Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21124

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Dla mnie taka polemika jest bezsensowna Trzymaj sie i powodzenia:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

To znów jakieś oszustwo planujesz? Raczej nie skorzystam.
Choć nigdy nie mówię nigdy. Jeśli by się tak jednak zdarzyło, to miałbym już tym razem portfel na widoku.

jak to czyli to jednak ja oszukiwałem?? :)) biedny glorian ja oszukuje a jego karzą :)

to jak w tym więzieniu wszyscy niewinni haha
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jaruś ja wiem dlaczego akcje zrobilem tego dnia i dlaczego sie udala szanuje Cie ale jak czytam te bzdury to mi sie cisnienie dzwiga.
Barbarab pisze o tym ze tylko nieaktywnych podbijamy wiec dalem dwa przyklady ze tak nie bylo .
niepotrzebnie wywlekane sa tu historie sprzed roku jeszcze zaklamane;/
Kolega nie czyta ze zrozumieniem, no ale to nic nowego byle cos napisać i zabłysnąć

moja wypowiedź dotyczyła tego zdania
Tłukliśmy Was z taką samą intensywnością przed zwycięstwem jak i po koronie.
a dokładnie
jak i po koronie.
tu masz jeszcze raz jeżeli nie kumasz, słowo po koronie czyli 7-mym cudzie
Po koronie to faktycznie same sukcesy w podbijaniu miast graczy którzy zakończyli tam grać - jak Wy się możecie tym chwalić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

jak to czyli to jednak ja oszukiwałem?? :)) biedny glorian ja oszukuje a jego karzą :)

to jak w tym więzieniu wszyscy niewinni haha

dla mnie to raczej smutne niż zabawne
|ciach|
Drugim razem nawet nic nie pisałem, bo nie było sensu. Nikt cudka by nie przywrócił.

Porównanie jednak krzywdzące, bo Luzdesur choć wredna, to jednak umiała grać i to nieźle.
Ty Manfredzie w sztuce naciągctw i oszustw tylko Jej dorównujesz, bo w grze to słabiutko

|ciach|
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nie mylisz się ale dałeś się wciągnąć i ktoś ciebie pokonał doświadczeniem i przegrałeś cudaka :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Kolega nie czyta ze zrozumieniem, no ale to nic nowego byle cos napisać i zabłysnąć

moja wypowiedź dotyczyła tego zdania a dokładnie
tu masz jeszcze raz jeżeli nie kumasz, słowo po koronie czyli 7-mym cudzie

Barbaro.
Statystyki nie kłamią.
http://pl.grepostats.com/world/pl29/alliance/169/colonizations

Twoje wielkie MDG dostawało łomot do ostatniego dnia istnienia świata Korynt.
Walecznością i hartem ducha czapką Was nakrywał gracz Hektor*, który pokazał Turkowi i wszystkim jego wielkim i wspaniałym towarzyszom co to znaczy Walka. Do końca jego sojusz przynajmniej próbował nie chwaląc się profilu jak MDG:
"Tu nikt nie ucieka jak kolega ma kłopoty
To skład prawdziwych wojowników
Tych kilku, którzy stanowią siły zbrojne
To dla nich jest pokój z widokiem na wojnę"

W skrócie. Piszemy tak bo zależy nam na tym, żebyś do nas dołączył. Jesteśmy tylko masówką, której dowodzi kilku graczy, którzy i tak przejmą Twoje miasta. No ale jesteśmy TOP 1 więc się ciesz, że chcemy żebyś z nami grał.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Nie mylisz się ale dałeś się wciągnąć i ktoś ciebie pokonał doświadczeniem i przegrałeś cudaka :)
Tak Szadzio masz rację. Przerżnęliśmy cudaka w maniusiowej wojence, której zasady to nie była walka tylko wałki i kręcenie. W tej kategorii byliśmy gorsi.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Barbaro.
Statystyki nie kłamią.
http://pl.grepostats.com/world/pl29/alliance/169/colonizations

Twoje wielkie MDG dostawało łomot do ostatniego dnia istnienia świata Korynt.
Walecznością i hartem ducha czapką Was nakrywał gracz Hektor*, który pokazał Turkowi i wszystkim jego wielkim i wspaniałym towarzyszom co to znaczy Walka. Do końca jego sojusz przynajmniej próbował nie chwaląc się profilu jak MDG:
"Tu nikt nie ucieka jak kolega ma kłopoty
To skład prawdziwych wojowników
Tych kilku, którzy stanowią siły zbrojne
To dla nich jest pokój z widokiem na wojnę"

W skrócie. Piszemy tak bo zależy nam na tym, żebyś do nas dołączył. Jesteśmy tylko masówką, której dowodzi kilku graczy, którzy i tak przejmą Twoje miasta. No ale jesteśmy TOP 1 więc się ciesz, że chcemy żebyś z nami grał.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Tak Szadzio masz rację. Przerżnęliśmy cudaka w maniusiowej wojence, której zasady to nie była walka tylko wałki i kręcenie. W tej kategorii byliśmy gorsi.

Tak wiem ze Hektor się do końca bawił bo miałam u niego deffa i punkty leciały elegancko.
To jak MDG uciekło to kogo tak laliście? Człowieku weź się zastanów co Ty piszesz.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak wiem ze Hektor się do końca bawił bo miałam u niego deffa i punkty leciały elegancko.
To jak MDG uciekło to kogo tak laliście? Człowieku weź się zastanów co Ty piszesz.
zacytuj mi gdzie napisałem o ucieczce:D taka moja skromna prośba. Jak nie to zasuwaj na TS Turka pocieszać bo pewnie do dziś wmawia Wam, że tego dnia co mu Kleo kolona wstawiła nie miał dostępu do neta. P.S ten kolon zapoczątkował rozbiórkę Waszego lidera.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

zacytuj mi gdzie napisałem o ucieczce:D taka moja skromna prośba. Jak nie to zasuwaj na TS Turka pocieszać bo pewnie do dziś wmawia Wam, że tego dnia co mu Kleo kolona wstawiła nie miał dostępu do neta. P.S ten kolon zapoczątkował rozbiórkę Waszego lidera.
a MDG ma TS-a? poważnie i tam Turka trzeba pocieszać? nie wiem nie bywam i nie pocieszam bo nie zauważyłam żeby tego potrzebował, powiem więcej całkiem dobrze sobie radzi :)

a to Kleo Turkowi jakiegoś kolona na Akcjum wstawiła? mamy rozbiórkę lidera MDG - hohoho co to się wyrabia :p
bo jeżeli chodzi o zamknięty świat o którym tu ciągle nawracasz, to ostatni raz piszę - po Waszej koronie rozbieraliście kogo chcieliście bo tam nikt juz się nie logował poza paroma osobami m.in ja tam była cały czas ale do mnie nikt nie chciał z kolonami latać. Wiekszośc z nas miała tam już wyłączony alarm bo po co pilnować miast na świecie gdzie końcowe odliczenie włączyli - no ale dla Was to ważne, jest sie czym chwalić.
Rozebraliście lidera MDG ??? , nie nie rozebraliście zostało mu ponad 100 miast o ile mnie pamięć nie myli w dniu kiedy ten świat zamknęli.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a MDG ma TS-a? poważnie i tam Turka trzeba pocieszać? nie wiem nie bywam i nie pocieszam bo nie zauważyłam żeby tego potrzebował, powiem więcej całkiem dobrze sobie radzi :)

a to Kleo Turkowi jakiegoś kolona na Akcjum wstawiła? mamy rozbiórkę lidera MDG - hohoho co to się wyrabia :p
bo jeżeli chodzi o zamknięty świat o którym tu ciągle nawracasz, to ostatni raz piszę - po Waszej koronie rozbieraliście kogo chcieliście bo tam nikt juz się nie logował poza paroma osobami m.in ja tam była cały czas ale do mnie nikt nie chciał z kolonami latać. Wiekszośc z nas miała tam już wyłączony alarm bo po co pilnować miast na świecie gdzie końcowe odliczenie włączyli - no ale dla Was to ważne, jest sie czym chwalić.
Rozebraliście lidera MDG ??? , nie nie rozebraliście zostało mu ponad 100 miast o ile mnie pamięć nie myli w dniu kiedy ten świat zamknęli.

Czyli najpierw zgrywasz, że nie wiesz o jaką rozbiórkę chodzi, a potem nagle wiesz i mówisz że nie była to rozbiórka?

Dla tych co nie wiedzą chodzi o akcje gdzie Turek stracił na Koryncie jakieś 30 wioch jednego dnia. Do dziś wypisuje głupoty, że wcale go nie było, podczas gdy pierwszy kolon który zacumował był nieskutecznie broniony cofką na co były wklejane dowody ale wtedy jakoś MDG siedziało w swoich norkach i nie wychylało się żeby skomentować. Jak będzie trzeba to pewnie i rapki się znajdą. Mistrz obrony nie obronił kolona co nie jest żadnym wstydem, ale kłamstwa na ten temat są po prostu żałosne.
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proponuję przenieść się do tematu Sytuacja na świecie Korynt i tam sobie poszukaj odpowiedzi - miłej lektury :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Proponuję przenieść się do tematu Sytuacja na świecie Korynt i tam sobie poszukaj odpowiedzi - miłej lektury :)

Typowe MDG, nie mam racji to ucieknę od dyskusji ;) Na sytuacji na świecie Korynt właśnie screeny z cofki były z tego co pamiętam.
A to, że na sytuacji na świecie Akcjum jest wzmianka o Koryncie to raczej nic nowego. jedni piszą o tym kto i gdzie uciekł na Tau inni wspominają miażdżące zwycięstwo Rzeźni na Koryncie. Amen.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

udibidibomba a kto nie widział ten trąba
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Typowe MDG, nie mam racji to ucieknę od dyskusji ;) Na sytuacji na świecie Korynt właśnie screeny z cofki były z tego co pamiętam.
A to, że na sytuacji na świecie Akcjum jest wzmianka o Koryncie to raczej nic nowego. jedni piszą o tym kto i gdzie uciekł na Tau inni wspominają miażdżące zwycięstwo Rzeźni na Koryncie. Amen.
No i co z tego ze były screeny z cofki, zabraliście mu 30 miast ale najważniejszego tego na kolosie nie udało Wam się i to sie liczy.

Typowe to jest to że Wam słabo idzie na Akcjum i ciągle wracacie do Koryntu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No i co z tego ze były screeny z cofki, zabraliście mu 30 miast ale najważniejszego tego na kolosie nie udało Wam się i to sie liczy.

Typowe to jest to że Wam słabo idzie na Akcjum i ciągle wracacie do Koryntu.

1. Nie gram na Akcjum.
2. Grałem, ale nie w Furii (tylko krótki okres).
3. Który Kolos? Ten co wybudowaliśmy? A tak, ten.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Porównanie jednak krzywdzące, bo Luzdesur choć wredna, to jednak umiała grać i to nieźle.
Ty Manfredzie w sztuce naciągctw i oszustw tylko Jej dorównujesz, bo w grze to słabiutko
Na Ciebie wystarczyło. Może kiedyś dam Ci jeszcze lekcje grania
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

1. Nie gram na Akcjum.
2. Grałem, ale nie w Furii (tylko krótki okres).
3. Który Kolos? Ten co wybudowaliśmy? A tak, ten.

1. Jaka szkoda że nie grasz na Akcju, ale to nic straconego zapewne trzeba będzi komus konto przypilnować lub zastąpić bo real wezwie - możesz sie załapać jeszcze.
2. Jak wiele osób z Wulkamo/Rzeźni-graja po róznych sojuszach i wiernie donoszą .
3. Nie nie ten kolon, ten inny.

Miłego dnia Wszystkim życzę i byle do piątku :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Nic tu o Akcjum ale zawsze lepsza beka z Gloriana niż nic. Trzeba się było chłopcze trzymać własnych deklaracji to byś teraz nie ośmieszał siebie i swojego sojuszu :D A tak się zachowując to zostaniesz przygłupem roku na 100%. I po co ci to? ;)

Rozpętała się jak widzę szeroka dyskusja na temat "sukcesu" OZ i wbicia na cud Wulkanu.

|ciach|
Gratuluję OZ-tom wygrania
Styl, w którym zdobyli 7-my cud, pewnie sprawia im satysfakcję i to jest dosłowne, ale i w przenośni ukoronowanie ich gry

Ja już kończę z Grepo, bo myślałem, że to gra wojenna, a krętactwo kończy sie zawsze porażką ... pomyliłem się

Życzę wszystkim przyjaciołom i (uczciwym) wrogom miłej gry
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a Glorek wielki wojownik do kozaków o pakt pisze :eek:
 
Do góry