[Naprawiony] Symulator

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Wczoraj działał jako tako ok, choć też zawierał błąd...naliczał bonus "myrmidoński atak" także statkom. Dzisiaj po kliknięciu w plusa od bonusów w symulatorze i wybraniu tylko tego bonusu symulacja walki daje takie same wyniki jak bez tego bonusu. A jak wiemy, powinna zwiększać siłę wojsk lądowych...
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Symulator

Zakładam, że to dzieło dzisiejszej aktualizacji:)
Próbowałeś jakieś odświeżenia, czyszczenie pamięci, czy cuś w tym stylu?(wiem, pewnie durne pytanie jak dla CIebie?:p)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Symulator

Tak. Wszystko było i jak nie naliczało tego bonusu, tak nie nalicza. Innych nie sprawdzałem dokładnie, więc może też coś być jeszcze nie tak.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tak przekopiuje z innego tematu:

niedziałają wszystkie bonusy wyspowe i te z eventu
zarówno z obrony jak i ataku

Mam nadzieję, że autor się nie obrazi:)
 

DeletedUser22459

Guest
Odp: Symulator

Ciekawe czy to będzie uznane za błąd czy zostaniemy "spławieni" jak w niektórych tematach (czyt. To nie błąd)...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Symulator

Skoro coś funkcjonuje w grze i zostało wprowadzone do symulatora to powinno działać, więc w mojej ocenie trudno nie uznać tego za błędne działanie.
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Symulator

bonusy do ataku te po 10% też nie działają w symulatorze i najpewniej także w grze z tego co widzę po raportach
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Symulator

a chociaz kapitan i dowodca dodaja po 20%?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symulator

10% do ataku działa w grze, ale nie działa w symulatorze to fakt
mnie tam bardziej denerwuja koszary, produkujace sie jednostki nie sa odswiezane ... trzeba wejsc w koszary i dopiero pojawia sie dostepna ilosc woja, z portem zreszta jest to samo ... aaa i juz czyszcze cache ;) zeby nikt tu nie pisał abym to zrobił ;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Symulator

A może ktoś z supportu potwierdzi, albo zaprzeczy, że te bonusy w grze działają, bądź nie? Czy to może tylko problem jest po stronie symulatora, a bonusy działają?
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Symulator

10% do ataku działa w grze, ale nie działa w symulatorze to fakt
mnie tam bardziej denerwuja koszary, produkujace sie jednostki nie sa odswiezane ... trzeba wejsc w koszary i dopiero pojawia sie dostepna ilosc woja, z portem zreszta jest to samo ... aaa i juz czyszcze cache ;) zeby nikt tu nie pisał abym to zrobił ;)

Jak możesz stwierdzić czy działa bonus czy nie, skoro jak piszesz nie masz sprawnego symulatora?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Symulator

widze po raporcie :eek:

w symulatorze wklepuje wszytko i nie zaznaczam bonusu 10% (bo i tak nie dziala), a po raporcie widze ze bonus zadzialal
 
Do góry