Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19851

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

spokojnie.
to, że jakiś sojusz ma wojnę z całym światem lub jego większością..nie zawsze oznacza koniec tego sojuszu. mimo wszystko nie uważam sojuszu Nosberga za kiepski sojusz. straty są zawsze. część wymięknie, bo to normalne, zostaną najwytrwalsi. Nie zapominajcie, że rozjechać cały sojusz nie jest tak łatwo. to zbyt szybki świat. zmiany zachodzą szybko. Oczywistym jest, że jest ciężko. Dorośli mieli tego próbkę. haha, jestem i pozostanę idealistką i będę szanować godnych przeciwników. tyle.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dorośli to nie wszystko riki czy też legion x był dużo słabszy i zbiera baty też od całego świata jakoś się gra tragedi nie ma:)
 

DeletedUser26180

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cisza przed burzą to moment szczególny ; )
 

DeletedUser11063

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zawsze głośno i wesoło, a teraz wszyscy gdzieś pouciekali. Pewnie siedzą i miasta biją.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja tam z chęcią poczytam kto z kim i dla czego :)

a wiec pisac co się dzieje? pewnie EC coraz bliżej. Już jakieś przygotowania terenu?

NOVI już padło pod naporem nowej koalicji?
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ja tam z chęcią poczytam kto z kim i dla czego :)

a wiec pisac co się dzieje? pewnie EC coraz bliżej. Już jakieś przygotowania terenu?

NOVI już padło pod naporem nowej koalicji?

Na geli ciekawiej.. Glorian dalej twierdzi, ze nic nie kupował
smiley_emoticons_lol.gif
a co lepsze ci co z nim grają wierzą w to
smiley_emoticons_oh-no2.gif


A tutaj nikt nie pada, wszyscy dobrze się trzymają.. chociaż ostatnio mieliśmy akcję na TdD i gładko nie poszło, przeciwnik wykazał się umiejętną obroną i zasobnym portfelem ;)
 

DeletedUser11063

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Na geli ciekawiej.. Glorian dalej twierdzi, ze nic nie kupował
smiley_emoticons_lol.gif
a co lepsze ci co z nim grają wierzą w to
smiley_emoticons_oh-no2.gif


A tutaj nikt nie pada, wszyscy dobrze się trzymają.. chociaż ostatnio mieliśmy akcję na TdD i gładko nie poszło, przeciwnik wykazał się umiejętną obroną i zasobnym portfelem ;)

Z tego co słyszałem to ten portfel całkiem gruby był. Ale chyba nie tylko na TdD mieliście akcję? Riki i były legion też wpierdziel dostali.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Co do cudaków to jak zwykle nikt nie buduję ale jak zwykle każdy będzie..
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

w tym roku cudów nie będzie więc nie marnujcie czasu na szykowanie się do nich - pewne info z samej góry
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A tutaj nikt nie pada, wszyscy dobrze się trzymają.. chociaż ostatnio mieliśmy akcję na TdD i gładko nie poszło, przeciwnik wykazał się umiejętną obroną i zasobnym portfelem ;)
gruby portfel zazwyczaj jest na początku, po pierwszej akcji potem szybko maleje
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To Wy se lejcie a ja wracam do deffa, bo ktoś musi bronić niebieskich i tych zielonych co są daleko od swoich na czerwonych terenach :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Skoro novi są tak bici to chyba wrócę do gry i moje miasta będę chciał odzyskać co mi zabrali :p oczywiście z procentem. 100 slotów czeka :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Eeee aż tak bici to nie są. Jakby nie patrzeć bardzo blisko nich są tylo Bumki.
U ZP i CSM muszą czekać na swoją kolej - nie są jedyni :D

A wracaj, wracaj - sporo jest miast do przejęcia na terenach co byłeś, bo ludziki pospadali z urlopów, a już przejmować nie ma kto. I nie każdy chce iść w środek czerwonego. Ja tam wracam powolutku - już nie bronię się sama. Bumki to fajny sojusz - najpierw bronią maluszków, później górę, co się chwali :)


Edit:

Łoooo matko 7k punktów mi zabrakło do agresora dnia (właśnie się dowiedziałam). Szkoda, że deffy na wsparciu, bo jeszcze trochę rydków i hopków by się znalazło :D

Kurcze ale to by były jaja jak ja bym TAKĄ blaszkę zgarnęła :D:D:D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

A blaszki dostaje się za punkty, a nie za pokonane jednostki przypadkiem?
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Do góry