Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

No fakt, w regulaminie nie ma nic ze bycie kretem jest zabronione.


A ten znowu swoje....

Kto jest kretem i w jakim soju? Bo rzucasz oskarżenia, ale nie wiadomo na kogo i na jakiej podstawie. Jesli to, że Nickos zmienił sojusz jest wystarczającym dowodem na krecenie, to chyba połowa serwera powinna być kretami. No, oczywiście, za wyjątkiem tych, którzy przechodzili do MDG - bo to już nie są krety - tylko osoby pełniące bardzo ważne zadania taktyczne:)

No i nie należy zapominać o tych, którzy odchodzą z MDG. Najczęściej są okrzykiwani "zdrajcami", za wyjątkiem tych, którzy odchodzą, aby pełnić jeszcze ważniejsze zadania taktyczne - tzn. agitować na rzecz jedynego słusznego ugrupowania, jedynego prawdziwego "wodza" i pilnować polityki innych sojuszy, aby czasem nie przyszło nikomu na myśl - nie mieć pona czy paktu z MDG :) W realu ma to nazwę - uśpiony szpieg - w grepo to przyszły bohater - ale uwaga, tylko jeśli jest z MDG, w każym innym przypadku to niestety kret!!! :)
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie. muli strasznie albo wyskakuje ten blad ;

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.
 

DeletedUser24988

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ale to tylko Gela bo Delos śmiga normalnie ..
Ego MDG i NIEPOKORNYCH jest tak wielkie, że serwer się wiesza :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Działa Wam grepo :? :confused:

grepo.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ale to tylko Gela bo Delos śmiga normalnie ..
Ego MDG i NIEPOKORNYCH jest tak wielkie, że serwer się wiesza :D

na kilku serwerach to się zdarzyło, tak to jest jak się stawia grę na złomie
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

grepo.jpg


- - - Automatycznie połączono posty - - -



na kilku serwerach to się zdarzyło, tak to jest jak się stawia grę na złomie

Za to Neil z Inno TV udzielił konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi :)))) Tutaj trzeba złożyć pokłony :))
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Hej

tak z innej beczki dzisiaj, grepolis to gra dla wszystkich niestety niektórzy już dawno stracili dystans do rzeczywistości , tu przykład takiej osoby, oczywiście autor zgodnie z regulaminem musi pozostać w ukryciu, mogę tylko zdradzić ze to wiadomość massowa do sojuszu MDG,.

"ciąg dalszy nocnych popisów. Miałem cały dzień na analizę takich zachowań i doszedłem do pewnych wniosków i analogii. W sumie ciekawy psychologicznie temat.
Zdarzały nam się tego typu przypadki w przeszłości i co prawda geneza zawsze była taka sama, czyli odczucie tzw niemocy będące pierwotną przyczyną braku wiary w siebie i wiążąca się z tym faktem frustracja, to często splot przyczyn zawierał rozbieżności. Dla mnie tego typu obserwacje są zawsze ekscytujące, bo odkrywanie zachowań , które nie są powszechnie spotykane zawsze nastręcza sporo pytań i ciekawych zagadek. Ludzie od wieków prowadzili badania na np małpach, czy szczurach, jednak ostatnio coraz częściej się zakazuje takich praktyk, jako niehumanitarnych. Tu mamy taką osobliwość bez konieczności wykonywania kontrowersyjnych doświadczeń. Po zmianach nazw miast sądzę, ze to wyjątkowe zachowanie ma dodatkowe podłoże, którego przyczyny są książkowo czytelne. Czerpanie przyjemności nie ze swoich dokonań (rozumiemy wszyscy, że takowych być nie może), ale z czynienia innym zła.
Po przemyśleniu całej sytuacji z pewnym zdziwieniem odkryłem, że uczucie politowania zmienia się u mnie w sympatię. Czyżby to za sprawą ludzkiego odruchu współczucia? Nie wiem.
Jestem za to pewien, ze okazanie z waszej strony miłości ale również docenienie osiągnięć w tym co robi , może zdziałać cuda. Może też jakiś prezent by się przydał? Na przykład nowy dres? W ten sposób nie tylko pomożecie Temu nieść to ciężkie brzemię, ale być może nawet zostanie Wam zapisany dobry uczynek?

Pozdrawiam Was w każdym razie i życzę miłych snów, tym, którym są one dane"

hmmmm... nawet brak slow żeby takie coś komentować;(
Milej zabawy życzę;)
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ktoś kto nie gra na Geli, czytając tu forum jest pewnie przekonany, że tam grają tylko dwa sojusze :)
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie każdy tu jest po to żeby wymiatać. Chociaż nie szczeka na forum. To normalne, że od forumowych kozaków co tu robią afery oczekuje się wymiatania :)
czyli według Twojego mniemania na forum mogą tylko szczekać kozaki co po 500 wioch maja? i uzębienie takie jak u owczarka niemieckiego przynajmniej? czy ty przypadkiem mnie nie obrażasz nazywając psem?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nikt nie powinien, kultura powinna zobowiązywać niezależnie od tego kto ile ma miast. Wy tylko się obrażacie, bez żadnych merytorycznych argumentów.

Nie sądzę żebym kogokolwiek obraził :) Nie nazwałem Cię psem. Szczekanie to w tym kontekście wyzywanie i jałowe obrażanie innych graczy. Taka metafora, rozumiesz? Czy to słowa skierowane do Ciebie, sam oceń.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

kolega Thatbladej nie zrozumiał nic z tego tekstu, ale proszę mu nie mieć za złe. Po co miałby się zamknąć w sobie.
W każdym razie mi też postanowił oznajmić, ze potrzebuje pomocy w czytaniu i rozumieniu .... fejkami o 2 rano.

Zauważyłem pewną prawidłowość. Te nocne fejki są puszczane namiętnie głównie przez Gwiazdka2006, Thatbladej i Cyckonosza.
W tej trójcy żaden nie podbił nikomu aktywnemu miasta na Geli. Dacie wiarę? Mają po kilkanaście miast i wszystkie pochodzą od sojuszników, paktowiczów albo podbite o 3 nad ranem pod nieobecność ewentualnie podbite szaraki. :p
Czyż nie fajniej jest pisać na forum brednie i kłamstwa a po nocach fejkować, niż brać sie za walkę, jeśli się nie umie tego robić? Pewnie że łatwiej, a i dres się przy tym nie pobrudzi.:rolleyes:
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

sytuacja na froncie MDG - Niepokorni.

Banda Noobów z MDG postanowiła wykazać się zdolnościami w podbijaniu.
Dziś założyła już 4 kolejną blaszkę na wyspach, gdzie dominują Niepokorni.
Wśród nich nie ma Thatbladej, Podbicie blaszki jest dla niego za trudne:( nie załapał się niestety na wsparcia do swojego miasta.

Te zabrało w całości coś co nazywa się gwiazdka.
To coś do jednego pisze jako kobieta a do drugiego jako mężczyzna.
Grać to to nie umie. Jest za to miszczem w rozbijaniu procków po nocy.

acha... MDG znów obroniło się przed kolonem.
Pogratulować im.
Mają w końcu same zyski udało im się podbić aż 4 młotki tracąc tylko jedno miasto.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

aktualizacja!

Thatbladej wykazał się dziś!
napisał do nas masówkę:)

to takie agresywne z jego strony:)
Stara się chłopina:)
nazwał się nawet szczurem i małpą.

Nie będę oceniał czy miał rację czy nie. Uznaję jednak, że skoro tak jest to coś w tym musi być:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

nie byłbym sobą gdybym jednak nie skomentował tej śmiesznie agresywnej formy walki którą wykazuje czołówka graczy MDG.

Chłopaki... jak już wysyłacie kogoś do pisania masówek do nas to róbcie to z głową.

Nikt nie czyta wypocin tych co nie potrafią pisać ani używać bbcodu.

To tak na przyszłość:)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

kolega Thatbladej nie zrozumiał nic z tego tekstu, ale proszę mu nie mieć za złe. Po co miałby się zamknąć w sobie.
W każdym razie mi też postanowił oznajmić, ze potrzebuje pomocy w czytaniu i rozumieniu .... fejkami o 2 rano.

Zauważyłem pewną prawidłowość. Te nocne fejki są puszczane namiętnie głównie przez Gwiazdka2006, Thatbladej i Cyckonosza.
W tej trójcy żaden nie podbił nikomu aktywnemu miasta na Geli. Dacie wiarę? Mają po kilkanaście miast i wszystkie pochodzą od sojuszników, paktowiczów albo podbite o 3 nad ranem pod nieobecność ewentualnie podbite szaraki. :p
Czyż nie fajniej jest pisać na forum brednie i kłamstwa a po nocach fejkować, niż brać sie za walkę, jeśli się nie umie tego robić? Pewnie że łatwiej, a i dres się przy tym nie pobrudzi.:rolleyes:


Nie za dużo oczekujesz?
Ja wiem, że lecieli nas lać na różnych światach. Odgrażali się jakie to są fajne i agresywne ludzie...

teraz mają okazję pokazać czym jest honorowa walka o której piszą w swoim profilu.
To pokazują.... 200 ataków po 3 procki od 2.00 do 4.00, podbijanie blaszek. Szukanie nieaktywnych... to jest MDG!
Thatbladej proszę napisz nam.... jak to jest kiedy Twój sojusz traci miasto na żywca?

napisz proszę bo widzę, że Ciebie i Twoich kolegów krew zalewa, że my Wam takie zabieramy a Wy nie umiecie:)
 
Do góry