Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zyje caly czas a co stesknilas sie
nie zagram juz predko
rude nie sa zle ale nie bedzie sie tutaj babiszon wybielal klamiac
0acute.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

rudzielcu nie klam ze mg poszedl grac do prysznica...
tak poza tym mialas konczyc gre a widze ze grasz dalej (tak wiem nikt ciebie nie chcial rozbierac i pokrzywdzona ruda zostala nakloniona do pozostania)
035.gif

Tak, nie chcieli rozebrać. I zostałam dla fajnych ludków i na złość Tobie :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zyje caly czas a co stesknilas sie
nie zagram juz predko
rude nie sa zle ale nie bedzie sie tutaj babiszon wybielal klamiac
0acute.gif

No ba :)

Spoko, nie ma sensu na forum pisać pewnych rzeczy, a tym bardziej się kłócić.

A może na jakiś fajny światek się skusisz?
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież Ty killer masz tam jedno miasto i tylko je budujesz , myślałem ,ze tylko tak sobie klikasz , a tu taka spinka :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

mati caly czas mam jedno i buduje i oddaje potrzebujacym i tka w kolko
a spina jest dlatego ze ktos mi napisal ze ruda tutaj farmazony wypisuje ja tutaj nie zagladam ale wiem i tak co sie dzieje :eek:
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

chyba zbyt kolorowo wyglądała wasza droga po zwycięstwo i robi sie ciekawie widzę :) może to dobrze ? tak byście umierali z nudy
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja wiem czy dobrze zalezy dla kogo dla calego sojusz napewno na zle to wyszlo
dla rudej dobrze ma mniejsze grono wieksze zakres podlizywania sie
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adrian... chodź na PW, a już koniec dyskusji tutaj - proszę ładnie :)

Mi tam rybka czy się podzielili czy nie, czy grają razem czy nie i tak punkty co dzień wpadają od czerwonych - obojętnie jak się zwą :)
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak, ja jedyna tego chciałam.. i dlatego kto inny wyszedł i kto inny sojusz założył, a za nim poszło kilkanaście osób..Zastanów sie co piszesz.. bo ja tylko uprzedzałam, ze do tego dojdzie.. i chciałam to załatwić polubownie, ale nie..
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Za mało osób do siebie wzieli , przecież mieli tylko 3 czy 4 odłamy , to musiało się tak skończyć :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

redka to że ktoś inny wyszedł z sojuszu nie oznacza że to on go rozwalił.Wielu ludzi miało i ma do tej pory rozterki gdzie zagrać mało tego przez wasze zachowanie wiele dróg się rozeszło bezpowrotnie ale Ciebie i Elody liczyło się w danej chwili tylko wasze dobro i pokazanie waszej wyższości.Po drugie to od Elody i od Ciebie cała ta zadyma się zaczęła bo chciałyście pokazać jakie z was ważne osobistości
smiley_emoticons_lol.gif
.Prosił Maniek i MG ale baby się upadły i doprowadziły do rozłamu.Daruj więc sobie te bzdury jaka Ty pokrzywdzona jesteś
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Don wybacz, ale nie pozwolę zrobić z siebie kozła ofiarnego.

Ale nie, żebym nie pozwalał Ci się bronił:) Raczej chodziło mi o ogólne poruszenie tego wątku tutaj...żałuję, że on się tutaj po raz kolejny pojawił.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak się przedstawia tutaj sytuacja ? kto z kim i dlaczego :D?
Wprowadzi ktoś ?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale nie, żebym nie pozwalał Ci się bronił:) Raczej chodziło mi o ogólne poruszenie tego wątku tutaj...żałuję, że on się tutaj po raz kolejny pojawił.

To szukaj u siebie kolegi punishera, on wywleka takie rzeczy na FO. Ja z no nameami nie będę dyskutować. Nie ma to jak ukrywać się pod innym nickiem i kozaczyć na FO. Żałosne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To szukaj u siebie kolegi punishera, on wywleka takie rzeczy na FO. Ja z no nameami nie będę dyskutować. Nie ma to jak ukrywać się pod innym nickiem i kozaczyć na FO. Żałosne.

Spokojnie redka nie muszą mnie szukać u siebie bo mnie wysłali do was abym miał na was oko czy czegoś nie kombinujecie czasem bo macie to w naturze :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

buhahahahhahaa ktoś tu widze jakieś cosik bierze,że kinia donosi:cool: 3 posty specjalnie konto założone widać bo ktoś ma żale ze Kinga grać potrafi lol :D weźcie sie za gre,to co sie pisze na fo itd to częśc strategi przeciwnika :D fajnie cos napisać siac wątpliwości,bo sie kogoś zna innego świata hehe fajnie można zasiać wątpliwości i rozwalić sojusz od srodka :) kto tego nie rozumie niech sie nie wypowiada lepiej :D grepo o gra strategicza wszystkie chwyty dozwolone nawet na fo :D
smiley_emoticons_saufen.gif

A Ty co ,jestes adwokatem tej pani ?
smiley_emoticons_biggrin.gif
Akurat mialem "przyjemnosc" grac z tą osobą i poznac ją bardzo,bardzo blisko,zdradzanie kolegów i rozwalanie sojuszy od srodka to jej specjalnosc
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
-Ha ha,a juz opinia o tym ,ze Kinga potrafi grac rozwaliła mnie na maxa
smiley_emoticons_freu-dance.gif


A tak poza tym,co tam na swiecie słychac ? ;)
 
Do góry