Sytuacja na świecie Delfy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser946

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

no i dobrze, będzie spokój, bo jak są te rozrabiaki to zawsze jakieś dziwne rzeczy się dzieją :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

o... Kali :)

trochę mnie nie było, ale widzę, że spam jak był taki jest nadal... ktoś mi streści na szybko w którym sojuszu są pro których cały świat nienawidzi? ;)


Hmmm mżna powiedzieć że nas trochę sojuszy nie lubi a to dlatego że walczymy z Topkami i to z Koalicją ;)
a z koleii my nielubimy AfH i ET (no i SF ale to już na każdym świecie prawie ze sobą walczymy)
Ale chodzi o zabawę przecież :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Hmmm mżna powiedzieć że nas trochę sojuszy nie lubi a to dlatego że walczymy z Topkami i to z Koalicją ;)
a z koleii my nielubimy AfH i ET (no i SF ale to już na każdym świecie prawie ze sobą walczymy)
Ale chodzi o zabawę przecież :D


Hehe a kto założył pierwszą koalicje:D? Chyba nie muszę wymieniać ile sojuszy jest w Waszej...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Hehe a kto założył pierwszą koalicje:D? Chyba nie muszę wymieniać ile sojuszy jest w Waszej...

W praktyce to malutko AZ1,2,3 - to jest jedna wielka rodzina Anołów głównie z Rho.
a po za nami już nie jest tak dużo,z tego co obecnie widze to poza nami 2 albo trzy :p a u was AfH,ET,SF i STARS i II ale to załóżmy jedno :p

Ale i tak na po dupie nie możecie dać a zobacz sobie na Ranking :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

W praktyce to malutko AZ1,2,3 - to jest jedna wielka rodzina Anołów głównie z Rho.
a po za nami już nie jest tak dużo,z tego co obecnie widze to poza nami 2 albo trzy :p a u was AfH,ET,SF i STARS i II ale to załóżmy jedno :p

Ale i tak na po dupie nie możecie dać a zobacz sobie na Ranking :p
co Ty pierdzielisz jakie SF? nie mamy z nimi paktu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Nikt nie ma z SF paktu. Poza tym Aniołki - szkoda, że zapomnieliście jak na samym początku gry, zaraz po zakończeniu ochrony założyliście taką koalicję: ===Anioły Zagłady===, ===Anioły Zagłady 2===, ===Anioły Zagłady 3===, ===Anioły Zagłady 4===, Last One, Vide Cui Fide, Vide Cui Fide 2, FENIKS i inne akademie czy niewiadomo co... A tak się składa, że koalicja ta była przeciwko jednemu sojuszowi - ELITE TEAM. Ale najlepiej pisać na forum teraz jak to wszyscy na Was się nie zbierają, a Wy jak to się dzielnie nie bronicie :)
Wspaniali wojownicy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Sprite24 nie zapomnij że to ty nam wojne wypowiedziałeś i się zbłaźniłeś jak do Maćka napisałeś "czy zosatniemy waszą akademią,będziemy pod waszymi skrzydałami" - było sie z czgo pośmiać :D
Last One okazali się tchurzami przechodząc do Pingwinków....Vide cui Fide - to nie wiem gdzie ich wcieło....
FENIKS też o nich nie wspomne...


Roxxor to uważaj na soich ludzi bo coś długie mają języki.


Szkoda że istnieją takie lamki co uważają AZ1,2,3 za sojusze 1,2,3...to jest jedna rodzina.

a co do naszych wojowników to może najpierw spojrzycie na podboje :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

no kurde więcej was tu matka nie miała? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Niedługo będzie ich więcej.
5:3 z powodu mojej nieobecności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

czemu liczysz ataki a nie podboje???

- - - Automatycznie połączono posty - - -

dlaczego liczysz ataki a nie podboje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

Sprite24 nie zapomnij że to ty nam wojne wypowiedziałeś i się zbłaźniłeś jak do Maćka napisałeś "czy zosatniemy waszą akademią,będziemy pod waszymi skrzydałami" - było sie z czgo pośmiać :D
Last One okazali się tchurzami przechodząc do Pingwinków....Vide cui Fide - to nie wiem gdzie ich wcieło....
FENIKS też o nich nie wspomne...


Roxxor to uważaj na soich ludzi bo coś długie mają języki.


Szkoda że istnieją takie lamki co uważają AZ1,2,3 za sojusze 1,2,3...to jest jedna rodzina.

a co do naszych wojowników to może najpierw spojrzycie na podboje :D


Nic nie pamiętam o wypowiadaniu Wam wojny :)
Tak samo Wy jak i my się do niej przyczyniliśmy.
Poza tym - dałeś dziwne zdanie w cudzysłowie, nie zapomnij, że jak wstawia się coś w cudzysłów, to się cytuje czyjeś słowa - ja nie napisałem nawet nic podobnego do tego. Dobrze, że w ogóle się przyznałeś do takiej koalicji, niestety wszyscy od Was uciekli :)
A co długich języków - kilku z Was ma baaaaaardzo długie, dostaję kilka fajnych informacji w podaniach od Waszych graczy :D No ale komu by nie było trudno ogarnąć wszystkich ludzi w 4 sojuszach ;DD
A w podbojach co jest nie tak? ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

napisałeśdo Maciejka czy zostaniemy wasza Akademią....Żenada :DDD
i tym PV nam wojne wyowiedziałeś
źle to ujełeś,same lamy pouciekały skoro się was boją - was (buhahaaha)
mi to nawet pasuje,pozbylibyśmy się lam które poszły by do was :D
to że cała wasza Koalicja nie potrafi nam podbić miasta.....
I jak wiadomo jedyne które podbiliście to nie miasta aktywnych dobrych graczy - tylko w waszym stylu tak aby nikt nie wiedział to żałosne....
Swoją droga STARS dzięki za PW :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

napisałeśdo Maciejka czy zostaniemy wasza Akademią....Żenada :DDD
i tym PV nam wojne wyowiedziałeś
źle to ujełeś,same lamy pouciekały skoro się was boją - was (buhahaaha)
mi to nawet pasuje,pozbylibyśmy się lam które poszły by do was :D
to że cała wasza Koalicja nie potrafi nam podbić miasta.....
I jak wiadomo jedyne które podbiliście to nie miasta aktywnych dobrych graczy - tylko w waszym stylu tak aby nikt nie wiedział to żałosne....
Swoją droga STARS dzięki za PW :D

W podbojach przegrywacie z ET i po 2 to bez pomocy sojuszników przejmujemy wam miasta;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

napisałeśdo Maciejka czy zostaniemy wasza Akademią....Żenada :DDD
i tym PV nam wojne wyowiedziałeś
źle to ujełeś,same lamy pouciekały skoro się was boją - was (buhahaaha)
mi to nawet pasuje,pozbylibyśmy się lam które poszły by do was :D
to że cała wasza Koalicja nie potrafi nam podbić miasta.....
I jak wiadomo jedyne które podbiliście to nie miasta aktywnych dobrych graczy - tylko w waszym stylu tak aby nikt nie wiedział to żałosne....
Swoją droga STARS dzięki za PW :D

Kto dużo gada mało robi - strasznie się to sprawdza, prawda? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

W podbojach przegrywacie z ET i po 2 to bez pomocy sojuszników przejmujemy wam miasta;)

co ty mi tu pierdzielisz???
ja licze wyniki nasze kontra Koalicji...na razie zlupiemy starsy ale na was też przyjdzie pora :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

co ty mi tu pierdzielisz???
ja licze wyniki nasze kontra Koalicji...na razie zlupiemy starsy ale na was też przyjdzie pora :)

Czekamy z niecierpliwością... Podobno łupiecie wszystkich - nie widać tego w ogóle w żadnym rankingu - Wasze wszystkie 3 sojusze nie mają tyle punktów w ataku co nasz jeden... A miast macie chyba tylko 57... Ważne, że tu na forum jesteście prawdziwymi wojownikami! :)
A co do "I jak wiadomo jedyne które podbiliście to nie miasta aktywnych dobrych graczy - tylko w waszym stylu tak aby nikt nie wiedział to żałosne....", to szkoda, że miasta, które zabraliście ET należały właśnie do takich graczy... Nawet ktoś tu Was bronił na forum, że na tym wojna polega - miał rację, no ale nie rozumiem czemu Wy teraz piszecie to samo jak oburzaliście się jak tłumaczyło się tak ET.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

hahah śmieszny jesteś do bulu :D
może zauważysz wasz Icalco nie umi trzymać języka za zebami i dostał bana na FO. :D
z kolei w grze stracił zagrodę ogni od naszego gracza z jednym miastem :) chyba on tak was łupimy że nie pamiętam ;)
Nie ilośc lecz Jakość się liczy :D
57 miast które wsparaja się na wzajem a nie wasze nie wiem ile tam macie ale i tak nie umicie się porządnie wespzeć :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

hahah śmieszny jesteś do bulu :D
może zauważysz wasz Icalco nie umi trzymać języka za zebami i dostał bana na FO. :D
z kolei w grze stracił zagrodę ogni od naszego gracza z jednym miastem :) chyba on tak was łupimy że nie pamiętam ;)
Nie ilośc lecz Jakość się liczy :D
57 miast które wsparaja się na wzajem a nie wasze nie wiem ile tam macie ale i tak nie umicie się porządnie wespzeć :)

A co ma liczba miast obrońcy do tego, że niszczy zagrodę ogni? Mógł dostać wsparcie od osoby z 3 miastami, a jednak Izalco sama atakowała :) Wy zagrody ogni to u siebie w miastach raczej prędko nie zobaczycie :D Więc podziwiajcie raport :)
"Nie ilośc lecz Jakość się liczy" - to dlatego macie 4 sojusze, które i tak razem nie mają tyle punktów w ataku co nasz jeden?
Po tym wnioskować mogę, że u Was liczy się jednak ilość, a nie jakość :)
Naprawdę mi przykro, że widać Was tylko na FO, bo w grze to jakoś trzeba Was długo szukać... :DD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Delfy

hehe :)
znalazł się majster szyc :)
Tak się składa że u nas Rada a więcej doświadczenia niż wasz cały sojusz i tu jestem pewny na 100%...cóż my zagród pełnych nie mamy bo atakujemy was,a wy tylko hodujecie i nic z nimi nie robicie.
Na razie może i macie więcej PW w ataku(jakbyś nie wiedział PW-Punkty Walki) bo watpie w twoja inteligencję nie oddaj tego co się dzieje na Live...my nie karcimy sojuszu które nam nic nie zrobiły bo w przecziwieństwie do was mamy czacunek.
Zobaczymy za miesiąc,dwa jak będziecie prosić nas o PONa bo wymiękniecie. :D
A boje się co będzie w Erze Cudów Świata hohoh :D chociarz nie - wy do niej nie dotrwacie,zapomniałem :)
 
Do góry