Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Nie wiem czy jeden błąd ortograficzny zmienia tak bardzo jakość wypowiedzi, żeby trzeba się było czepiać. Co do bbbg, żart wyborny, klasa sama w sobie. Może jednak spróbuj coś podbić, żebyś nie musiał się dowartościowywać :p Nie mam do was nic jako do ludzi, wręcz przeciwnie, część znam i szanuję, ale ty cwaniakujesz, a to ci kiedyś wyjdzie niekoniecznie na dobre. Chyba że mamy do czynienia z 'intenetowym kozakiem' wtedy inna sprawa.
To nie żart, lecz parodia zachowania, które często zdarza się w "wybornych" sojuszach. Trochę komedii do "dramatu" nie zaszkodzi;) Widać mam dar jasnowidzenia;)
I następnym razem jak wypowiesz się w jakiejś kwestii przeczytaj uważnie jeszcze raz cały temat z tym związany, to pozwoli uniknąć mijania się z prawdą;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Miałem nadzieję, że po Antku następny post będzie o tym, jaki ktoś jest jest słaby bo stracił miasto, a tu tylko bbbg... :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Huzarzy Śmierci jedno zyskali, jedno stracili. zyskali od Semper Fidelis, strcili na rzecz Infernal Connection
 

DeletedUser11280

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Jak narazie się super gra 3 dni temu zacząłem znów grać ale już 2k pkt nieomal Dobrze idzie Fajny ten serv
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Iście zacny raport dziś zobaczyłem ;) Nie mogłem się powstrzymać i chciałbym się z nim podzielić z większym gronem
beztytuudmu.jpg


Nie chcę się z nikogo naśmiewać ani nic z tych rzeczy stąd zamazane nicki, ale raport bardzo ciekawy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

9 birem...


jakby była jedna to i mógłby być ładny raporcik :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Świat się rozpędza co myślicie o sojuszach który wygląda najciekawiej? Są jakieś koalicje i wojny?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

koalicje już są, wojny też. który się zapowiada ciekawie nie pytaj, bo każdy ci powie że jego ;) jak dla mnie mamy realne szanse na wygranie świata, ale to jeszcze długa droga ;) powodzenia życzę Elitom i Infernal Connection, mają dobrych graczy, ciekawie co będzie z nimi dalej. I Angel-GT, moich wrogów z Gammy pozdrawiam, może tym razem się uda ;) nie mamy wojownika ani saisa, więc powinno wam być łatwiej :p
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Przypominam,ze na forum o banach nie rozmawiamy. Od tego jest wiadomość prywatna jeżeli chcecie sobie o tym porozmawiać. Jeżeli chcecie się odwołać od blokady służy do tego ticket. Proszę o przestrzeganie regulaminu działu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Iście zacny raport dziś zobaczyłem ;) Nie mogłem się powstrzymać i chciałbym się z nim podzielić z większym gronem
beztytuudmu.jpg


Nie chcę się z nikogo naśmiewać ani nic z tych rzeczy stąd zamazane nicki, ale raport bardzo ciekawy :D
O Jezu kochany! Co to jest za żółty statek?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

jak długo grasz w grepolis? bo nie wiem czy na serio nie znasz tego statku czy po prostu się zlewasz :D ale gdybyś naprawdę nie wiedziała służę pomocą. to jest Statek kolonizacyjny który służy do podboju
 
Do góry