Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

//ciach//
Ale po co ten hejt? pogratulowałem wam naprawdę fajnej akcji i co? no no nieładnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18159

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dziękujemy. Mały spontan, ale przynajmniej coś się dzieje :)
Zabrakło szczęścia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Szczęścia zabrakło obu stronom jak coś :D
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

jeśli gratulacje szczere to dziękujemy:)

akcja na spontanie. taka trochę pokazówka.

Mój post tyczył się bezpośredniej korespondencji z turkiem, który pisał zupełnie co innego niż Wy:)
stąd moja niepewność.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

UWAGA!
Turecki dał nowy rapek w profilu!

Tym razem z obrony Marty (tak tej Marty)
Jeszcze z miesiąc i może wklei jak wysyła kolona do nas:)

Pogratulować polityki koledze "obserwatorowi" pokazuje nie wiem komu, że są atakowani. Pewnie ściągnie tym samym kolejny szrot co mu wsparcia wyśle żeby przypadkiem "nie nawalił mu net" i nie stracił kolejnej wioski.

Niestety kolega Turek tylko w ciągu trwania Koryntu stracił więcej wiosek niż podbił przez ostatnie 3 ( miasta sojuszników i wrogów się nie liczą)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Gela

jeśli gratulacje szczere to dziękujemy:)

akcja na spontanie. taka trochę pokazówka.

Mój post tyczył się bezpośredniej korespondencji z turkiem, który pisał zupełnie co innego niż Wy:)
stąd moja niepewność.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

UWAGA!
Turecki dał nowy rapek w profilu!

Tym razem z obrony Marty (tak tej Marty)
Jeszcze z miesiąc i może wklei jak wysyła kolona do nas:)

Pogratulować polityki koledze "obserwatorowi" pokazuje nie wiem komu, że są atakowani. Pewnie ściągnie tym samym kolejny szrot co mu wsparcia wyśle żeby przypadkiem "nie nawalił mu net" i nie stracił kolejnej wioski.

Niestety kolega Turek tylko w ciągu trwania Koryntu stracił więcej wiosek niż podbił przez ostatnie 3 ( miasta sojuszników i wrogów się nie liczą)

Aż prawie było miło czytać forum :(
daj juz spokój
Daj na luz :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

niektórzy jak widać nie potrafią dawać na luz

potrzebują cały czas nakręcania siebie i innych :confused: prawda piwko, my coś wiemy w tym temacie? :)
 

DeletedUser21385

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

jeśli gratulacje szczere to dziękujemy:)

akcja na spontanie. taka trochę pokazówka.

Mój post tyczył się bezpośredniej korespondencji z turkiem, który pisał zupełnie co innego niż Wy:)
stąd moja niepewność.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

UWAGA!
Turecki dał nowy rapek w profilu!

Tym razem z obrony Marty (tak tej Marty)
Jeszcze z miesiąc i może wklei jak wysyła kolona do nas:)

Pogratulować polityki koledze "obserwatorowi" pokazuje nie wiem komu, że są atakowani. Pewnie ściągnie tym samym kolejny szrot co mu wsparcia wyśle żeby przypadkiem "nie nawalił mu net" i nie stracił kolejnej wioski.

Niestety kolega Turek tylko w ciągu trwania Koryntu stracił więcej wiosek niż podbił przez ostatnie 3 ( miasta sojuszników i wrogów się nie liczą)

A dlaczego znowu o Koryncie, może by ktoś posprzątał?! - mój post o tamtym świecie został usunięty.
Co to za przywileje, tu jest swiat Gela a nie Korynt.
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

uffffffffff Brawo Polacy;)
smiley_emoticons_bravo2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

2:2 Niepokorni, nie inaczej
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

No trzeba pogratulowac...mistrzostwa w wszukaniu nieobecnych graczy
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Szarańcz co ty piszesz kto uciekł od walki na Akcjum :) ? kto nie dał rady i walnął szaraka tak twój wielki waleczny sojusz
a co do bunkrów każdy można rozwalić :) a miasto ma ciekawe położenie więc warto je bronić na wszystkie sposoby
a my czekamy na akcję na Turka :)"cel godny niepokornych"

z tego co wiem wklejanie rapków z widocznymi informacjami jest niedozwolone :) dlaczego nikt go nie skasuje ?

no i ciekawa sytuacja Nickos która przyczyniła się do rozłamu w diabłach już w swoim naturalnym sojuszu ha ha :)
co świat zaczyna w innych sojach podburza przeciw MDG jeśli się uda fajnie jak nie to rozwala sojusz od środka na każdym świecie to samo
no ale tak chyba każe jej glorek bo akurat z nieczystych zagrań to on jest znany
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Szarańcz co ty piszesz kto uciekł od walki na Akcjum :) ? kto nie dał rady i walnął szaraka tak twój wielki waleczny sojusz
a co do bunkrów każdy można rozwalić :) a miasto ma ciekawe położenie więc warto je bronić na wszystkie sposoby
a my czekamy na akcję na Turka :)"cel godny niepokornych"

z tego co wiem wklejanie rapków z widocznymi informacjami jest niedozwolone :) dlaczego nikt go nie skasuje ?

no i ciekawa sytuacja Nickos która przyczyniła się do rozłamu w diabłach już w swoim naturalnym sojuszu ha ha :)
co świat zaczyna w innych sojach podburza przeciw MDG jeśli się uda fajnie jak nie to rozwala sojusz od środka na każdym świecie to samo
no ale tak chyba każe jej glorek bo akurat z nieczystych zagrań to on jest znany



jak dobrze, że tak mało wiesz:)


Na akcjum nikt nie uciekł od walki.
Sojusz skończył grę bo chciał mieć wakacje a zbliżała się Era Cudów
//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

W tym temacie piszemy o Geli. Proszę o przestrzeganie regulaminu forum.
Przypominam, że posty można zgłaszać poprzez "Raportuj zły post", a nie przez komentarz na forum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser26342

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

//;)//

;/
a nie o gela
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

jakie ataki takie spanie;) wy nas dzisiaj przy weekendzie budzicie;) my was po, od Poniedziałku;) będzie fun, będzie sie działo;)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

jakie ataki takie spanie;) wy nas dzisiaj przy weekendzie budzicie;) my was po, od Poniedziałku;) będzie fun, będzie sie działo;)


akurat Adaś wie doskonale kiedy budzę i czemu to robię.
jego sierotki dostały kiedyś taką masówkę jak Wy teraz:p
Nie cierpię tego bo to upierdliwe i męczące a ludzi trzeba szanować.
Nie ważne czy to wróg czy przyjaciel.


Adaś jest jednak od Was trochę mądrzejszy:)



Wy się będziecie bawić a ja Wam będę czyścił tych słupów co ich naściągaliście do soja hehehe
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

akurat Adaś wie doskonale kiedy budzę i czemu to robię.
jego sierotki dostały kiedyś taką masówkę jak Wy teraz:p
Nie cierpię tego bo to upierdliwe i męczące a ludzi trzeba szanować.
Nie ważne czy to wróg czy przyjaciel.


Adaś jest jednak od Was trochę mądrzejszy:)



Wy się będziecie bawić a ja Wam będę czyścił tych słupów co ich naściągaliście do soja hehehe

tak zaczeliście ataki w nocy ale jak oddaliśmy to skonczylo sie gorzej dla was ;)
podobnie z fejkami na cilantre, jak zaczeliście ją fejkować to my fejkowaliśmy gloriana
nic to nikomu nie dalo :p pare pw od was polecialo o dzien spokoju, przynajmniej pamietam od konradmic konradmic'a bo o urodzinach wspomnial i uszanoalismy jego prośbe i po tym sie skonczylo fejkowanie i nocne budzenie

jeszcze coś tam było ale te wiadomości były kierowane głownie do Zbyszka i nie ma jak ich odzyskać:p ale wpisy gloriana na forum jeszcze chyba sa :cool:
mozna poczytac komu bardziej to przeszkadzalo o czym sie tutaj spieracie
 
Ostatnia edycja:
Do góry