Sytuacja na świecie Akcjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15082

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mam na myśli że MDG weźmie tych najlepszych i najbardziej aktywnych z maratonu/msf i wywali tych słabych da do rozbiórki lub zostawi na pastwę losu. Lub po prostu MSF i Maraton odda cudaki a mdg sobie wybuduje 7 a potem wojenka z maratonem/msf.
 

DeletedUser12898

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Mam na myśli że MDG weźmie tych najlepszych i najbardziej aktywnych z maratonu/msf i wywali tych słabych da do rozbiórki lub zostawi na pastwę losu. Lub po prostu MSF i Maraton odda cudaki a mdg sobie wybuduje 7 a potem wojenka z maratonem/msf.

Nie mysl, bo to Ci nie wychodzi
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Tak czytam to sobie wszystko i mi się chce śmiać z niektórych ludzi.najlepiej się zapytajcie wrozbity Macieja jak tak wszystko przewidujecie co zrobi MDG czy smf czy maratony.mamy swój plan i cały czas go realizujemy a to ze wam się nie udało i byliście mniej zorganizowani to sorry trzeba przełknąć ten orzech:) i nie gadajcie ze nas było więcej czy coś bo wyrównane strony były .a jak jesteście takimi hejterami to zapraszamy jeszcze cuda się nie skończyły wiec atakuj cie nasze cudaki bo narazie jest 3:0 a ja nie ukrywam chętnie powalcze z wami
 

DeletedUser16535

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Niech gadają,tyle im zostało...chyba
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja będę czekał na ataki:) pokaże co po niektórym czy to najsłabszy świat czy nie.a w szczególności tym niby topkami którzy tutej potrafią szczekac
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Czytam i czytam i sama już nie wiem czy się śmiać czy płakać:)
ileż można czytać non stop o tym samym - ci są CACY bo polegli i nic nie osiągnęli trzeba ich pogłaskać pocieszyc i do serca przytulić, a ci są beeeeee bo się przed cudami zorganizowali zaplanowali i plan wykonali - no po prostu jak tak można!!! zaplanować coś? zorganizować? wykonać swój założony plan?? po prostu dno, porażka i nie wiem co tam jeszcze hahahahaha no jak tak można!
(mam nadzieje że sarkazm wyczuliście hahahaha)

Albo komentarze typu co teraz zrobicie przecież was Turek wystawi bo się wszyscy nie zmieścicie hahaha ludzie czy wy naprawdę myślicie ze my tutaj liczyć nie potrafimy??? Dlaczego uważacie że ludzie dla koronki daliby się pociąć? Tak naprawdę to coraz mniej osób chce te koronki mieć, ale pobawić się dlaczego nie?

Czasy w których to jeden sojusz budował cuda niestety już odeszły. Już od dobrych kilku światów żeby zbudować cuda tworzą się koalicje - norma. A to że jedni potrafią się zorganizować wcześniej,
a inni na chybcika próbują się umawiać jak cuda już trwają to cóż.....to chyba tylko świadczy o tym że jedni podeszli do tego bardziej zorganizowanie a inni poszli na żywioł.

Głównym celem koalicji było żeby wszystkie cuda były nasze - i to zostało wykonane prawie z 100%
Prawie bo latania na spokojnie sie buduje - juz bez pośpiechu i gonitwy.
A koronki, bonusy itp o które tak strasznie się trzęsiecie to już naprawde tylko mały dodatek - i jak to sobie tam ustalimy to już nasza sprawa i nic wam do tego.

Swoją drogą to z tego miejsca chce podziękować przeciwnikom bo to dzięki nim adrenalinka była - uda się czy się nie uda,
to dzięki przeciwnikom ta gra ma sens Więc koniec tu hejtowania i bezsensownego paplania - cuda cudami a grać trzeba dalej:)
Najnudniejszy okres gry się skońćzył więc można znowu się bawić na całego:)
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jeśli chodzi o Odesse to jest parę rzeczy o których chciałbym wspomnieć. Przed EC jeszcze w czasach gdy Odessą dowodziła Adziorek przy pomocy Felixa podejmowaliśmy próby dogadania się z Babciami i Luzakami. Niestety Prorok nie był zainteresowany paktem, w zasadzie nas olał. Proponowaliśmy także pakt Luzakom którzy atakowali południe naszego sojuszu gdy my byliśmy zajęci wojną z Blackbeards i MSF. Luzacy pakt odrzucili, wcześniej stawiając absurdalne warunki typu, że mamy im oddać 14 wysp za pakt.

Jedyną sojuszem z którym mogliśmy budować było NDA Kota Felixa. Zrobiliśmy fuzję jednak Kot doszedł do wniosku, że nie chce dalej z nami grać i wyszli. To nie nasza wina, że Prorok i Luzacy nie chcieli z nami paktu.

Przed EC Odessa rozpadła się (wyjście Kota) a następnie straciła wodza- Adziorek. Tuż przed EC zostaliśmy totalnie rozbici, bez przywództwa za to z rozpetanymi wojnami na 4 frontach - MSF, Maraton, Luzacy którzy zamiast chcieć się dogadać tłukli w nas do samej EC oraz legendarna Wańka vel Siekiera której możecie zawdzięczać koronkę bo to oni nas zablokowali a nie wasza wielka kolaicja. Hehe. Dodatkowo MDG jeszcze się na front z nami pchało, jak zwykle z drugiego szeregu bo otwartych frontów się boją.

W tej sytuacji u nas nie było żadnego planu na cudaka, nie było już osoby tym się zajmującej bo odeszła (Ada i Felix). Wszystko trzeba było zorganizować od nowa i na szybko, w ogniu walki bo z kazdej strony mamy wroga. Ale jesteśmy sojuszem wojowników, pomimo beznadziejnej sytuacji postanowiliśmy zabawić się w te cuda. Przegraliśmy zapewne no trudno. Mój zaufany gracz po prostu zaspał i go apka nie dobudziła przypadki chodzą po ludziach.

W naszym sojuszu, mówię tu o stałym składzie Odessy, jedynie mi zależało na cudach, reszcie one zwisały. My na Delfach się już naszarpaliśmy nad cudami, walką a nie głupim paktowaniem wyszarpaliśmy 7 i jesli o cuda chodzi to większość od nas jest spełniona. Wy jesteście dopiero na dobrej drodze by się udało.

My podjeliśmy walkę w totalnie beznadziejnej sytuacji i myślę, że należy się nam za to szacunek. A jak się chcecie wytrzasać i nabijać jakie to cieniasy z nas bo latarnię poddaliśmy- zapomniał wół jak cielecięm był. Pamiętacie MDG jak Wam wbili na Retimno na cudoka Smetkowi i straciliście cud ? Jak widać można. Aktualnie ten sam Smetek ma miasta na grobowcu. Widać wyciągacie wnioski.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Wow, dawno się tak dobrze nie bawiłam na forum
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
.

Po pierwsze, ponownie chylę głowę przed przeciwnikami - Ich bezkresną troska o Maratończyków, MSF i MDG jest godna podziwu :). Jak Wy się martwicie o nasze cudaki, o nasze palny, o sprawiedliwość :). Kochane, troskliwe misie (pamiętacie taką bajkę?).

Ostatkami sił próbujecie się też odnieść do ambicji Maratonu i MSF, np. takimi postami:
A co tu tłumaczyć... oni od początku wiedzą, że są Murzynami Turka. I Maratony i Sempery. Maratońcy nie boli tak bez mydła oddawać walkowerem walkę o wygraną na tym świecie ? Po to się tu logowaliście by zrobić dobrze jakiemuś MDG ?:) Beka :)
Wierzę oczywiście, że to z dobrej woli
smiley_emoticons_freu-dance.gif
,
Śmiem twierdzić jednak, że nasi sojusznicy są mądrzy i potrafią myśleć za siebie. Naprawdę, to wskrzeszanie pseudo-ambicji jest bardzo widoczne i podziałałoby tylko na kogoś o małym charakterze :). Tym bardziej, co nie powinno być dla Was zdziwieniem, ale uprzejmie podpowiem - nasza koalicja zna swój plan. W przeciwieństwie do Was, ups.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

i jesli o cuda chodzi to większość od nas jest spełniona. Wy jesteście dopiero na dobrej drodze by się udało.
no nie całkiem - u nas tez wiele ludzi jest spełnionych i nie chciała budować, ale czego się nei robi dla soja:)
My podjęliśmy walkę w totalnie beznadziejnej sytuacji i myślę, że należy się nam za to szacunek.
przecież podziękowałam przeciwnikom za wspólną grę - i w tej części nie było sarkazmu:)
 

DeletedUser23917

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Ja do każdego mam szacunek do odessy za walkę mimo to ze jak się przeniosłem na front to jedni uciekali drudzy szaraki walili ale przynajmniej chociaż z wami powojowalem no i oczywiście szacunek wielki do sojuszu TSUNMI bo tam najwięcej kotów rwalem:) no oczywiście też wielki szacun dla luzakow (NEVERÓW) mimo że nie miałem okazji z nimi tutej walczyć ale są jednym z niewielu sojuszu którzy są bardzo zorganizowani i taktyczni. A co do babci to neutralnie nie walczyłem z nimi wiec się nie wypowiem ale tez szacunku za walke
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

......
My podjeliśmy walkę w totalnie beznadziejnej sytuacji i myślę, że należy się nam za to szacunek. A jak się chcecie wytrzasać i nabijać jakie to cieniasy z nas bo latarnię poddaliśmy- zapomniał wół jak cielecięm był. Pamiętacie MDG jak Wam wbili na Retimno na cudoka Smetkowi i straciliście cud ? Jak widać można. Aktualnie ten sam Smetek ma miasta na grobowcu. Widać wyciągacie wnioski.

Po pierwsze nikt z MDG się tu z Was nie wyśmiewał do kiedy sam nie zacząłeś pluć na MDG - jak się zaczyna trzeba sie liczyć z odwetem.

Po drugie kto Ci takich bajek naopowiadał ze MDG na Retimno jakiegoś cudaka straciło
smiley_emoticons_lol.gif
. Człowieku jak juz chcesz coś pisać, pisz fakty a nie wyssane z palca bajeczki
smiley_emoticons_irre.gif
. Retrimno wygrał Oddział Zamknięty a Smentek wyszarakował tam długo przed erą cudów
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Po pierwsze nikt z MDG się tu z Was nie wyśmiewał do kiedy sam nie zacząłeś pluć na MDG - jak się zaczyna trzeba sie liczyć z odwetem.

Po drugie kto Ci takich bajek naopowiadał ze MDG na Retimno jakiegoś cudaka straciło
smiley_emoticons_lol.gif
. Człowieku jak juz chcesz coś pisać, pisz fakty a nie wyssane z palca bajeczki
smiley_emoticons_irre.gif
. Retrimno wygrał Oddział Zamknięty a Smentek wyszarakował tam długo przed erą cudów
smiley_emoticons_auslachen2.gif
.

Czyli żaden Wasz cud nie został zbity na Retimno tak ?
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Jak miał być zbity jak nawet nie zaczęliśmy tam budować jednego, malutkiego takiego mini mini
smiley_emoticons_confusednew.gif
.

Jak chcesz to sobie idź do tematu "Sytuacja na świecie Retrimno" i poczytaj
smiley_emoticons_lol.gif
.
 

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a juz przez chwile było tak miło :)
i nie wiem czemu juz rozdajecie medale jak jeszcze zaden sojusz nie wybudował ani 4 ani 7 a to przeciez era cudów i wszystko sie moze zdarzyc
jednego czego mi na tym forum brakuje to jednego choćby malutkiego proroctwa proroka bo kurczak nie wiem co dalej z nami bedzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

a juz przez chwile było tak miło :)
i nie wiem czemu juz rozdajecie medale jak jeszcze zaden sojusz nie wybudował ani 4 ani 7 a to przeciez era cudów i wszystko sie moze zdarzyc
jednego czego mi na tym forum brakuje to jednego chodzby malutkiego proroctwa proroka bo kurczak nie wiem co dalej z nami bedzie :)

Moze to nie proroctwo ale taką mowę mamy na forum wspólnym.

Ustąp Babci Miejsca zgadza sie na ta koalicje cudow, jednak tylko dlatego, że konkurencja robi w portki, ze znowu polegna.
I to bardzo sportowe wyzwanie mierzyc sie z sojuszami ktore na papierze maja wiecej osad, wojska, surowcow, czarow, gdzie wiekszosco zloci (u nas korzysta ze zlota moze 10-20 % sojuszu max)

Budowanie cudow przeciwko takim sojka jest zabawne.
I wymaga organizacji.
I mozna przegrac.
Wiec jest to ciekawe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16362

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Moze to nie proroctwo ale taką mowę mamy na forum wspólnym.

Ustąp Babci Miejsca zgadza sie na ta koalicje cudow, jednak tylko dlatego, że konkurencja robi w portki, ze znowu polegna.
I to bardzo sportowe wyzwanie mierzyc sie z sojuszami ktore na papierze maja wiecej osad, wojska, surowcow, czarow, gdzie wiekszosco zloci (u nas korzysta ze zlota moze 10-20 % sojuszu max)

Budowanie cudow przeciwko takim sojka jest zabawne.
I wymaga organizacji.
I mozna przegrac.
Wiec jest to ciekawe.

no i od razu lepiej wiadomo kto sie proroka boi
co on zrobi jak zaniechaja produkcje mocarza to ja nie wiem :)
a wiesz moze ile procent normy maja babcie na sierpień ?
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

Moze to nie proroctwo ale taką mowę mamy na forum wspólnym.

Ustąp Babci Miejsca zgadza sie na ta koalicje cudow, jednak tylko dlatego, że konkurencja robi w portki, ze znowu polegna.
I to bardzo sportowe wyzwanie mierzyc sie z sojuszami ktore na papierze maja wiecej osad, wojska, surowcow, czarow, gdzie wiekszosco zloci (u nas korzysta ze zlota moze 10-20 % sojuszu max)

Budowanie cudow przeciwko takim sojka jest zabawne.
I wymaga organizacji.
I mozna przegrac.
Wiec jest to ciekawe.

HAHAHA i kto to pisze
smiley_emoticons_lol.gif
.
Prorok, który w pierwszej odezwie do swego "Ludu Babciowego" nakazał ludziom zamiast na piwo wydawać, to złoto kupić
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


p.s.
Mam złoto, zarobiłam na Baris i Kalidionie - wydaje na Akcjum, kto mi zabroni? taki mamy klimat
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser16070

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

no i od razu lepiej wiadomo kto sie proroka boi
co on zrobi jak zaniechaja produkcje mocarza to ja nie wiem :)
a wiesz moze ile procent normy maja babcie na sierpień ?

0% wszak cuda nie wybudowane
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Akcjum

czy już można pogratulować ekipe MDG za wygranie świata czy jeszcze poczekać??
 
Do góry