania pojawił się dla tego, że nikt z Twoich wojaków nie wrócił, więc nie miał kto Ci donieść jakie wojska stacjonowały w mieście obrońcy.
Co do waszej różnicy w punktach, to pamiętaj, że nie punkty, ale wojsko jest wyznacznikiem Twojej siły.
 

DeletedUser

Guest
dokładnie... zlekceważyłeś rywala:(
i zapewne /jak to już zostało powiedziane/ ktoś dosłał mu wsparcie
 

DeletedUser77

Guest
To nie jest żaden błąd.
Przeciwnik miał wystarczająco silną armię aby Cie pokonać.
W raporcie pojawiły się 'znaki zapytania' ponieważ, nikt z Twojej armii nie przeżył i nie wrócił więc nie mógł Cie poinformować o stanie wojsk przeciwnika.
Następnym razem polecam ostrożniej wybierać przeciwnika, nie lekceważyć go oraz wysłać szpiega przed atakiem na niego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry