Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zadnych spamerów nie ma na tym forum :(
Na helorusie już dawno jest ponad 56 stron :(

Piszcie co sie dzieje, bo smutek, aż tak się wszystko poukładało?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zadnych spamerów nie ma na tym forum :(
Na helorusie już dawno jest ponad 56 stron :(

Piszcie co sie dzieje, bo smutek, aż tak się wszystko poukładało?
Nic sie nie dzieje, Sigma sama zbiera baty , bez wsparcia sojuszników lekko nie ma. Cosa zrobiła akcje na moje miasto w sercu swojego terenu i przebiła sie przez 5 K birem. Co należy uznać za sukces, zastopowalem przy 4 K ale nie doceniłem determinacji kolegów z Cosy jak widać . Gratuluje. Przyznaje, nie doceniłem Was. Aaa, pominąłem istotny fakt, po stracie kilkunastu miast Sigma dzisiaj tez jedno podbiła . Chcieli przylac Guzikowi i tez rzucili sie ze wszystkim co mieli na 5 K birem. Udało sie.: ) pewnie było duże uff , bo ledwo ledwo weszło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Hehe jakoś nie widziałem żeby to było kilkanaście miast, może kilka, ale w twojej podświadomości musi być, że "kilkanaście"? :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Hehe jakoś nie widziałem żeby to było kilkanaście miast, może kilka, ale w twojej podświadomości musi być, że "kilkanaście"? :D
A Sigma Bross Friends nie liczymy ? To my tez Dumow mamy nie liczyć ? : )
 

DeletedUser26380

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nic sie nie dzieje, Sigma sama zbiera baty , bez wsparcia sojuszników lekko nie ma. Cosa zrobiła akcje na moje miasto w sercu swojego terenu i przebiła sie przez 5 K birem. Co należy uznać za sukces, zastopowalem przy 4 K ale nie doceniłem determinacji kolegów z Cosy jak widać . Gratuluje. Przyznaje, nie doceniłem Was. Aaa, pominąłem istotny fakt, po stracie kilkunastu miast Sigma dzisiaj tez jedno podbiła . Chcieli przylac Guzikowi i tez rzucili sie ze wszystkim co mieli na 5 K birem. Udało sie.: ) pewnie było duże uff , bo ledwo ledwo weszło

Musi wam słabo iść skoro się na forum chwalicie ile Sigmie miast wzięliście,mhyy kilkanaście miast....
 

DeletedUser26517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dokładnie zawsze trzeba, luzujemy sytuacje :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No jak to co się dzieje? Gniewami rzucasz :(


Pffff :D
ja to pikuś :D Jak byś zobaczył co Perteus robi... :D


Nic sie nie dzieje, Sigma sama zbiera baty , bez wsparcia sojuszników lekko nie ma. Cosa zrobiła akcje na moje miasto w sercu swojego terenu i przebiła sie przez 5 K birem. Co należy uznać za sukces, zastopowalem przy 4 K ale nie doceniłem determinacji kolegów z Cosy jak widać . Gratuluje. Przyznaje, nie doceniłem Was. Aaa, pominąłem istotny fakt, po stracie kilkunastu miast Sigma dzisiaj tez jedno podbiła . Chcieli przylac Guzikowi i tez rzucili sie ze wszystkim co mieli na 5 K birem. Udało sie.: ) pewnie było duże uff , bo ledwo ledwo weszło

Szczerze? Zawiodłem się, wpadło tylko 25k pw spodziewałem się większego oporu
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Pffff :D
ja to pikuś :D Jak byś zobaczył co Perteus robi... :D




Szczerze? Zawiodłem się, wpadło tylko 25k pw spodziewałem się większego oporu
smiley_emoticons_frown.gif
jakby było 1 K więcej to juz byście sie nie przebili. Czyli dla Was lepiej ze zastopowalem.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No co Ty, przeciez widzialem ile atakow weszlo na pusto. Chyba ze chcieliscie jeszcze w bonusie dosylac : )

Skoro o 21 u Ciebie było niecałe 4,k birem, to logicznym jest, że nie wszystkie ataki wyszly :)
Sam dwoma paczkami zdjąłem prawie 1k :) więc 3k czy 50 atakach czy ile tam było to raczej dużo musiało zostać :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Offy rozwalone, więc Udanych świąt wszystkim!
Dużo zdrówka w te święta i mokrego dyngusa hihi :) (Bez bul bul bul oczywiście :p)
Odetchnijcie od grepo! (Ja mam to w planach hehehe)

Btw. Gratuluje Perteusowi znakomitej obrony na wysokim poziomie :)
 

DeletedUser25145

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dawno mnie tutaj nie bylo wiec wybaczcie ze wroce do starego tematu

gmkgmk
"Nie wiem dokładnie o co chodzi bo ja napewno od gracza o takim nicku nic nie przejąłem. A i Pona mieliśmy tylko z jednym sojuszem na tym świecie , Przyjaciele, Ci to nas bez mydła ...a Ty tam chyba nie byłeś . Coś chyba pomyliłeś ."

1.Przejales moja stolice bo pamietam.
2.od poczatku bylem w Romie i to byly poczatki serwera gdzie kazdy szukal dobrego pona/paktu, Roma byla atakowana z kazdej strony no i dostalem informacje ze zostalo cos dogadane miedzy nami. Na 2 dzien mojego miasta juz nie bylo
--------------------------------------------------------------------
08.11.15 o godzinie 17:59
W związku z walkami przeciwko M-45 TEAM, Senat sojuszu rozpoczął rozmowy o współpracy / ew. PONie, z sojuszem IMPERIUM SŁOŃCA / IMPERIUM SŁOŃCA II

Celem rozmów jest uniknięcie walki na dwa fronty.

W związku z powyższym - wydaje się zakaz ataków na miasta w/w sojuszy.

Podobna informacja będzie przekazana w tamtym sojuszu, dlatego wszelkie informacje o ewentualnych atakach z ich strony proszę kierować do mnie lub innego przedstawiciela Senatu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Poprosiłem Was o to, w efekcie...zabrali nam miasto i zaczęli wbijać kolejne bunty.

Nikt nas nie będzie traktował jak chłopców do bicia, więc zapraszam do odpłacenia pięknym za nadobne...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal masz zaniki pamieci ?
moze nie bylo oficjalnego paktu ale to co sie stalo mowi samo za siebie wiec prosze nie pisac takich bzdur

"Napisał gmkgmk Zobacz post

Z tymi paktami to nieladnie napisales, ja nigdy zadnego paktu nie zerwalem. I tutaj tez mam te same od poczatku."
A miasto moglismy obronic tylko jak glupi stwierdzilem ze skoro mamy siebie nie atakowac to nie bede tracic deffa sojusznikow co sie okazalo bledem bo odrazu poszla kosa w plecy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Słyszałem pewną legendę, po tej akcji, że jedna osoba rozwaliła ostatnie paczki mant z myślą, że na evencie bedą teraz :D
Oj ktoś się przejechał :D
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dawno mnie tutaj nie bylo wiec wybaczcie ze wroce do starego tematu

gmkgmk
"Nie wiem dokładnie o co chodzi bo ja napewno od gracza o takim nicku nic nie przejąłem. A i Pona mieliśmy tylko z jednym sojuszem na tym świecie , Przyjaciele, Ci to nas bez mydła ...a Ty tam chyba nie byłeś . Coś chyba pomyliłeś ."

1.Przejales moja stolice bo pamietam.
2.od poczatku bylem w Romie i to byly poczatki serwera gdzie kazdy szukal dobrego pona/paktu, Roma byla atakowana z kazdej strony no i dostalem informacje ze zostalo cos dogadane miedzy nami. Na 2 dzien mojego miasta juz nie bylo
--------------------------------------------------------------------
08.11.15 o godzinie 17:59
W związku z walkami przeciwko M-45 TEAM, Senat sojuszu rozpoczął rozmowy o współpracy / ew. PONie, z sojuszem IMPERIUM SŁOŃCA / IMPERIUM SŁOŃCA II

Celem rozmów jest uniknięcie walki na dwa fronty.

W związku z powyższym - wydaje się zakaz ataków na miasta w/w sojuszy.

Podobna informacja będzie przekazana w tamtym sojuszu, dlatego wszelkie informacje o ewentualnych atakach z ich strony proszę kierować do mnie lub innego przedstawiciela Senatu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Poprosiłem Was o to, w efekcie...zabrali nam miasto i zaczęli wbijać kolejne bunty.

Nikt nas nie będzie traktował jak chłopców do bicia, więc zapraszam do odpłacenia pięknym za nadobne...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal masz zaniki pamieci ?
moze nie bylo oficjalnego paktu ale to co sie stalo mowi samo za siebie wiec prosze nie pisac takich bzdur

"Napisał gmkgmk Zobacz post

Z tymi paktami to nieladnie napisales, ja nigdy zadnego paktu nie zerwalem. I tutaj tez mam te same od poczatku."
A miasto moglismy obronic tylko jak glupi stwierdzilem ze skoro mamy siebie nie atakowac to nie bede tracic deffa sojusznikow co sie okazalo bledem bo odrazu poszla kosa w plecy
Tu chyba koledzy z Romy musza sie wypowiedzieć , bo kalasz moja reputacje. A oni mogą potwierdzić ze pona nigdy nie mieliśmy , w pewnym momencie podpisaliśmy pakt i ataki z obu stron sie skończyły . Napewno nie przejąłem miasta Romy podczas paktu. Dla jasności , jak nazywała sie Twoja stolica ?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Oj po dzisiejszej "akcji" obiecuje chłopakom z ZIP, że do świąt nie będzie spania
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


btw juz chociaż wbijcie ten bunt meh, 70 ataków 0 buntu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Oj po dzisiejszej "akcji" obiecuje chłopakom z ZIP, że do świąt nie będzie spania
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


btw juz chociaż wbijcie ten bunt meh, 70 ataków 0 buntu
oj, wyglada mi ze lekko sie denerwujesz, czyli koledzy z ZiP az tak bardzo nieskuteczni nie sa
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Hahaha, bo lubię spać sobie :D a tu 2ga w nocy i wibruje i wibruje :p
bardzo nieskuteczni, a wręcz odwróci się to przeciwko nim :p

bede się bawił w sprawdzanie portów teraz hehehe, sporo się wyświetliło samo, to trzeba wykorzystac :p
 
Do góry