Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wielki krokami nadchodzi zima.. Czas w którym grepo przyspiesza... Nie wiesz jak to możliwe? Powiem Ci Jak...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Panie Kanapka, grający na tym świecie pod innym nickiem, jest odrobina prawdy w tym co napisałeś, ale z jednym popisałeś, z drugim, piątym, dziesiątym, coś żeś tam usłyszał, dokleił, przekręcił, dopowiedział i historyjka wyszła. Co Ty możesz wiedzieć o uprawnieniach, kto jakie miał, skoro doszedłeś do głównego sojuszu można powiedzieć chwilę przed rozsypaniem. Jedynie tyle co zobaczyłeś wchodząc do sojuszu. I Ty się o zaufaniu wypowiadasz? Cytat: "zerwanie paktu z bratnim sojuszem bylo dlatego ze KS96 nie ufal zalozycielowi tego bratniego i stad ta cala akcja...." Nie masz o tym zielonego pojęcia, więc nie siej fermentu, bo gdyby nie miał do mnie zaufania nie była bym jedynym założycielem. Nie kreuj się na znawcę, jakim akurat w tym temacie nie jesteś, i podejrzewam nikt nie jest.

SPQR weszlo w koalicje przeciwko uchodzcom na pare dni. Moze chcieli i dluzej, ale ich knucie za plecami zostalo szybko ujawnione i dlatego zostalo zerwane a w konsekwencji potem byl rozpad sojuszu. To sa fakty. Pozdrawiam
 

DeletedUser10968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie mogę się powstrzymać...gratuluję Panu guzitso sprzątania
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif
,pozbierałeś Pan...graczy...z zasadami
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale spory, kto co i kiedy i dlaczego rozwiązał sojusz.

Było, minęło. Nikt nie miał na tyle jaj by reaktywować go?

No bywa, lepiej płakać na forum, że ktoś coś zepsuł niż działać.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wiecie co.. ten event + Artemida jest mega.. można zesztormować wszystkie ognie, zeby sam klocek się ostał i do miasta nie wpłynął.. Można też z 47 lecących mant zrobić 20, jak ja wczoraj i uniknąć buntu.. no żyć nie umierać :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

tak tak, najlepsi są ci co kupują łaski na oczyszczenia i sztormy, ciekawe ile to kosztuje... bo co niektórzy to muszą kupić łask na 5 oczyszczeń i 5 sztormów, by żaden ogień przy kolonie się nie ostał... metoda obrony niesamowicie głupia i kosztowna, ale jakże skuteczna ha ha ha
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

tak tak, najlepsi są ci co kupują łaski na oczyszczenia i sztormy, ciekawe ile to kosztuje... bo co niektórzy to muszą kupić łask na 5 oczyszczeń i 5 sztormów, by żaden ogień przy kolonie się nie ostał... metoda obrony niesamowicie głupia i kosztowna, ale jakże skuteczna ha ha ha

Ty się nie śmiej.. ja wczoraj to zrobiłam i ubiłam 27 mant :D złotka nie wydałam nic :) wszystko to co dostałam w evencie :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Moim zdaniem bez eventu było by ciężej wbić podburzanie.
A na pewno łatwiej grało by się przeciwko złotnikom szanse były by bardziej wyrównane.
Ale nie ma co płakać kogo stać to ma złoto proste.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Moim zdaniem bez eventu było by ciężej wbić podburzanie.
A na pewno łatwiej grało by się przeciwko złotnikom szanse były by bardziej wyrównane.
Ale nie ma co płakać kogo stać to ma złoto proste.

Tu się z Tobą zgodzę, bo kupa mityków lata i robią sieczkę. Co do złotników to nie wiem, ja nie złocę, chyba, ze odpalenie kapitana i zarządcy można nazwać złoceniem :D
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A ja tam grać nie umiem to dokupiłem sobie 100 k i czekam na pw:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Info z ostatniej chwili Top 1 Gulianocob zniknął .

Dzieki za walke kolego:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie mogę się powstrzymać...gratuluję Panu guzitso sprzątania
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif
,pozbierałeś Pan...graczy...z zasadami
smiley_emoticons_bravo2.gif

Oczywiście, że z zasadami. Oni już nic nie muszą udowadniać. Pięknie się bronili. Ale ile tak można? I po co? Zero przyjemności z takiej gry.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A co do guliana to chyba załamał się po kolejnym topieniu u nas :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nergall pewnie ma spory odcisk, na który guzik mocno stępa, więc próbuje swoich sił na FO
a jak dobrze rozumiem całą tą sytuację, to zdecydowanie lepiej jest wziąć dobrego gracza do siebie, jak go całkowicie pokonać ;)
Zasada stara jak świat, a jednak dla innych wciąż nie do pojęcia
 

DeletedUser10968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nergall pewnie ma spory odcisk, na który guzik mocno stępa, więc próbuje swoich sił na FO
a jak dobrze rozumiem całą tą sytuację, to zdecydowanie lepiej jest wziąć dobrego gracza do siebie, jak go całkowicie pokonać ;)
Zasada stara jak świat, a jednak dla innych wciąż nie do pojęcia

Kwestia zasad...jak widać ..odmiennych .... leżąc pod butem można się przykleić do niego,fakt..to też stare jak świat..więc uwaga o dobrych graczach ciut jakby przesadzona..podkulić ogon i zmykać do przeciwnika bo ten bije.. to podejście pragmatyczne ze wszech miar...osobiście jednak wolę przegrać z kretesem,niż jak chorągiewka powiewać pod przyjemniejszy wiaterek;)
Pana Guzika szanuję ..na swój sposób...niewątpliwie ma patent na ludzi..aczkolwiek...jest to jednak patent budzący moje...delikatne zniesmaczenie...więc szanowny Robsonie..to nie kwestia wielkości odciska ,a jedynie wyraz odmiennego spojrzenia na styl gry...jeżeli o takowym możemy mówić ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

twój pogląd na tą sytuacje zapewne też ma wielu zwolenników, sam mam takie poglądy jeżeli chodzi o prawdziwe życie, aczkolwiek to jest tylko gra, służy tylko w celach czysto rozrywkowych, a więc w tym wypadku jest to dla mnie całkiem normalne, że gracze zamiast dać się całkowicie pokonać, wolą przejść do wroga i bawić się dalej (chyba, że jest to jeden, dwóch, czy max kilku dezerterów co uciekają z tonącego okrętu- wtedy sprawa ma się zupełnie inaczej) ;)
 

DeletedUser10968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Postawa jednej..osoby,ośmiela inne..a za kolejnymi idą następni...falą ..ilość niejako legitymizuje miałkość postawy..coś na kształt..bo jak oni,to dlaczego nie ja..łatwiej to chyba można później wytłumaczyć samemu sobie,prawda?:) Można by tu mnożyć przykłady z historii,ale nie w tym rzecz..czy w życiu,czy w grze..albo się jest fair ,albo nie - trywializując postawę w grze cokolwiek odbierasz sobie powagi - ale...podążając tropem Twoich myśli ,drogi Robsonie...9 osób w kilka dni...to jest kilku czy wielu..dezerterów,uciekających przed problemami?;)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Postawa jednej..osoby,ośmiela inne..a za kolejnymi idą następni...falą ..ilość niejako legitymizuje miałkość postawy..coś na kształt..bo jak oni,to dlaczego nie ja..łatwiej to chyba można później wytłumaczyć samemu sobie,prawda?:) Można by tu mnożyć przykłady z historii,ale nie w tym rzecz..czy w życiu,czy w grze..albo się jest fair ,albo nie - trywializując postawę w grze cokolwiek odbierasz sobie powagi - ale...podążając tropem Twoich myśli ,drogi Robsonie...9 osób w kilka dni...to jest kilku czy wielu..dezerterów,uciekających przed problemami?;)


Oj Nergal...
Nie wiem jakimi motywami kierowali się Ci, którzy odeszli od Was później, ale wiem, że motywem tej pierwszej nie był strach :).
Najłatwiej jest powiedzieć "tchórze", "uciekający", "dezerterzy", "chorągiewka"... Może warto czasem przyjrzeć się krytycznie także swojemu sojuszowi?

Poza tym - właśnie patrząc na historię - jaka to ładna ilustracja powiedzenia "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
smiley_emoticons_smilenew.gif
.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie mam czasu pisać na FO bo klikam :(
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Fajny akcentem jest zgoda wszystkich sojów na świątecznego PONA.
 
Do góry