Suport

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mam pytanie jak mniej więcej długo czeka się na odpowiedz supportu.

Napisałem do nich dzisiaj rano w sprawie tego premium że kasę mi zżarło a premium niema.

To ile mniej więcej trzeb czekać. Czy ktoś już pisał w takiej sprawie co ja???

Jeśli tak proszę o odpowiedz.
 

DeletedUser

Guest
Musisz uzbroić się w cierpliwość sport ma też dużo obowiązków . Powinni ci odpisać po 24 h a nawet szybciej . Muszą dokładnie sprawdzić to . Trochę cierpliwości . Wiem , że to denerwuje bo kasę straciłeś , ale musisz czekać .
Ja osobiście nie miałem takiego problemu .
 

DeletedUser

Guest
No widzisz , tak jak mówiłem musisz czekać cierpliwie .
 

DeletedUser

Guest
Jesteś gotowy podbić antyczną Grecję? Podążaj śladami Alexandra, Perseusza, Leonidasa, Achillesa i i2nnych grecki herosów. Dołącz do naszej niezwykłej przygody w świecie Antycznej Grecji.

Twoim zadaniem w tej grze przeglądarkowej jest rozbudowa własnego, małego polis (grecki odpowiednik miasta) do ogromnej metropolii, stworzenie silnej armii i floty, a w końcu podbicie odległych wysp. W twojej drodze do honoru i chwały, powinieneś także zadbać o opiekę bogów greckiego Panteonu: Zeusa, Hery, Ateny lub Posejdona. Ich łaska zadecyduje o twoim zwycięstwie lub porażce.
Ta Wiki została stworzona, aby pomóc ci w dominacji świata. Znajdziesz tu wszystko o zasadach gry, jak wszystko działa oraz poradniki dotyczące strategii napisane przez doświadczonych graczy. Z pomocą tych informacji będziesz przemierzał pola bitew jako Heros Iliady.1
 
Status
Zamknięty.
Do góry