Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24094

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ty tam lepiej zacznij pilnować swoich wioch, bo ostatnio wspaniale sobie PW nabiłam na Twoich harpiach i ogniach i to w biały dzień. Marcin był członkiem sojuszu, ale nie jedynym. Więc nie stawiaj znaku równości między jego zachowaniem, a resztą Sempersów.

// Yilanea DeCaesare //

Oj tam spokojnie ;)

Stwierdzenie że bez Was świat byłby nudny ma kilka znaczeń i nie chodzi mi tylko o "tą" afere, czasami jak odpuszczacie z atakami to tak zawiewa tam nudą... na szczęście Ty dbasz o to bym się nigdy nie nudził :)

A z tymi atakami to muszę powiedzieć że udało Ci się trafić, do dziś śnią mi się po nocy te zniszczone ptaki :<

I po co te negatywne emocje, to jest gra i trzeba się bawić - trochę dystansu ;)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oczywiście. Taki forumowy.
Wiesz jak to fajnie wrócić czasami do dawnego świata i poczytać co się działo na forum? :D
O taki przykładzik - prowadziłam przez 7 miesięcy sojusz top 1 na alfie i prezentacja zrobiona
przez przeciwników :p Lol

Swoją drogą jak już zaczęłam pisać o tych katasach to piszę do końca.
To chyba związane z sytuacją na świecie czy nie bardzo?
Taaa, za 3 lata napewno będzie kogoś interesowało kiedy Sisi zbiła i komu ( i o ile poziomów) murek, bardzo interesujące jak przewodnik po wiejskiej parafii, normalnie rzuca na kolana
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


jakoś nie widzę zbiegu z sytuacją na świecie, jak to czytam to mam wrażenie że ktoś pomylił FO z zebraniem Koła Gospodyń Wiejskich (przy całym szacunku dla KGW, bo tam czasem debatują nad ważnymi życiowymi sprawami)
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Taaa, za 3 lata napewno będzie kogoś interesowało kiedy Sisi zbiła i komu ( i o ile poziomów) murek, bardzo interesujące jak przewodnik po wiejskiej parafii, normalnie rzuca na kolana
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


jakoś nie widzę zbiegu z sytuacją na świecie, jak to czytam to mam wrażenie że ktoś pomylił FO z zebraniem Koła Gospodyń Wiejskich (przy całym szacunku dla KGW, bo tam czasem debatują nad ważnymi życiowymi sprawami)
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Póki co to na razie Ty robisz niepotrzebny spam a co najgorsze próbujesz pokazać jaki z Ciebie maczo - widać tylko, że jak na razie to w gadce i to jeszcze mizerny.

Sprawa katapult na tym świecie jest dość ciekawa - sisi informuj nas na bieżaco jak się przed tym obronić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23724

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oj tam spokojnie ;)

Stwierdzenie że bez Was świat byłby nudny ma kilka znaczeń i nie chodzi mi tylko o "tą" afere, czasami jak odpuszczacie z atakami to tak zawiewa tam nudą... na szczęście Ty dbasz o to bym się nigdy nie nudził :)

A z tymi atakami to muszę powiedzieć że udało Ci się trafić, do dziś śnią mi się po nocy te zniszczone ptaki :<

I po co te negatywne emocje, to jest gra i trzeba się bawić - trochę dystansu ;)
//ciach//

Walki walkami, w końcu na tym ta gra polega - walczymy. To co zawsze powtarzam mniej lub bardziej szanowanym przeze mnie rywalom: w grę planszową gramy z przyjaciółmi, a i tak z nimi rywalizujemy w trakcie rozgrywki. Tu też można się kumplować, a mimo to walczyć ze sobą...:)

Twoje ptaki były dla mnie smakowitym kąskiem, choć przyznam że jak obleciałam wszystkie Twoje wiochy bez echa to sądziłam że skończył Ci się urlop, ale już nie wrócisz. Cóż za niespodzianka gdy którymś razem, chyba dnia następnego, pojawił się oddział obywatelski ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

prosze usunac ten wpis o ptakach i o kąskach to dzieci mogą czytać :eek:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Oczyszczenie i gniew zeusa?
Hahaha też na to wpadłam. To dostawałam 5 ataków z jednego miasta.
4 razy po 2 katapulty z garstką woja i jeden atak losowo wstawiony
ze 130 katasami i full wojskiem...

Czyli masz 20% szans na trafienie. Nie trafisz, lecisz znów po łaski - musisz ich sporo
szybko zdobyć by zdążyć strzelić jeszcze raz... Nikłe szanse.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Hahaha też na to wpadłam. To dostawałam 5 ataków z jednego miasta.
4 razy po 2 katapulty z garstką woja i jeden atak losowo wstawiony
ze 130 katasami i full wojskiem...

Czyli masz 20% szans na trafienie. Nie trafisz, lecisz znów po łaski - musisz ich sporo
szybko zdobyć by zdążyć strzelić jeszcze raz... Nikłe szanse.

To przy takich atakach przypuszczałbym iż, jedynym atakiem chronionym będzie ten duży, bo przy ochronie 5 ataków na raz, to za wiele kursów ktoś nie zrobi. Zacząłbym od sprawdzania czy ataki są chronione poprzez mądrości i tęsknoty, potem ten/te chronione oczyszczasz i rzucasz gniewy.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

No tak, a takich serii masz 20 na dzień, skąd tyle łask?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Więc nie doklejaj Semperom etykietki sprzedawców kont. Bo to inna sprawa, zwłaszcza że dziwnym trafem Marcin nie odpisuje ani na PW ani na SMS. Zanim nastąpiła ta historia z próbą sprzedaży zgłaszał mi, że włącza urlop, że będzie tylko na mobilu. Nie wiem czy włamanie na konto w grze może też skutkować unieszkodliwieniem aplikacji... ale nie podoba mi się ta sytuacja. Co więcej nie otrzymał bana, a minęło już 24h od zgłoszenia zdaje się. Dość długo...

Walki walkami, w końcu na tym ta gra polega - walczymy. To co zawsze powtarzam mniej lub bardziej szanowanym przeze mnie rywalom: w grę planszową gramy z przyjaciółmi, a i tak z nimi rywalizujemy w trakcie rozgrywki. Tu też można się kumplować, a mimo to walczyć ze sobą...:)

Twoje ptaki były dla mnie smakowitym kąskiem, choć przyznam że jak obleciałam wszystkie Twoje wiochy bez echa to sądziłam że skończył Ci się urlop, ale już nie wrócisz. Cóż za niespodzianka gdy którymś razem, chyba dnia następnego, pojawił się oddział obywatelski ;)

Wszystko pokręciliście.Przecież on nie chciał sprzedawać konta tylko oferował,że odpłatnie za kogoś pogra.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

W sojuszu brakuje ci osób, które by ci z łaskami pomogły? :)
Tu chodzi o czas, a ja mam miasta na czerwonych wyspach daleko od soja, gdzie katy idą 12 - 18 min.
A łaski to czerpałam od kolegów z czerwonymi miastami :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi księżno tego forum, księżno światów, bogini u której stóp klęlają narody i szare myszki takie jak ja. ty nie masz skąd łask barać? Ty grepogeniuszu nie jezteś w stanie przwidzieć, który z 20 ataków to ten faktyzny na który warto czar rzucić? O królowo grepo, wszechwiedząca i wszechmądra pani! Ty nie wiesz? To któż ma wiedzieć? Zaraz strzelę załamkę i szaraki walnę BO WIERZYŁEM W ciebie A TU KISZKA!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24094

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Twoje ptaki były dla mnie smakowitym kąskiem, choć przyznam że jak obleciałam wszystkie Twoje wiochy bez echa to sądziłam że skończył Ci się urlop, ale już nie wrócisz. Cóż za niespodzianka gdy którymś razem, chyba dnia następnego, pojawił się oddział obywatelski ;)

Tego samego dnia, w mojej "dawnej dziesiątce" na M33 co oddałem już koledze bo mi nie potrzebna była ;)

No nie zawsze człowiek znajdzie czas na takie przyjemności jak Grepo, a Tobie akurat się tego dnia poszczęściło... no nic, było minęło, gra się dalej :D

A co do Marcina, nie wiem czy to on gra na tym koncie czy kto inny... nie miałem okazji Go poznać to się nie wypowiadam w tym temacie ale przyjąłem do wiadomości aby nie stawiać Was (MSF) na równi z Marcinem (o ile to On gra), a nawet przez chwile tak nie myślałem ale mniejsza z tym :)

Mimo wszystko zdania nie zmienię i nadal uważam że bez Was już dawno bym skończył grę tutaj... z nudów :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Sisi księżno tego forum, księżno światów, bogini u której stóp klęlają narody i szare myszki takie jak ja. ty nie masz skąd łask barać? Ty grepogeniuszu nie jezteś w stanie przwidzieć, który z 20 ataków to ten faktyzny na który warto czar rzucić? O królowo grepo, wszechwiedząca i wszechmądra pani! Ty nie wiesz? To któż ma wiedzieć? Zaraz strzelę załamkę i szaraki walnę BO WIERZYŁEM W ciebie A TU KISZKA!

Ojej jakie wyznanie... No przecież ja wiem wszystko i łaski u mnie się przelewają non stop. Mam gryfy, manty, harpie, pegazy - które ciągle łapią łaski gdzie się da... Celuję w każdy atak niemal... Rozwalam co się da i jak się da...

Ale moje informacje są dla ludzi, którzy nie są tak cudowni jak ja, żebyś np. Ty wiedział, że łaski nie biorą się z nikąd w ciągu 12 minut ;)
 

DeletedUser20622

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Póki co to na razie Ty robisz niepotrzebny spam a co najgorsze próbujesz pokazać jaki z Ciebie maczo - widać tylko, że jak na razie to w gadce i to jeszcze mizerny.
Wyrażam swoje zdanie i opinię, jeśli masz z tym problem no to co ja na to poradzę?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Nikt nie musi się ze mną zgadzać, a ja nie muszę się zgadzać z innymi, chyba to jest istotą forum?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sisi księżno tego forum, księżno światów, bogini u której stóp klęlają narody i szare myszki takie jak ja. ty nie masz skąd łask barać? Ty grepogeniuszu nie jezteś w stanie przwidzieć, który z 20 ataków to ten faktyzny na który warto czar rzucić? O królowo grepo, wszechwiedząca i wszechmądra pani! Ty nie wiesz? To któż ma wiedzieć? Zaraz strzelę załamkę i szaraki walnę BO WIERZYŁEM W ciebie A TU KISZKA!
nic dodać, nic ująć
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser23724

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bawią mnie te wasze słowne przepychanki ;)

Jaki nick na forum ma Sisi? Bo ja jestem daleka od społeczności Grepolisowej i te nicki z forum mało mi mówią. Ale chętnie powalczę z kimś kto ma tak napchane łask w miastach :D
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Bawią mnie te wasze słowne przepychanki ;)

Jaki nick na forum ma Sisi? Bo ja jestem daleka od społeczności Grepolisowej i te nicki z forum mało mi mówią. Ale chętnie powalczę z kimś kto ma tak napchane łask w miastach :D

Wszyscy już prawie wiedzą że to *Tsunade*
chyba sugerowała się tym, że chce zagrać w Tsunami ale rekrutant postawił wymagania wyższe i kiszka :D
 
Do góry