Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23003

Guest
Weź się juz czlowieku nie udzielaj na tym forum bo tylko blaznem zostaniesz.
Nie wiem ile masz lat, ale robisz z siebie jakiegos dziadka z emerytura, ktory jak ma wydać 20zl na premki to uwaza ze gra schodzi na psy.
Jedyne twoje przyjemności to zostac blaznem na FO i pucowanie grzyba.
smiley_emoticons_lol.gif
Przez ten wpis wlasnie Ty nim zostales :) rada na przyszlosc - nie masz nic madrego do napisania to lepiej nie pisz :)
 

DeletedUser23003

Guest
No ty to blaznem Teb zostales, nie ma to jak skonczyc gre bo nie ma sie czasu i isc na Apollonie ;)
Jak w przedszkolu:
A: Ty jestes blaznem!
B: Ty tez!
Krytyka jest czyms bardzo pozytywnym i powinno sie z niej wyciagac wnioski a nie odbijac pileczke. Dodatkowo dalem Ci dobra, ponadczasowa rade a Ty zamiast sie cieszyc to nawet z niej nie skorzystales. Tak to jest. Niestety brak mozgu i wyobrazni to najczestsze choroby XXI wieku
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser30346

Guest
Jak w przedszkolu:
A: Ty jestes blaznem!
B: Ty tez!
Krytyka jest czyms bardzo pozytywnym i powinno sie z niej wyciagac wnioski a nie odbijac pileczke. Dodatkowo dalem Ci dobra, ponadczasowa rade a Ty zamiast sie cieszyc to nawet z niej nie skorzystales. Tak to jest. Niestety brak mozgu i wyobrazni to najczestsze choroby XXI wieku
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
Chcesz być śmieszny czy jak? Ja przynajmniej nie zakladam sojusz i nie uciekam tak jak ty to robisz, w dodatku jestes niesłowny :)
Jak można pisać na privie z kims i nie dać znac ze leci kolon i miasto frontowe stracic (byles na moralach). KAMILKU lepiej do pracy idź to wiecej czasu bedziesz mial.
 

DeletedUser23003

Guest
Nie smialbym. Za to Ty probujesz zablysnac znajomoscia faktow z mojej przeszlosci :) dystans do tej gry to podstawa. A ja za kazdym razem jak ktos odbija pileczke to slysze tylko: ty wtedy na tebach zrobiles to, ty na apolonii zrobiles to a tego nie zrobiles Kazda swoja wypowiedz argumentujecie tylko gra i bijecie do tego co ktos zrobil w grze. Porozmawiajmy na poziomie jak ludzie a nie jak totalne nolify. Ja obecnie tak sie teraz czuje choc nim nie jestem. Na tak niski poziom mnie sprowadziles
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser30346

Guest
Nie smialbym. Za to Ty probujesz zablysnac znajomoscia faktow z mojej przeszlosci :) dystans do tej gry to podstawa. A ja za kazdym razem jak ktos odbija pileczke to slysze tylko: ty wtedy na tebach zrobiles to, ty na apolonii zrobiles to a tego nie zrobiles Kazda swoja wypowiedz argumentujecie tylko gra i bijecie do tego co ktos zrobil w grze. Porozmawiajmy na poziomie jak ludzie a nie jak totalne nolify. Ja obecnie tak sie teraz czuje choc nim nie jestem. Na tak niski poziom mnie sprowadziles
smiley_emoticons_confusednew.gif
No to ja Cie juz nie rozumie, sam mnie prowokujesz bym napisał jaki to ty jesteś błaznem, a teraz piszesz ze niski poziom rozmowy. Serio lepiej za obieranie ogórkow sie zabierz bo do ich zbierania się nie nadasz.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser23003

Guest
Ja odpowiedzialem tylko na Twoj post ktory byl w stylu wazeliniarza (az razilo w oczy) :) i nic wiecej, do niczego Cie nie prowokowalem, ale widze ze nie rozumiesz o co mi chodzilo. Zakonczmy w tym momencie nasz imbecylowski nic nie wnoszacy dialog bo mnie oczy bola juz powaznie.

Ps: Pocisk z gornej polki
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

Ps2: Pamietaj to tylko gra a miasta to piksele :)
 

DeletedUser30330

Guest
To tak jakbym napisał że mulard to słup,
A on by odpowiedział, vari ci zabrał miasto w nocy.

Co ma piernik do wiatraka?

Gdzie zgubiłeś logike? W jakim momencie życia? Ja zgaduje że przy urodzeniu....


Ale go zjechałem nie? No powiedz Smoczy...

I co boguś myślisz że to wystarczy by zabłysnąć?? Bo w grze nie potrafię niestety... Ale wole być na dole w rankingu niż walić szaraki co miesiąc, banować lepszych graczy i używać bota dla synchra a potem się chwalić tym...

PS: ....... to słup
 

DeletedUser26408

Guest
A ja bym powiedział, że Vari to słup ... i każdy by się z tym zgodził ... nawet Vari :p
 

DeletedUser30346

Guest
Najwyzszy słup jest tylko jeden :p
Teraz era błazna jest rozpoczęta :D
 
Do góry