Surowce za rozbiórkę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23727
  • Data rozpoczęcia

Jak się wam podoba pomysł?

  • Wow! Jestem na tak!

    Głosy: 12 92,3%
  • Niestety nie rusza mnie ten pomysł, obojętnie.

    Głosy: 1 7,7%
  • Do kitu! Jestem na nie.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser23727

Guest
Jakiś czas temu musiałem rozebrać Senat o 14 poziomów (miałem już wszystko zbudowane a potrzebowałem miejsca) i to co mnie zszokowało to brak zwrotu surowców. To jakby np rozebrali byśmy w prawdziwym życiu jakiś budynek to otrzymamy przecież część materiałów. Oczywiście nie mówię tu o np 100% ale np 30-50% włożonego nakładu w rozbierany poziom budynku, moim zdaniem to powinno być oczywiste.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Surowce za rozbiórkę

To jest strategia i jest zbudowane tak, by przemyśleć swoje poczynania. Mi jakoś rozbiórka nie przeszkadza, bo mało jej dokonuję, ale faktycznie trochę więcej surowców powinno się wzracać. Jeżeli mieli by zmieniać wzrot surowców to na max. 50%, bo trzeba przemyśleć dwa razy zanim się coś rozbuduję. Głos na tak.
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Surowce za rozbiórkę

Mało kiedy rozbieram budynki, właściwie to tylko przy wymianie wież na placówki handlowe przed cudami, ale zmiana warta uwagi, głos na tak.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Surowce za rozbiórkę

Wszystko zależy od indywidualnej strategii graczy. Jedni budują miasta na maksa, a drudzy tylko najważniejsze budynki, aby zrobić jak najwięcej wojska. Ci pierwsi nic nie burzą, tylko budują ile tylko mogą (w późniejszym etapie gry faktycznie mogą burzyć wieże i stawiać placówki handlowe), natomiast Ci drudzy dostosowują podbijane miasta do swojej strategii...a to często wymaga wyburzania. Surowce z takiego wyburzania pewnie by się przydały na dodatkowe wojsko:)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Surowce za rozbiórkę

Moim zdaniem rozbudowywanie miast na maksa nie ma większego sensu bo wiadomo że takie miasta mają słabe wojo dlatego gdy się podbija zbyt rozbudowane miasta to ja zawsze je zbórzam tak żeby miało mniej niż 6000pkt rozbudowy.


Propo tej propozycji to jestem na tak:cool:
 
Do góry