Sytuacja na świecie Ateny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Zakończyłeś grę na Atenach Hubal to po co mącisz? Chłopaki piszą na temat podbojów między swoimi sojuszami a ty próbujesz wytrącić kogoś z równowagi :/ Było nie kończyć i grać przeciwko DH do końca i tam pokazywać swój potencjał. Sam prowokujesz a potem narzekasz , że kolega taki czy owaki.
 

DeletedUser20384

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Zakończyłeś grę na Atenach Hubal to po co mącisz? Chłopaki piszą na temat podbojów między swoimi sojuszami a ty próbujesz wytrącić kogoś z równowagi :/ Było nie kończyć i grać przeciwko DH do końca i tam pokazywać swój potencjał. Sam prowokujesz a potem narzekasz , że kolega taki czy owaki.

on tylko *Adasko* próbuje wytrącić z równowagi :p No i racje to masz w sumie ;)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Adasko, hubal zbanowani.... nie będzie z kim dyskutować :(
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

czasem wysyłają mnie na urlop ale z tego co pamiętam to płatny był a cash'u nie widzę :p zacznę skargi pisać hehe

zostało nam może 2 miesiące gry chociaż kto wie ale liczba graczy spadła makabrycznie i już jest ok 460 z czego aktywnych może 240 więc koniec jest bliski chyba że jeszcze coś się tu ożyje ale to polityka innych sojuszy powinna się zmienić i każdy powinien walczyć z każdym bez paktów itd :) była by jakaś zabawa a tak tylko my mamy cokolwiek tutaj do roboty większość ze sobą paktuje a my lejemy cały świat
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dzisiaj Avengers cudaka stracili adex z igorem we dwójkę wszystko załatwili ciekawie jeszcze jest jak gośc, który ma milion punktów wali w 6k birek samymi transami.
Sam już nie gram, powysyłałem deffik i obserwuje jak ich topią ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dawid masz też takich graczy w sojuszu (chyba dobrze pamietam imie)

ale takich graczy jest więcej na Atenach LPT w tym góruje nad wszystkimi :) pozdrowienia dla nich tak ładnie sie topią u nas czasem jak odważą sie zaatakowac


wielki_noob.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Duzo jest ogarów, ale jak widac punktów ma o wiele mniej jak na ten etap o wiele za mało.
Atlanci,Avengers,LPT ludzi mają takich, że głowa mała.
Z nicków wymieniał nie będę ,ale Avengersa miałem na wyspie (wbijali się na szaraki po naszych) gośc przez dwa tygodnie robił w mieście szermierzy i mur cały czas na 1.
inny z Atlantów jak wszedł na maraton (nie jestem pewny) bedąc online przy kolonie nawet straży nie stawiał...
Staty jednak nie grają trochę rozumu trzeba mieć, a jak się "wychowali" na jakichś obrzeżach to nawet nie mieli od kogo się uczyć...
Jakie to szczęscie, że po tygodniu gry w Grepo mi vivipek wioske zakosił uświadomiłem sobie dopiero przed kilkoma miesiącami :rolleyes:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

I pomyśl że takie nie ogary grają 3-4 lata w grepo :D
 

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Faktycznie drastycznie spada liczba grających. Sam byłem bardzo długo na urlopie i gdyby nie chęć zobaczenia co się tam w naszym sojuszu dzieje, to pewnie dalej bym się jeszcze nie logował... ten świat zrobił się teraz jak kula u nogi :) ale gratulacje dla wytrwałych którym chce się jeszcze tu coś robić. Ja nawet festyny przestałem klikać, tak mnie lenistwo dopadło :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Faktycznie drastycznie spada liczba grających. Sam byłem bardzo długo na urlopie i gdyby nie chęć zobaczenia co się tam w naszym sojuszu dzieje, to pewnie dalej bym się jeszcze nie logował... ten świat zrobił się teraz jak kula u nogi :) ale gratulacje dla wytrwałych którym chce się jeszcze tu coś robić. Ja nawet festyny przestałem klikać, tak mnie lenistwo dopadło :)

bez premki to nie dziwie się ;) mi się też już nie chce a to tylko 202 miasta gdzie na szybkich serwerach ludzie na takim etapie gry mieli po 300-400 wiosek (no może nie ten sam etap gry ale też serwer był bliski zamknięcia) jestem ciekaw czy gdzieś można uzyskać wykres jak spada liczba graczy na danym serwerze bo gołe statystyki są ogólnie dostępne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Grają w takim przypadku to chyba zbyt mocne słowo.
Co do tych statystyk ja na GrepoStats patrze co kilka dni jak spada ta liczba.
Wykresu chyba nie ma,ale w 2/3 miesiące odpadło ponad 300 graczy.

ja wykres bym mógł zrobić jakbym miał dane :p co do amatorów puszczających ofy bez ogni hehe to coś tam klikają czyli grają ale szczerze to fajnie czasem dostac tak ok 10-20k darmowych punktów w obronie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

ja wykres bym mógł zrobić jakbym miał dane :p co do amatorów puszczających ofy bez ogni hehe to coś tam klikają czyli grają ale szczerze to fajnie czasem dostac tak ok 10-20k darmowych punktów w obronie :)
Dawno mnie tutaj nie bylo ale tak troche smiac mi sie chce bo sam atakowalem bez ogni, Adasko wstawiles nie swoje rapki z obrony jak sie potopilem na jednej biremce, to byl kolon na cudaka, mialem pecha bo biremka z portu wyszla kilka sek po moich ogniach a przed atakiem bez ogni, najlepsze jest to ze Adasiu zabrales dla siebie jak wielki jestes i kafelka potopiles a to nie byla Twoja birema, ubaw byl chyba na calym swiecie z jednej strony z tego ataku (ale mialem kilka sek zeby sie zmiescic przed kolonem) a z drogiej jak Ty opisywales ze mnie potopiles, tak czy tak swiat byl fajny a Adas chetnie gdzies, kiedys chetnie znowu bym sie spotkal, bo jakimi dupkami jestesmy to jestesmy ale walczyc przeciwko sobie to radocha, kolona nie idzie za bardzo wstawic ale ubaw jest:))
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Dawno mnie tutaj nie bylo ale tak troche smiac mi sie chce bo sam atakowalem bez ogni, Adasko wstawiles nie swoje rapki z obrony jak sie potopilem na jednej biremce, to byl kolon na cudaka, mialem pecha bo biremka z portu wyszla kilka sek po moich ogniach a przed atakiem bez ogni, najlepsze jest to ze Adasiu zabrales dla siebie jak wielki jestes i kafelka potopiles a to nie byla Twoja birema, ubaw byl chyba na calym swiecie z jednej strony z tego ataku (ale mialem kilka sek zeby sie zmiescic przed kolonem) a z drogiej jak Ty opisywales ze mnie potopiles, tak czy tak swiat byl fajny a Adas chetnie gdzies, kiedys chetnie znowu bym sie spotkal, bo jakimi dupkami jestesmy to jestesmy ale walczyc przeciwko sobie to radocha, kolona nie idzie za bardzo wstawic ale ubaw jest:))

Kafel jesteś w błędzie te raporty były z ataku na janadzbana :) nie potopiles sie na 1 biremie tylko na kilku flotach jakie ja mu wstawilem :) a jesli zdarzylo Ci sie potopic na innych miastach to ja nic o tym nie wiem :) Moze kiedys powalczymy jeszcze :) nie chcialem wprowadzic Ciebie w blad ;) te raporty mam moge dac na pw w razie co

Powodzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19246

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaśko jeśli chodzi o raporty to pewnie uzbierałeś ich tyle, że sam Macierewicz by się nie powstydził takich pokaźnych zbiorów akt :D
masz jakieś specjalne miejsce do ich przechowywania? np. zewnętrzny dysk usb i terabita pojemności? :D
Nie chciałem urazić, ale zawsze mnie wprawiał ten Twój tekst w fazę gromkiego uśmiechu, bo ile to by wstecz nie było, jaki to nie byłby świat i kto by nie zapytał, to Ty na wszystko masz ZAWSZE raporty :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Ciekawe czy jest w tych zbiorach raport gdzie chyba polikarp rozwalił paką mant okupację Hordom gdzie stało 15k rydków :D
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Adaśko jeśli chodzi o raporty to pewnie uzbierałeś ich tyle, że sam Macierewicz by się nie powstydził takich pokaźnych zbiorów akt :D
masz jakieś specjalne miejsce do ich przechowywania? np. zewnętrzny dysk usb i terabita pojemności? :D
Nie chciałem urazić, ale zawsze mnie wprawiał ten Twój tekst w fazę gromkiego uśmiechu, bo ile to by wstecz nie było, jaki to nie byłby świat i kto by nie zapytał, to Ty na wszystko masz ZAWSZE raporty :D

Swoje raporty mam np w folderach(mam ich 10) :) jeśli chodzi o raporty innych graczy robiłem screeny tym najśmieszniejszym i np ataki kafla się do takich zaliczały :) hehe co do dysku to mam 2TB X2 ale tylko dlatego że posiadam dużo muzyki, kolekcjonuje ją od lat 90

Ps mam tylko z aten rapki więc o inne swiaty nie pytaj chyba że o świętówka gdzie zachowałem sobie raport gdzie paczką 313 ogni ubiłem prawie 700 birem, często an forum się coś wrzucały to screeny leciały a potem nie kasowałem tego ;) mam folder na dysku i zajmuje on ok 350 mega więc tych raportów tak dużo nie ma, poza raportami mam kilka screenów postów z forum które potem zostały skasowane co było do przewidzenia:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ciekawe czy jest w tych zbiorach raport gdzie chyba polikarp rozwalił paką mant okupację Hordom gdzie stało 15k rydków :D

Nie pamiętam takiego ataku, ja nie wstawiam samych rydwanów na okupacje poza tym to niemożliwe by 70 mant rozbiło 15k rydwanów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Ateny

Swoje raporty mam np w folderach :) jeśli chodzi o raporty innych graczy robiłem screeny tym najśmieszniejszym i np ataki kafla się do takich zaliczały :) hehe co do dysku to mam 2TB X2 ale tylko dlatego że posiadam dużo muzyki, kolekcjonuje ją od lat 90

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Nie pamiętam takiego ataku, ja nie wstawiam samych rydwanów na okupacje poza tym to niemożliwe by 70 mant rozbiło 15k rydwanów



Możliwe leciał na bonusach godzinę przed końcem okupacji już nie pamiętam u kogo szczęście było 28 albo 30, a rydków stało minimum 12k na pewno ktoś zapisał :)
 
Do góry