Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

poznaję MG:p co do Kotki..cały czas mam ją na gg
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A co tam ciekawego na froncie ??

ps: Psocia, z kotkom dalej mam kontakt na fb i kom. ale ostatnio jest tak zajęta swoim piłkarzem że złapać ją to szczyt szczytów :d
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Znam, znam. Pazur już pokazali na tym świecie :)

Oooo, no to zapowiada się fajnie na podwórku :) ostatnio coś tam badali mi miasto, ale poza nabiciem mi kolejnego slota, to wiele nie zdziałali :) Chociaż kto wie, co przyszłość przyniesie :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A tu co taka cisza?

Nic się nie dzieje w grze ciekawego? :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A tu co taka cisza?

Nic się nie dzieje w grze ciekawego? :)

Sisi, bo wszyscy moja droga chyba zapadają w sen zimowy jakiś :p Bo na morzach też jakiś klimat przedświąteczny :D Jakoś tak spokojnie i cicho, tylko gdzie nie gdzie jakaś łuna majaczy na horyzoncie ;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No właśnie mam podobne wrażenie.
Ale to raczej nie klimat przedświąteczny, a ponura szara jesień i ludzie jacyś osowiali.
Ja tam lubię jesień i deszcz i jakoś ostatnio coraz więcej energii mam.

Szukam miasta na offa, bo deffowe wszystkie pełne :D
Trza będzie troszkę postrzelać w te offy co tak bezkarnie latają :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jesień swoją drogą, no i koniec roku, zawsze każdy ma sporo do pozałatwiania, do zrobienia itp. :D Grepo usnęło ;)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Usnęło? Spokojnie? To chyba nie u wszystkich..
W poniedziałek akcja obowiązkowa.. dobijanie trwa do wtorku .. a tutaj komunikat, że w środę akcja obowiązkowa... trwa do czwartku po czym jest info że w piątek akcja OBOWIĄZKOWA i organizuję ją dowódca deff!!!
Ale gra się jak przeciwnik pozwala :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Nie no - ja bym tak nie wytrzymała... Jakieś obowiązkowe akcje czy coś...

Ja lubię grać na luzie, tu se coś poślę, tam sobie coś poślę, bez "obowiązku" :D
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie ma to jak akcje na spontanie :D

To nie ten system Mati. Tutaj akcji na spontanie nie zrobisz raczej
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jesień swoją drogą, no i koniec roku, zawsze każdy ma sporo do pozałatwiania, do zrobienia itp. :D Grepo usnęło ;)

dobrze wiesz, że to wszystko to przez tych greków, trochę powalczyli w obronie, narobili apetytów na fajną walkę i uciekli wszyscy na urlopy...i teraz co jakiś czas zaglądają pojedynczo, ale przez to są to tak łatwe cele, że aż głupio przejmować...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak to nie grasz? Jedno miasteczko masz :p

A ja jestem ciekawa ile będzie szaraczków tutaj jak się nowy serwer pojawi :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dobrze wiesz, że to wszystko to przez tych greków, trochę powalczyli w obronie, narobili apetytów na fajną walkę i uciekli wszyscy na urlopy...i teraz co jakiś czas zaglądają pojedynczo, ale przez to są to tak łatwe cele, że aż głupio przejmować...

Ehhh no też prawda... i trzeba szukać dalej :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dobrze wiesz, że to wszystko to przez tych greków, trochę powalczyli w obronie, narobili apetytów na fajną walkę i uciekli wszyscy na urlopy...i teraz co jakiś czas zaglądają pojedynczo, ale przez to są to tak łatwe cele, że aż głupio przejmować...
bo sobie za słabe cele wyznaczacie -- walczycie z dorosłymi i im się przyda powaznym przeciwniki i wam bo wkońcu wyjdziecie z wprawy.
 
Do góry