Sytuacja na świecie Idalium

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
To mnie nie podpuszczaj.
I to nie wina Gieło że nie ma zaciętych walk. Ja tam wolę jak jest sieczka i adrenalina bo to zabawa ale na to nikt nie ma wpływu bo pogoda temu nie sprzyja.
Tylko na forum staramy się tutaj zachować miłą atmosferę (Dariosh Ty kiedyś sobie biedy napytasz
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
) i nam odwiedzające nas trolle nie potrzebne. Więc jak masz zamiar nam się wymądrzać to wejdź na świat , ułóż akcje i będzie walka.

No i następna mnie tu strofuje. Miło to ma byc na kolacji we dwoje a nie na forum wojennej gry! :D I nie będę się nigdzie logował! Uważam, ze jedno lanie na rok starcza :p
 

DeletedUser25703

Guest
No i następna mnie tu strofuje. Miło to ma byc na kolacji we dwoje a nie na forum wojennej gry! :D I nie będę się nigdzie logował! Uważam, ze jedno lanie na rok starcza :p

Dla mnie lanie raz w roku to za mało i co poradzisz tylko nikt mnie porządnie nie che zlać. Ja tam wolę o grepo myśleć jak o partyjce szachów a nie ringu bokserkim.
 

DeletedUser26609

Guest
Ty tam wiesz za co. Niereformowalny jesteś.
Słodkopierdzący będę. Heh... Najlepiej widzę będzie jak zacznę rzygać tęcza i różowymi jednorozcami i wszystkim dookoła mówić wow, super ze się plujesz do nas. Popluj jeszcze panie X, panie Y i panie Z... Bo lubię jak deszcz pada...

Nie ten typ.
 

DeletedUser13617

Guest
Dobra, już dobra, idę sobie od Was :p Podrażnię Hini na Kosie albo suport w Karczmie :p Do zobaczenia na świecie z ostrą amunicją (a nie pistoletami na wodę :D )
 

DeletedUser18813

Guest
Ten świat jeszcze nawet nie wszedł w EC a już wymarły ,sprawdzając sojusze widzę że co 4 już nie gra ,masakra.
 

DeletedUser26609

Guest
Proszę o wypowiedź kogoś bardziej doświadczonego.. Czy to normalne, że sojusz, którego założyciel mógłby śmiało mieć trofea za wygraną, gdy traci jakiekolwiek szanse na rzeczone blaszki, a jego ludzie są bici... Ucieka się do latania po supporcie, z fałszywymi zgloszeniami?
Tak na marginesie to się ORMO powinni nazywać, a nie POLICJA...
 

DeletedUser19924

Guest
Taka gra...tutaj każdy zgłasza do supportu wszystko. Każde najdrobniejsze przewinienie jest zgłaszane, co by tylko bana przeciwnik zarobił. Zgłaszają nie tylko Ci słabsi...Ci mocni przecież też to robią. Ci słabsi może i częściej, ale jakoś specjalnie nie ma to reguły...
 

DeletedUser26609

Guest
Taka gra...tutaj każdy zgłasza do supportu wszystko. Każde najdrobniejsze przewinienie jest zgłaszane, co by tylko bana przeciwnik zarobił. Zgłaszają nie tylko Ci słabsi...Ci mocni przecież też to robią. Ci słabsi może i częściej, ale jakoś specjalnie nie ma to reguły...
A potem wychodzą tacy młodzieńcy na ulicę w bluzach JP, CHWDP itp... I po prostu komedia.
Brzydze się donosicielstwem. Jakiej by nie miało ono formy... Jak by nie było motywowane.

Od wojowania to wojsko jest, a nie support :), no ale może naprawdę się mylę...
 

DeletedUser11134

Guest
A potem wychodzą tacy młodzieńcy na ulicę w bluzach JP, CHWDP itp... I po prostu komedia.
Brzydze się donosicielstwem. Jakiej by nie miało ono formy... Jak by nie było motywowane.

Od wojowania to wojsko jest, a nie support :), no ale może naprawdę się mylę...
Obawiam się, że się mylisz.
Poza tym jak się gra zgodnie z regułami gry nie ma się co bać supportu. No są wyjątki, przyjmijmy, że potwierdzają regułę:)
 

DeletedUser26609

Guest
Obawiam się, że się mylisz.
Poza tym jak się gra zgodnie z regułami gry nie ma się co bać supportu. No są wyjątki, przyjmijmy, że potwierdzają regułę:)
Czyli zamiast bić się wojskiem prowokujemy, wymyslamy, insynuujemy i lecimy na skargę.
Dobra lekcja grepo strategii...

o_O

Sorry, ale ja jednak wolę tłuc Niemca w kask normalnie...
 

DeletedUser19924

Guest
Wiele osób prowokuje próbując zmusić przeciwnika do powiedzenia kilku słów za dużo, a potem czym prędzej zgłasza to do supportu. Ja, przy próbach prowokacji, blokuje takiego użytkownika i mam na to wywalone po całości. Żeby nie było, to sam brzydząc się donosicielstwem, zgłaszam co po niektórych do supportu...choćby jak zaczynam kogoś atakować, a w zamian dostaję wiązankę przekleństw na PM (po czym od razu blokuję), czy jak jakiś spamer (oferujący tanie złoto/boty) się pojawia na serwerze. Jak widzę, że ktoś łamie regulamin i robi to bez mrugnięcia okiem, bez żadnej skruchy, to zgłosić trzeba...osobiście nie chcę grać z takim graczem, czy mieć z nim cokolwiek wspólnego.

Donosicielstwo, donoszeniu nie równe. Widzisz, że ktoś ewidentnie łamie regulamin i mimo pouczeń nie stosuje się do nich, to przekazujesz taką sprawę dalej. W normalnym świecie pewnie sam pierwsze co byś zrobił będąc świadkiem/ofiarą przestępstwa, to byś je zgłosił.

PS: Regulamin Grepo można interpretować na wiele różnych sposobów i obsypać banami przeciwników. Do tego pamiętać trzeba o stosowaniu się do OWH...o czym wielu nawet nie wie. Także złapać gracza na łamaniu regulaminu nie jest wcale tak trudno...a doświadczeni gracze znajdą sporo punktów, które łamie przeciwnik. Pozostaje tylko kwestia, w jaki sposób je wykorzystają...a znam osoby, które przynajmniej raz w tygodniu przeglądają profile wszystkich graczy z top10-top15 sojuszy i sprawdzają, czy nie uda się kogoś złapać.
 

DeletedUser26609

Guest
Czym innym jest zgłaszanie wykroczenia, czy wyniklego w grze, czy w życiu... W wyniku którego osobiście cierpimy/tracimy
Czym innym jest donoszenie o czymś co może mieć miejsce, w czyjeś opinii wysoce prawdopodobne jest to, że tak się dzieje. I co de facto nas nie dotyka.

Sam jestem legalistą, ale nie daje zgody na konfabulacje i na strategię pokroju, nie mam jak walczyć to coś nasciemniam.. Może się uda... A widząc, że support woli skarcic 10 niewinnych niż przepuścić jednego oszusta, zbierane jest żniwo...

Naczelny ORMOwiec serwera zmienił sojusz, gratuluję kulasom towarzystwa :D
 

DeletedUser11134

Guest
A wiesz, że rozmowa o banach też jest naruszeniem regulaminu?:)))
Ta gra ma swoje reguły, jak się gra trzeba sie stosować. Ewentualnie narazić na przykre konsekwencje. Zawsze jest jakiś wybór.
 

DeletedUser26609

Guest
Hini, tylko zauważ że nie rozmawiam o Banach, a o połączeniu konfabulacji z konfidenckimi zapedami. Wiadomo do czego to sprowadza się, lecz wiesz... To szara strefa. Poza tym wiedz o tym, ze nie podaje konkretnie ten to a ten donosi, a ten natomiast dostał bana :)
 

DeletedUser19924

Guest
A wiesz, że rozmowa o banach też jest naruszeniem regulaminu?:)))
Ta gra ma swoje reguły, jak się gra trzeba sie stosować. Ewentualnie narazić na przykre konsekwencje. Zawsze jest jakiś wybór.

Gra ma swoje reguły, to fakt. Jednak nie wszyscy wiedzą o wszystkich...może i czytają regulamin, ale na OWH już mało kto spojrzał. A tam jest kilka dodatkowych, interesujących zapisów. Jakby nie patrzeć, to niektórzy GO także nie znają postanowień OWH, co już kilkakrotnie zauważyłem po podejmowanych przez nich decyzjach :)

PS: A teraz przyjdzie jakiś ciachacz tutaj i wszystko wyciachnie i nic z tej rozmowy nie zostanie...a jak dla mnie, jest całkiem interesująca i może zachęci ludzi do przeczytania jednak OWH, a GO szczególnie:)
 
Do góry