[Ulepszenie] Symulator na mobilną aplikację

Czy chcesz wprowadzenia symulatora walki na mobilną aplikację?

  • tak

    Głosy: 20 74,1%
  • nie

    Głosy: 5 18,5%
  • obojętnie

    Głosy: 2 7,4%

  • W sumie głosujących
    27

DeletedUser25428

Guest
Proponuję wprowadzenie symulatora do aplikacji mobilnej, to pomoże osobom atakującym wioski komputera. Na przykład gracz A atakuje wioskę B, która ma np. 100 łuczników, a on ma 100 szermierzy, 100 hoplitów i 60 procarzy, chce w przybliżeniu sprawdzić straty po obu stronach i korzysta z aplikacji, bo nie ma komputera, jest on zepsuty, nie ma możliwości lub po prostu nie chce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20063

Guest
Odp: Symulator na mobilną aplikację

Aplikacja mobilna jest tylko grą pomocniczą w grze ogólnej, podstawą wersja gry jest gra w przeglądarce, Aplikacja mobilna jest uboższa w niektóre funkcje niż wersja na przeglądarkę, i nie sądze aby zostało to wprowadzone, tylko dla tego że jest wiele więcej potrzebnych funkcji do wprowadzenia do wersji mobilnej (bardziej przydatnych).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symulator na mobilną aplikację

Aplikacja mobilna to jedynie dodatek do gry, dzięki któremu możemy zlecić budowę, badanie lub zrekrutować jednostki. Wiele ważniejszych rzeczy od tej, nie ma w wersji mobilnej i zapewne nie będzie. Jeżeli ktoś chcę obliczyć jak wypadną mu jednostki w ataku lub obronie to już musi wejść na przeglądarkę. Life is brutal. Głos na nie.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Symulator na mobilną aplikację

Aplikacja mobilna to jedynie dodatek do gry, dzięki któremu możemy zlecić budowę, badanie lub zrekrutować jednostki. Wiele ważniejszych rzeczy od tej, nie ma w wersji mobilnej i zapewne nie będzie. Jeżeli ktoś chcę obliczyć jak wypadną mu jednostki w ataku lub obronie to już musi wejść na przeglądarkę. Life is brutal. Głos na nie.
Popieram :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symulator na mobilną aplikację

Ja jestem na tak - często robiłem akcje i musiałem wstać o tej 3 w nocy... Oczywiście lepiej sięgnąć ręką po telefon niż odpalać laptopa i wstawać z łóżka. Wtedy nowy raport szpiegowski bądź jakakowliek symulacja dla niedoświadczonych graczy to udręka. Po kilku latach gry wystarczy spojrzeć na jednostki przeciwnika i oszacujemy ile offa potrzeba, ale prosty symulator na aplikacji mobilnej byłby wskazany.
Chociażby lądowy, bo jeśli chodzi o morze to wielkiego problemu nie ma, by na tzw. oko stwierdzić, ile palników potrzeba ;)
 

DeletedUser24204

Guest
Odp: Symulator na mobilną aplikację

bardziej to by sie przydała mozliwosc oceny czasow ataku w tej chwili jesli danej jednostki w miescie nie mamy to lipa :)
symulator jakos malo potrzebny bajer na apce ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symulator na mobilną aplikację

Aplikacja to tylko wersja poboczna gry. Nie ma w niej wielu funkcji, które można by użyć. Symulator można sprawdzić na przeglądarce, więc kto nie ma dostępu, to już jego problem :) Głos na nie.
 
Do góry