Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Siwamotyka
cwelu nie nabijaj sobie tak postów
myślisz że nikt nie zauważył ze te twoje podwójne posty to nie żaden błąd forum
gdyby był to błąd to by te 2 posty nie pojawiały się o 2 różnych godzinach
więc zastanów się dziecko nad swoim postępowaniem
ja się dziwie że jeszcze żaden modek nie zainterweniował
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

nie muszę szukać dziewczyny a moje życie prywatne to nie interes twój czy turka
nie łap mnie za słówka
obrażam tych co obrażają mnie (tyle że łagodniej)
to nie ja rozpocząłem tylko turas i jego przydupasy ale ja to zakoncze, kolejne konta tureczka zostana zbanowane a jego przydupasy tez sie tego doczekają
jeśli ja dla turka jestem dnem to kim on jest skoro w 1 dzień stracił 6 wiosek ?
a ja nawet 1 nie straciłem z jego reki ? Większego klauna jak on to nie widzialem, chwali sie na profilu jaki to kozak no i widac 6 miast straconych w 1 dzien hahahaha stracil je jak dziecko a czepia sie mnie tylko ze ja nic nie stracilem z reki mdg i z reki turka. Wymyslaj dalej sobie bajki o moim multi a ja czekam na dowody ich istnienia, popros support o pomoc a jak nie beda chcieli udzielic ci danych daj znac na forum ja napisze do nich ze zezwalam na ujawnienie mojego ip i nie tylko. Pozdro słabiaku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Masz swoje życie prywatne -ok to nie mój interes
To dlaczego JEGO życie prywantne to twój interes ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Adasko z każdym kolejnym Twoim postem coraz bardziej się pogrążasz... Nie kompromituj się chłopak bo to na prawdę jest żałosne.
Zamiast pisać o tym jaki Ty to jesteś wielki kozak to może zagraj na Chi i to udowodnij, jeżeli nie bo Twoim jedynym pretekstem będzie "ja nie muszę nikomu nic udowadniać" to grzecznie proszę abyś zabierał swoje zabawki i spierda*** do piaskownicy. Dziękuje za uwagę :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Adasko z każdym kolejnym Twoim postem coraz bardziej się pogrążasz... Nie kompromituj się chłopak bo to na prawdę jest żałosne.
Zamiast pisać o tym jaki Ty to jesteś wielki kozak to może zagraj na Chi i to udowodnij, jeżeli nie bo Twoim jedynym pretekstem będzie "ja nie muszę nikomu nic udowadniać" to grzecznie proszę abyś zabierał swoje zabawki i spierda*** do piaskownicy. Dziękuje za uwagę :)

pisałem już ze czekam na nowy swiat ze starym podbojem i podejme kazde wyzwanie, nie mam zamiaru grac na chi co tez juz pisalem
takze nie wiem po co sie powtarzasz, pograza to sie turek ze swoimi klamstwami i kolejnymi multi na forum i pewnie w grze
ja tylko bronie swoich racji, pokaz mi gdzie pisze ze jestem kozak, nie pokonany itd ? ja tylko pisze prawde o tau, tam nikt mi nie zabral miasta a turek te swoje bajki moze wsadzic sobie w tylek. Czekalem od mojego zakonczenia tam gry na dowody, do tej chwili ich nie ma takze niech sie ogarnie i przestanie klamac, ja wiem ze specjalnie sobie wymyslil spiewke na forum zeby przykozaczyc jaki to super gracz i ze niby mi zabral miasto tylko po to zeby sie chwalic ale to caly turek on sie tylko chwali a prawda jest taka :
mi nie zabral miasta i tyle
i nie wazne co sobie tam napisze na profku i co bedzie rozgadywal, adasko nie stracil miasta z reki mdg :D pozdro

to do iluzjinisty :
qskytt.jpg

a to turas
podobno ostatnio na glownej stronie forum zamiescil swoje foto, troszke przytyl ale siedzac na dupsku i nic nie robiac to oczywiste ze sie spasl jak swinia :

33myfzd.jpg




szogun20
ja w żadnym poście nie napisałem tego co ty teraz piszesz, caly czas tylko dementuje kłamstwa turka jakie roznosi po forum i tau- zobaczymy czy pojawi sie na jakims nowym swiecie czy speka bo ja zaczne i bede grac pod swoim nickiem, nie pekam jak inni co zmieniaja nicki jak rekawiczki. Zaznaczam poraz ostatni- nie napisalem o sobie takich slow ktore ty uzyles, caly czas tylko mowie ze turas mi nie zabral miasta i niech ie klamie bo jest zenujacy tak jak jego cale mdg- zenua, jak nie ma sie do kogo przyczepic to niech do swojego gracza sie czepi np czlowieka lasu albo jeszcze kogos innego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nie zamierzasz grać na chi to spierniczaj z tego tematu bo nie znasz się na sytuacji i tylko spamujesz
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nie zamierzasz grać na chi to spierniczaj z tego tematu bo nie znasz się na sytuacji i tylko spamujesz

to napisz to do wszystkich :)
do turka(ktory pisze z multikonta)
i innych ciemniakow
Pozdro

ja cierpliwie czekam na nowy swiat i czekam an tych wszystkich krzykaczy, pewnie nawet sie nie zaloguja bo beda sie bali. tu koncze dyskusje z pałami od turaska. Nara
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Siwamotyka
cwelu nie nabijaj sobie tak postów
myślisz że nikt nie zauważył ze te twoje podwójne posty to nie żaden błąd forum
gdyby był to błąd to by te 2 posty nie pojawiały się o 2 różnych godzinach
więc zastanów się dziecko nad swoim postępowaniem
ja się dziwie że jeszcze żaden modek nie zainterweniował

nie nabijam se postów!! jak to cie tak boli to wszystkie podwojone posty se usunę i będzie po sprawie :)
jak nic o mnie nie wiesz to nie mów że jestem dzieckiem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

to do iluzjinisty :
qskytt.jpg

Nie rozśmieszaj mnie multikanciarzu, zaraz cię zgłaszam do moderatora forum za nagminne obrażanie kilku graczy.
PS. Turlaj dropsa, zwiałeś z Tau gdy MDG się zbliżyło więc twoje słowa mają wartość papieru toaletowego (koniecznie szarego!) ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

To kilka prywatnych wiadomości ze skrzynki i dowód ze już kilku graczy posądzano o to ze niby ja gram na ich kontach, ale turasku jak nie masz dowodów (to tyczy sie tez iluzjonisty i innych) to morda w kubeł i nie bulgotać !!

xXKainXx 04.01.12 o godzinie 14:24
To że mamy ten sam styl pisania to nie znaczy że jesteśmy tą samą osobą.
*Mesi* 04.01.12 o godzinie 14:22
hmmm, o Adaśku nie pisaliśmy na forum, więc nie ściemniaj. Jeżeli juz
było cokolwiek pisane to na wspólnym z wszystkimi sojuszami z TOP
pierwszej piątki, ale nawet chyba tam wielkich wpisów na jego temat nie
było...Poza tym na jego profilu o SHADOW tez nic nie było...:) A z tego
co zauważyłam Ty masz jego styl i w pisaniu i w profilu...hmmm, dlatego
zastanawiam się czy to Adaś na tym koncie?- czy zbieg okoliczności- a w
zbiegi okoliczności i cuda ja juz raczej nie wierzę...:)
xXKainXx 04.01.12 o godzinie 14:11
Jak byłem u was to pisaliście o nim..... I on był w topce więc każdy
czytał jego profil.
*Mesi* 04.01.12 o godzinie 13:42
My mamy ciekawsze cele i markowe sojusze do zjechania. Uwierz mi Ty i Twój maleńki sojusz nie jest dla nas zagrożeniem, ani wielkim przeciwnikiem, dlatego nie zawracamy sobie głowy Waszymi zaczepkami, a skoro miasta Gibiusa chłopakom sie podobają to ich sprawa...
P.S. Trafiłam jednak? Adasiu teraz na tym koncie grasz?:)Myślałam, że stać Cię na lepsze...
xXKainXx 04.01.12 o godzinie 13:12
Eh to czemu artis gimiaszka piszą do mnie pokój??? Same wiadomości dostaję takie "Ja do cb nic nie mam tylko chcę Gibius podbić. Coś wam nie wychodzi jak nie obstawiacie kolonów :)
Zobacz jak mnie mylili z tobą to kontynuacja tej wiadomości na profilu.
Rikimaru-95
Haha nie no dobre :) Zobaczy a już wierszyki piszą :D I 3/4 z Pi cb zna więc masz czym się szczycić :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Obrażam ?
Ty sam się obrażasz, ale nie będę ci w tym przeszkadzał - forumowicze mają darmowy cyrk i gadającą małpkę ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Obrażam ?
Ty sam się obrażasz, ale nie będę ci w tym przeszkadzał - forumowicze mają darmowy cyrk i gadającą małpkę ;)

z ciebie moze sie smieja bo jestes placzkiem
mi to mozesz najwyzej dobrze zrobic bo ani w grepo ze mna nie wygrasz ani w realu
idz dziecko do witka i pobaw sie z nim
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Panowie poco drzeć mordy ? pogadajcie sobie na teamspeak albo czymś takim a nie offtopujecie. Nie wiem spotkajcie się na jakimś świecie i stoczcie walkę o to kto jest leprzy a nie śmiecicie na forum o świecie CHI na którym nie gracie (chyba)
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ja tam lubię sobie poczytać te kłótnie:) O sytuacji na CHI mało kto pisze więc chociaż coś można poczytać:)
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

A co do CHI to w końcu zaczęli mnie atakować:) Gracze z sojuszu hit sound coś tam atakowali mnie od samego rana:) Punkcików wpadło aż miło :) Oddział obywatelski nie stygnął:) zarobiłem ponad 300 pkt w obronie samą strażą:) acha no i przed jednym atakiem postawiłem biremkę no i miałem nosa bo atak poszedł bez ogni i to od gracza 2500 pkt:) Dziękuje wam:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

a mnie to nikt nie atakuje, pewnie morale przerażają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Już wole Iluzjoniste
Niż Adasko
 
Do góry