[Wyjaśnione] Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

  • Rozpoczynający wątek elitaszakala
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie chciałbym sie zapytac czy jest mozliwosc uzyskania informacji na temat przybliżonego czasu zamknięcia świata Ateny lub odliczanie do jego zamknięcia?
 
Odp: Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

Obecnie na świecie Ateny jest około 900 graczy. To zbyt odległy termin, żeby przewidzieć, kiedy świat może zostać zamknięty, gdyż wszystko zależy od graczy i ich aktywności. Gdy liczba gracz spadnie do 300, to wówczas zacznie się 4-tygodniowe odliczanie do końca świata. Osobiście strzelam, że z rok, to jeszcze ten świat będzie otwarty, ale tego mogę się tylko domyślać, podobnie jak inni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

Aktywnych graczy z dnia na dzien jest co raz mniej, to moze być równie dobrze z 2 miesiace jak i rok tak jak mowisz:) ale czy tyle czasu gracze tamtejszego swiata wytrzymaja w jednym kawałku:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

Nie tworząc już nowego tematu - świat Phi jest już prawie na samym szarym końcu forum - czy tu jesteście w stanie ocenić ile jeszcze nam pozostało czasu by rozstrzygnąć póki co dość liczne konflikty? :)
Kierując się oczywiście statystykami i odejściami w poszczególnych okresach czasu.
Wydawać się może, że świat zmierza już do końca, ale patrząc na zaangażowanie graczy to poziom aktywność bynajmniej czołowych sojuszy jest naprawdę wysoki... Może przetrwamy jeszcze nie jeden młodszy świat :)

Wybaczcie, że tak się pytam, ale jestem tu bardzo przywiązany, a wraz z końcem tego świata jestem zmuszony na zakończenie przygody z GP :/
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

Wiesz obecnie na świecie Phi jest 739 według Grepolis stats.
A więc prędnko chyba gracze nie zrezygnują oszacować ci nie potrafie
 
Odp: Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

Gram na Atenach i nie chcę jak większość graczy by ten świat się skończył.
Zachęcam do aktywnej gry, gracze którzy rezygnują z gry mogą oddać konta za zgodą supportu innym graczom którzy chcą wrócić do gry bądź nowym którzy chcą zobaczyć jak ta gra wygląda, dla mnie osobiście jest to lepsze wyjście jak porzucenie konta lub restart i porzucenie gry na danym świecie a nam graczom daje szansę na dłuższe wspólne granie :)
 
Odp: Swiat Ateny-Przewidywany czas zamkniecia

Gram na Atenach i nie chcę jak większość graczy by ten świat się skończył.
Zachęcam do aktywnej gry, gracze którzy rezygnują z gry mogą oddać konta za zgodą supportu innym graczom którzy chcą wrócić do gry bądź nowym którzy chcą zobaczyć jak ta gra wygląda, dla mnie osobiście jest to lepsze wyjście jak porzucenie konta lub restart i porzucenie gry na danym świecie a nam graczom daje szansę na dłuższe wspólne granie :)



Mogą po prostu doglądać konta ,a nie grać aktywnie .
jednak niektórzy graja na kilku światach i na oddanie sie nie zgodzą ,a ni nawet o tym nie pomyślą.
 
Do góry