Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Guzik i panika :D hmmm to pewnie przez to że z tyloma kobietami gra :p Staje się biedny nerwowy i zestresowany :p Ogarnięcie takiego babińca, który do tego ma swoje zdanie i lubi je dobitnie prezentować, to nie lada wyzwanie i potrafi zszargać nerwy nawet najspokojniejszym ;) (Martuś bez urazy, wiesz że Cię lubię ;))

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A można o nick spytać? :) (Jeśli już było takie pytanie to ślę przeprosiny)
Ciekaw jestem pod jakim taki gracz się kryje

Podpisane, kompan z sojuszu :D

To wie tylko Chika, mic i Libya ;) I niechaj tak zostanie ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Matus ja też wiem :D
A co do Ciebie Don to dopiero teraz sobie przypomniałem, że to Twoje konto :p ale już nie przesadzajmy, że jedna sowa to panika :p ostatnio wolę dmuchać na zimne
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Dobra, dobra...niech Ci będzie :) Oczyszczałeś, sprawdzałeś i na koniec tęsknota była...a potem jeszcze ponoć narzekałeś na mnie, że Ciebie atakuje
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Guzisto takiej traumy się nabawił na Edessie, że teraz przez całe Idalium bedzie dochodził do siebie
smiley_emoticons_biggrin.gif


To co tam słychać na drugoligowych boiskach? Kto rządzi na Idalium i czy ma z kim przegrać?
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif


Opłaca się logować i tworzyć imperium morza 67?
smiley_emoticons_pirate3_biggrin.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Guzisto takiej traumy się nabawił na Edessie, że teraz przez całe Idalium bedzie dochodził do siebie
smiley_emoticons_biggrin.gif


To co tam słychać na drugoligowych boiskach? Kto rządzi na Idalium i czy ma z kim przegrać?
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif


Opłaca się logować i tworzyć imperium morza 67?
smiley_emoticons_pirate3_biggrin.gif

Grzesiu aż na 67 Cię pognało ? Gdzie ty tam biedaku będziesz coś tworzyć :p a tak na poważnie to dziwny świat :p wojny ledwie się zaczynają to od razu kończą się wygraną o_O Ledwie zaczęliśmy z Vikingami i już gracze od nich odchodzą :-(
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Guzisto takiej traumy się nabawił na Edessie, że teraz przez całe Idalium bedzie dochodził do siebie
smiley_emoticons_biggrin.gif


To co tam słychać na drugoligowych boiskach? Kto rządzi na Idalium i czy ma z kim przegrać?
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif


Opłaca się logować i tworzyć imperium morza 67?
smiley_emoticons_pirate3_biggrin.gif


Uuu, emgie, będziesz porządki zaprowadzał
smiley_emoticons_biggrin.gif
?
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Grzesiu aż na 67 Cię pognało ? Gdzie ty tam biedaku będziesz coś tworzyć :p a tak na poważnie to dziwny świat :p wojny ledwie się zaczynają to od razu kończą się wygraną o_O Ledwie zaczęliśmy z Vikingami i już gracze od nich odchodzą :-(

Jak się dołączyliście tak późno to co zrobić :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Guzisto takiej traumy się nabawił na Edessie, że teraz przez całe Idalium bedzie dochodził do siebie
smiley_emoticons_biggrin.gif


To co tam słychać na drugoligowych boiskach? Kto rządzi na Idalium i czy ma z kim przegrać?
smiley_emoticons_musketiere_fechtend.gif


Opłaca się logować i tworzyć imperium morza 67?
smiley_emoticons_pirate3_biggrin.gif

Trauma? Pierwsze słyszę
smiley_emoticons_confusednew.gif

Co do złośliwych wypowiedzi o drugoligowy boiskach to zapraszam do działu Edessa, tam jest miejsce takich postów :) my tutaj sobie rozmawiamy kulturalnie i po przyjacielsku
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Trauma? Pierwsze słyszę
smiley_emoticons_confusednew.gif

Co do złośliwych wypowiedzi o drugoligowy boiskach to zapraszam do działu Edessa, tam jest miejsce takich postów :) my tutaj sobie rozmawiamy kulturalnie i po przyjacielsku
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Przynajmniej nie ma wyzwisk i złośliwości :p nie jak na niekulturalnej i brzydkiej edessie :p A świat przyznam mi się puki co podoba :p Edessa znudziła mnie szybciej ;)
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Trauma? Pierwsze słyszę
smiley_emoticons_confusednew.gif

Co do złośliwych wypowiedzi o drugoligowy boiskach to zapraszam do działu Edessa, tam jest miejsce takich postów :) my tutaj sobie rozmawiamy kulturalnie i po przyjacielsku
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

To chyba słabo ogarniasz własne forum
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

ZP z Edessy jak wirus, atakuje już inne światy :cool:
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

za późno, już się rozprzestrzeniłem
ckajscggscw4s2u60.gif


mam tez już miejsce gotowe pod budowę Cudów więc porzućcie nadzieję
smiley_emoticons_insel.gif

Hahaha jeszcze się dobrze świat nie zaczął a ten już o cudach gada :p A buduj Grzesiu, buduj :p My postawimy sobie ze dwa i taka //ciach// z wygrania świata dla innych :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

To jeśli uda Wam się 2 postawić, to równie dobrze możecie wszystkie stawiać :)

redzia, tylko po diabła ? Tak jest zabawniej :) niech MG postawi 2, dla reszty sojuszy zostaję 3 pozostałe i nikt już świata nie wygra :p wszyscy happy, gra może spokojnie toczyć się dalej :p
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

redzia, tylko po diabła ? Tak jest zabawniej :) niech MG postawi 2, dla reszty sojuszy zostaję 3 pozostałe i nikt już świata nie wygra :p wszyscy happy, gra może spokojnie toczyć się dalej :p

Niby tak, ale jeśli jesteś w stanie pokonać drugi sojusz w budowie 2 cudaków, to na dobrą sprawę jesteś w stanie postawić wszystkie cuda przed takim sojuszem :) To wszystko zależy od tego ile dany sojusz śle surowców i jak skraca. Na przykładzie - masz 2 sojusze. Jeden jest bardziej zdeterminowany, więcej śle surowców i więcej skraca, to 2 sojusz nie jest w stanie go zablokować budując nawet 2 czy 1 cudaka, bo ten pierwszy również postawi w pierwszej kolejności na te cuda, które buduje przeciwnik, a że ma większe moce przerobowe, to i bez problemu postawi go przed tamtym sojuszem. Sytuacja może się jedynie zmienić jeśli kilka sojuszy (ale nie oszukujmy się, musza być dość mocne w bobowaniu, słaniu i skracaniu) postawi na wybudowanie 1-2 cudaków. Wtedy sojusz, który chce wybudować wszystkie musi się ścigać o więcej cudaków.. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi ;) hehe
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

redzia, budowałem wystarczająco dużo cudaków by wiedzieć o czym mówisz ;) temu też wiem że jeden mocny sojusz jeśli całą siłę przerobową ustawi na budowę 1-2 cudów zamiast wszystkich ma większe szanse zbudować go przed kimś kto nastawi się na budowę wszystkich 7 :) jasne, nie mówimy o sojuszach pomiędzy którymi jest przepaść rozwojowa i jakościowa :D ale pomiędzy 3-4 wyrównanymi sojuszami jest realna szansa :D na razie jest za wcześnie by spekulować jak będzie wyglądał rozkład sił tutaj za 2-3 miesiące :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Po co budować cudaki ???

Psują tylko grę bezsensu...

Wie może ktoś gdzie gra SISI wiem że tu gra a chciałbym odnowić kontakt z mamusią ;)
 
Do góry