Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak by jej nie bylo a tym bardziej jak Ja nie bylbym pewien ze miala miejsca to bym o niej w ogole nie wspominal
2spam.gif


ewa juz sie zmyla skosultowac sie z farmaceulta w jakich dawkach ma masc stosowac
2smiech.gif


ps ja sie zmywam
papa.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

mały sojusz o upadku SIEWCÓW zdecyduje // są raporty

dziecko nie nadąży wklejać obrazków // wtedy wkleję ja

ostatni wpis dziś
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

adriankiller niby czasu na grę nie masz a częściej jesteś na forum niż ktokolwiek i wklejasz,przerabiasz idiotyczne obrazki.... Wyloguj się chociaż na chwilę.. Nikt Ci komputera nie ukradnie...
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

adriankiller niby czasu na grę nie masz a częściej jesteś na forum niż ktokolwiek i wklejasz,przerabiasz idiotyczne obrazki.... Wyloguj się chociaż na chwilę.. Nikt Ci komputera nie ukradnie...

Przeciez 'ja gram' zapytaj o mnie w ZP KwP oni lepiej wiedza gdzie ja to gram rozne teorie glosza az chyba maniek nawet zaczal w to wierzyc...

prawda jest taka ze nie gram i to nie dlatego ze nie mam czasu bo raz go mam duzo a raz mam mniej roznie to bywa...
zwyczajnie ta gra tak sie popsula (i nie pisze tutaj o ludziach... ludzie sie kloca godza itd naturalna kolej rzeczy) szkoda na taka gre jak teraz jest poswiecac 8/10 miesiecy z zycia
jezeli kiedys (w co watpie) bedzie chociaz jeden swiat bez tego calego shitu co inno wprowadza (oczywiscie z nowym podbojem) to napewno zagram

doradzam wszystkim ktorzy graja aktywnie (czyli jakies 5% gracz) przestancie w to grac i ladowac kase to moze ta gra chociaz w pewnym stopniu wroci do normalnosci jeszcze troche to dojdzie do tego ze w kazde swieto (dzien wolny od pracy) bedzie jakis event

co Ty tarota rozkładasz na grę?

wrozy z fusow w herbacie albo typuje jak Matthew McConaughey w filmie 'Two for the Money' rzuca moneta
0sarcastic.gif


ewka to 'wasz' taki wrozbita 'Maciej'
035.gif

az korci zeby wyslac sms o tresci 'pomagam'
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

az chyba maniek nawet zaczal w to wierzyc...

Maniek to w nic nie wierzy - nawet w to co było prawdą jak "sprzedanie lucka"
dał bym sobie uciąć za Ciebie rękę - no ale bym był teraz bez ręki.

na razie sobie obserwuje i się dowiaduje. Ale jednak pewnie szok przeżywam po tym wszystkim
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Bez reki bys sie pewnie obszedl gorzej jakbys cos innego zaoferowal ;)
lucka nie sprzedalem tylko apika za to ze mg lucek (jak kto woli) oddal konto swoje nie iformujac ze apik zrobi taki numer i polezie do ZP
apik dostal konto --> konto bylo bez soja w momencie jak apik zaczal na nim grac --> doszedl do csm na kilkanascie minut po czym polazl do ZP bez slowa
konczac mg mogl napisac sluchaj XYZ mam to gdzies koncze konto oddaje temu i temu co juz z nim zrobi to juz jego wola wtedy rada (csm) by jakies kroki podjela przykladowo rozebranie konta...
ani osoba z ktora rozmawiam mg (tutaj juz nie bede wyciagal kto to) ani on ani nikt z rady (csm) procz mnie nie wiedzial kto to jest jak by wiedzieli to by sie na to nie zgodzili) ja mniej czasu spedzalem na grze i po fakcie sie dowiedzialem o wszystkim to bylo logiczne gdzie pojdzie apik (przynajmniej dla mnie)

ty co bys zrobil olal to z gory napewno nie ...jak sam bys tego nie zglosil to bys kogos o to poprosil
MG nie jest z pierwsze lapanki i zdawal sobie napewno sprawe jak sie potoczy to jak apikowi przekaze konto mogl tylko poinformowac rade (csm o) o tym
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adrian Ty czasem czytasz to co napiszesz..? Dostałeś słowotoku tłumacząc się i próbując szukać na forum rozgrzeszenia dla tego co zrobiłeś .. A prawda jest taka że sprzedałeś kumpla!!!
Szukasz wytłumaczenia dlaczego to zrobiłeś? Dla takiego zachowania nie ma wytłumaczenia.. Mogłeś zrobić wszystko a wybrałeś najgorzej.. Brzydzę się konfidentami...

P.S. Jeżeli którekolwiek wyrażenie wydało Ci się choć trochę obraźliwe nie wahaj się i złóż donos do suportu lub zrób to profilaktycznie..Tym razem nikogo już nie zaskoczysz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21110

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

sprzedał niby kolegów a teraz koledzy w odwecie szukają afer :D jeju wiekszych bzdur nie słyszałam ;)
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Niech ten świat już się skończy.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dobry kolega napisałby co o Tym myśli i próbował wyjaśnić. Dobry wojownik wypowiedziałby wojnę. Dobry mówca poużywałby sobie na FO i pw. Ale po co jak można było iść na skargę.
killer.jpg
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dostałeś słowotoku tłumacząc się i próbując szukać na forum rozgrzeszenia dla tego co zrobiłeś .. A prawda jest taka że sprzedałeś kumpla!!!

Z tego nie bylo zadej tajeminic ci co powinni to wiedziec sie dowiedzieli wiec dlaczego uwazasz ze probuje szukac wymowki za to co zrobilem
Wpulczuje tobie ze masz takich przyjaciol ktorzy sie od ciebie odwracaja

teraz zdefiniuje tobie znaczenie slowa przyjacie/kolega bo widze ze masz chyba mylne znaczenie tego slowa :

'Prawdziwy przyjacie to ten ktoremu powiesz zabilem kogos a on odpowie tobie gdzie go zakopiemy'
'Przyjaciel bedzie stal z toba zawsze nie tylko wtedy kiedy ma z tego korzysci'
'Przyjaciel to ten ktory ma cos tobie do powiedzenia zrobi to mowiac prosto w oczy a nie za twoimi plecami'
'Przyjaciel to ten ktory gdy upadniesz pomoze tobie wstac a nie bedzie ciebie kopal'
itd
'Jezeli zadzwonisz do mnie w srodku nocy i powiesz ze zabiles czlowiek pomoge tobie ukryc cialo jesli kiedykolwiek mnie zdradzisz pamietaj ze wiem jak ukryc cialo'

wiec nie nazywaj kogos moim kolega/kolezanka sam dobrze wiem kto na takie miano zasluguje
0dirol.gif
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ta Ewka to mistrz yoda to jak ciebie mozna nazwac Anankin skywalker ktory za namowa kanclerza
palpatina (graczy zp) zniszczyl zakon rycerzy jedi (uchodzcow) i stal sie mrocznym darthem vaderem
2smiech.gif


tumblr_lks7ct0Rsa1qagutco1_500.gif

Adi widzę że tu już nie odróżniasz kichnięcia od pierdnięcia.

Nie bądź hipokrytą. Sam niszczysz CSM od środka. Nie potrzebowałeś do tego graczy z ZP.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

"Masz" racje Piotrek niszczylem csm (wtedy jeszcze nic smiesznego) bo nie chcialem zebyscie sie dzielili niszcze csm bo nie chce podzialu na LA
haha.gif

choc mialbym zostac ostatnia osba w csm to swojego zdania nie zmienie

zniszczyliscie sojusz (uchodzcy/nic smiesznego) odchodzac/dzielac go (na dwa) a teraz probujecie to powtorzyc z csm dla wlasnych korzysci
csm tworza gracze ktorzy tutaj graja teraz (a nie ci ktorzy grali tutaj od poczatku)
to ze 'wy' dzielicie graczy na tych lepszych i gorszych (wariorow guzikow jak to nazwano ich) to juz nie moja wina ze tak ich postrzegacie
ja mam swoj beret do postrzegania tego 'zryty' bo 'zryty' ale swoj i nikt mi nie musi mowic co jest dobre a co zle

przynajmniej takie jest moje zdanie (i nikt nie musi sie z nim zgadzac
kwadr.gif
)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser20310

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Troche to smieszne że ich te wariory i guziki tak bolą :cool:

Wzieliście duzo więcej graczy to się nimi cieszcie my wybralismy inaczej i mielismy do tego prawo.
Przeszło z całości kilkadziesiąt osób a tylko te dwa nicki wam spokoju nie dają :confused:
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I tu jest cały problem Adrian :)

Sojusz (uchodzcy/nic smiesznego) zniszczyła mała grupa ludzi ( ty na to miałeś kolosalny wpływ swoimi wypowiedziami )
Błędem było danie tobie jakichkolwiek praw.
To właśnie ty poróżniłeś tych ludzi na początku świata. A teraz wmawiasz każdemu że to ich wina...to takie biedne.

Nie potrzebnie też pisałeś pewne rzeczy na forum na graczy z ZP
A niby nie dawno pisałeś że jesteśmy "dobrymi" kumplami...a kumpel nie rąbię tak "4 liter" tak jak ty to zrobiłeś u siebie na forum.
Brzydzę się fałszywymi ludźmi którzy obrabiają "4 litery" za plecami.A ty na tym świecie osiągnąłeś mistrzostwo.
Powinni ci dać odpowiednie odznaczenie lub odpowiednią blachę.
Gdybyś miał styl to zachował byś się jak Robson. //ciach//.
Potrafić przyznać się do błędu.
Szkoda że ci tego zabrakło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ta Piotrek jeszcze medal wam dac za to ze odwrociliscie sie od calego sojusz patrzac na pewna grupke ludzi 'powinnismy' was wychwalac ze dobrze zrobiliscie
sojusz tworza gracze ktorzy graja w nim aktywnie rada ich tylko prowadzi
i przepraszma cie bardzo ale skad ty mozesz wiedziec od czego sie zaczelo a ty bardziej mieszajac w to mnie
jak sojusz juz byl podzielony i zaczela ruda truc ze nie ma innego wyjscia niz podzial sojuszu wtedy dopiero sie wlaczylem do tej dyskusji (to juz bylo po tym ja elo zrobila z siebie pokrzywdzona i wywlekla to na forum) wiesz tyle ile tobie powiedzieli wiec albo zmien informatora albo przestan pisac brednie
odszedles z uchodzcow odworciles sie od nich to czego oczekiwales naprzyklad odemnie ze powiem BRAWO PIOTREK slusznie postapiles

wroc jak otrzezwiejsz
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ta Piotrek jeszcze medal wam dac za to ze odwrociliscie sie od calego sojusz patrzac na pewna grupke ludzi 'powinnismy' was wychwalac ze dobrze zrobiliscie
sojusz tworza gracze ktorzy graja w nim aktywnie rada ich tylko prowadzi
i przepraszma cie bardzo ale skad ty mozesz wiedziec od czego sie zaczelo a ty bardziej mieszajac w to mnie
jak sojusz juz byl podzielony i zaczela ruda truc ze nie ma innego wyjscia niz podzial sojuszu wtedy dopiero sie wlaczylem do tej dyskusji (to juz bylo po tym ja elo zrobila z siebie pokrzywdzona i wywlekla to na forum) wiesz tyle ile tobie powiedzieli wiec albo zmien informatora albo przestan pisac brednie
odszedles z uchodzcow odworciles sie od nich to czego oczekiwales naprzyklad odemnie ze powiem BRAWO PIOTREK slusznie postapiles

wroc jak otrzezwiejsz

Przestań pisać głupoty skoro nie znasz faktów :) Zapytaj Robsona jak to było. W porozumieniu z nim opuszczałem Nic Śmiesznego.

Z tym piciem to cię poniosło :) Zważaj na słowa bo może być nie miło za chwilę :)
 
Do góry