1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Idalium

Dyskusja w 'Idalium' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 14. Mar 2016.

1. paczek145

paczek145

No to teraz jeszcze trzeba szpiegów ujawnić i komisję powołać bo uczciwie byśmy nie odbili :p
    a dla kolegów graty za obronę, nawet urlopy nie pomogły :)

2. NorbiF

NorbiF

Hej wszystkim
    I przykro i kamień z serca jednocześnie:) W końcu można się skupić na bardziej perspektywicznych światach:)
    Gratulujemy Wam. Zajebista robota. Można powiedzieć, że odzyskaliście swoje i potwierdziliście dominacje.
    Do zobaczenia na kolejnych światach.

Sisi lubi to.
  3. wendy51

wendy51

"Dwie nadzieje i klęski dwie...Nie ma co nad tym ronić łez rozłamał nam się stół.";)

4. DonBeker

DonBeker

A ja z tego miejsca muszę stwierdzić, że czegoś takiego dawno nie widziałem. Offowcy układali akcje i porażki...przyszedł defowiec, który za ataki nigdy się nie brał, rozpisał wszystko i akcja zakończona sukcesem, nawet podwójnym :)

No i pomocnik też zasługuje na słowa uznania!

KMWTW [​IMG]

Sisi i wendy51 lubią to.
  5. Sisi

Sisi

A ja ze swej strony chciałam podziękować wszystkim za dzisiejszą walkę i zaangażowanie,
    zarówno naszym jak i przeciwnikom. Dla Was podziękowania za wspólną zabawę i trzeba przyznać,
    że na koniec poprzeczkę nam podnieśliście :)

Co jak co, ale odkąd gram w grepo nigdy nie miałam tylu punktów z jednej akcji i to za ataki.
    W obronie i owszem, ale nie za ataki. No ale jeśli taki deffowiec jak ja, zrobił 5k ogni,
    to już sobie wyobraźcie jak nam zależało :)

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich co dziś walczyli :)

6. garudoo

garudoo

W końcu skończyła się ta nierówna walka. Można spać spokojnie :)

7. Marta996

Marta996

I ja również bardzo chciałabym podziękować swojemu sojuszowi, w którym grałam od samego początku aż do końca i nigdy w życiu nie miałam i nie znałam lepszej ekipy.

Wiem, wiem, powiecie, że czasami i krzyczałam i się rzucałam jak piskorz, baaaaa a nawet zmuszałam, ale na tej akcji zależało mi chyba jak na żadnej w życiu. Gdyby nie wyszła, to nie wiem co by się dalej działo, bo dużo ludzi po niej odeszłoby z serwera tak czy inaczej. Determinacja więc była wielka i dobrze, że się skończyła sukcesem :)

Ale chciałabym również podziękować godnym przeciwnikom. Bardzo długo opieraliście się i skutecznie broniliście miast na piramidzie.
    A dziś, cóż - chyba warto jednak było poświęcić już tę ostatnią nockę i ostatni dzionek na inspirującą zabawę :) Dziękuję

DonBeker lubi to.
  8. Arczi999

Arczi999

W sumie to nawet sie ciesze, ze Wam sie udalo przejac ta piramidke. Chociaz swiat juz nie bedzie juz tak podtrzymywany przy zyciu :p dlatego gratulacje dla Was

9. guzitso

guzitso

Dzięki wszystkim za dobrą zabawę :) miło wrócić z urlopu i taki prezent zobaczyć [​IMG]

10. malibu123123

malibu123123

Piękna walka wczoraj była :)
    Czekanie na raporty 40 minut było koszmarem. Pierwszy raz widziałam taką "zawieszkę" serwera :)

Wielki szacunek dla andrzej1411 za obronę, trzeba mieć naprawdę dużo cierpliwości aby bronić miasta na które leci 1018 ataków. Szczerze podziwiam :)

11. Wolf XXX

Wolf XXX

Dzięki wszystkim na tym serwerze za grę!!!![​IMG]

Dariosh i ikollini lubią to.
  12. Marta996

Marta996

Czemu garudo piszesz, że walka była nierówna?

Przecież my w sumie sami, no prawie sami lecieliśmy na Was z atakami. I tak cud, że udało się jakoś poderwać ludzi do walki na tym już mocno wyciszonym świecie, widać czasami przydaje się ten mój choleryczny charrrrakterek :) a nie tylko całe zło z niego, że umarłego ponoć podniosę jak mi zależy - no moim zdaniem przesada :)

Wiesz, chyba zapomniałeś, że widziałam po przejęciu miasta ile wpływało wsparć i od kogo płynęły wsparcia. Dlatego uważam, że jak już to była to liczebnościowo nierówna walka, ale to my byliśmy w tej nierównej mniejszości.

I nie chwaląc się zanadto - akcja była po prostu bardzo dobrze przygotowana, przemyślana i później kierowana. Oczywiście, że błędy też były, ale generalnie wyciągnęliśmy wiele wniosków i teraz wiedzieliśmy już jak do Was podejść

13. garudoo

garudoo

Mówię o całym świecie. Dostawaliśmy łomot i to niezły, nie można tego nazwać równą walką gdy w zabieracie po kilkanaście nawet kilkadziesiąt miast a my marne kilka
    Prawdę mówiąc byłem zaskoczony że udało nam się przez tak długi czas odpierać ataki. Też nie chwaląc się i nie ujmując zasług mieliście trochę szczęścia z tym eventem :)
    20% do ataku to sporo. Jeszcze kilku czołowych graczy na urlopie, odpadło kilkaset miast z deffem :(
    Nie mniej gratki za akcje :p

14. DonBeker

DonBeker

Hehe...i też trochę pecha przez ten event. Trzeba było czekać z akcją trochę czasu, a potem wszystko przekładać o kolejne kilka dni, bo Inno rekompensowało swoje błędy wydłużając bonus. Przez to kilka osób też nie mogło wziąć udziału w akcji...

15. Teodorus

Teodorus

Gratulacje dla Gięło za wygranie świata :) :)

ikollini lubi to.
  16. ellcomendante

ellcomendante

Screenshot 2017-01-24 11-45-22.jpg Screenshot 2017-01-24 11-42-26.jpg
    Tyle grać a i tak puścił wiecej niż 39 ogni

17. ellcomendante

ellcomendante

Jak ja się tam nie bronie [​IMG]

18. Marta996

Marta996

Ten "kolega" nie ma honoru, jak przystało na topowego zdrajcę i obłudnika, nie warto sobie nim zawracać głowy Ikollini

Big Kamil lubi to.
  19. morgi14

morgi14

ellcomendante :DDDDDD hahahha
    weź się schowaj bo kretem jesteś numer 1, już nie powiem że gracze wstydzą się ciebie. :p:p:p:p:p:p:p
    Ciekawe co tutaj zrobisz:rolleyes:

20. ellcomendante

ellcomendante

Czy ja wiem ja się niczego nie wstydzę.
    Myślałem co robie

Tez bym się wstydził jakbym z tobą grał

Ostatnio edytowane przez moderatora: 13. Lut 2017

Do góry