Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Przecież Wy ciasteczka jedliście okruszki ze stołu legionu i bez nich byście padli w początkowym praniu:)
Faaaaaajnie, że startowaliście w centrum świata, ale bez l9 byście nigdy do top 10 nie weszli :)
Jak taką topką jesteście i się chwalicie startem w środku świata, to trzeba było walczyć bez nich(L9):)
Nie powiem, bo zręcznie to rozegraliście i ładnie to wygląda, ale wasza offensywa ostatnia(oj...ile to już mineło...) na jd pokazała, że szału nie zrobicie, skoro płynąc przez półtora morza można wam sklinować 10 kolonów:)
Faaaaaajjniiee, że tyle wiesz, bo jednak to my wyrzuciliśmy bhos'ów i ee za burtę na twoim początkowym praniu, więc to my dawaliśmy okruszki,a nie sami braliśmy.
Co do jd to faktycznie płynęliśmy kolonami przez półtora morza co dawało wam więcej mobilności. Naturalna rzecz, jak się powoli wbija na teren wroga =d.
Ogólnie widzę, że próbuje się zwalić całe zło na ciastka, za parę stron okaże się, że globalne ocieplenie też jest przez nas.
Poza tym więcej tu krzykaczy, którzy mają malutkie pojęcie o sytuacji, niż osób które mogłyby coś znaczącego napisać. Może inne dostałyby żółte kartki? :D
Jednak najśmieszniejsze jest jak osoby z legionu piszą o honorze i zasadach - co raz więcej na tym świecie hipokrytów :eek:
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nasze działanie niektorzy moga porównac do cytatu na profilu @anpu w grze ^^
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Faaaaaajjniiee, że tyle wiesz, bo jednak to my wyrzuciliśmy bhos'ów i ee za burtę na twoim początkowym praniu, więc to my dawaliśmy okruszki,a nie sami braliśmy.
HeHe dobrze wiedzieć XD

za parę stron okaże się, że globalne ocieplenie też jest przez nas.
Nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie. Jest to fikcja wymyślona przez największych bankierów tego świata, czyli tak naprawdę osób, które rządzą światem poza kurtyną. Polityka i politycy to tylko marionetki w rękach tych bankierów. Wracając do globalnego ocieplenia to wymyślili to oni po to, by zrujnować biedniejsze państwa w tym Polskę, której gospodarka w 90% oparta jest na węglu, a nasi kochani politycy w ogóle nie sprzeciwiają się ustawie, która nakazuje zmniejszyć emisje CO2 do atmosfery, a co za tym idzie- zmniejszenie wydobycia węgla, brnąc dalej to gospodarka spada, powiększa się ubóstwo w naszym kraju. Kolejną sprawą związaną z globalnym ociepleniem są Tzw. Chemitrails, które niemal każdego dnia można ujrzeć na niebie (kiedy niebo jest "bezchmurne"). Są to smugi kondensacyjne pozostawione przez samoloty, które utrzymują się na niebie godzinami, często nawet całymi dniami... Zapewne widzieliście takie smugi na niebie i to nie raz, ale nigdy wam przez myśl nie przyszło to, że jakieś 10 lat temu takie zjawisko w ogole nie miało miejsca... Warto przyjrzeć się składowi chemicznemu owych "chemitrails"- są to głównie związki metali ciężkich takich jak aluminium, rtęć czy bar. Są to substancje bardzo szkodliwe dla człowieka, a mimo to jesteśmy spryskiwani nimi z powietrza i tutaj powstaje pytanie dlaczego? Jeszcze pare lat temu rządy zaprzeczały o istnieniu chemitrails, a dzisiaj mówią o nich otwarcie jako walka z globalnym ociepleniem.... hmm sprawa śmierdzi na kilometr... Zapraszam do sprawdzania czym jest NWO (new world order) i jakie niesie ze sobą konsekwencje.

Sytuacja na świecie bez zmian, IX L straciło pare miast, ale kilka również zyskali
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

taak :)

Ja tutaj jestem "kretem, i największym zdrajcą EV"

Pozdrawiam :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Z tego co mi wiadomo to kriszag sam postanowił zakończyć,ale wiadomo,info przeciekło...
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

gdyby postanowił sam zakończyć, to raczej nie byłoby klinów sekundy przed kolonami... to chyba logiczne... :rolleyes:
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

No tak... Chciał zakończyć więc oddał nam miasta ;)

Jeśli nie wiecie kto się zniszczył EV to proszę zerknąć:

CIASTECZKOWE POTWORY
IX LEGION

O NO NAME i SHADOWN nie wspominając :) - nie były to potęgi ale PW leciało :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

po tym waszym sukcesie napisałem pw z gratkami do artwawy, to on mi odpisał coś w stylu, że nie ma czego gratulować, bo EV oddało wam miasta praktycznie za darmo :)
 

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

też, ale to Polska odsprzedawała swój "limit" emisji co2 takim państwom jak Niemcy, a więc nie przesadzajmy z tym rujnowaniem Polski przez to ;p

po tym waszym sukcesie napisałem pw z gratkami do artwawy, to on mi odpisał coś w stylu, że nie ma czego gratulować, bo EV oddało wam miasta praktycznie za darmo
art to skromny chłop :)
 

DeletedUser4

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

@Szadzio:
Usuwamy i jezeli nadal bedzie lecial taki offtopic w dyskusji o systuacji na swiecie Juktas, bedziemy dalej usuwali i rozdawali kartoniki ;)
Widac niektorzy lubia tutaj rozdawac miasta, ktos jeszcze dostal jakis przedwczesny prezent od mikolaja?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Krzyżak pilnuj trochę porządku bo tu już gruba polityka poszła hehe :D Wczoraj nie miałem czasu, ale Robson jak chcesz wymienić poglądy o NWO i tych bankierach rządzących światem to zapraszam do działu Polityka w Hydeparku. Aby Ci tylko argumentów wystarczyło :D

Sytuacja na świecie:
babaherod już nie jest Bruce Willis, wrócił na stare śmieci :) Ciekawe kto się przed nim ukłonił i prosił o powrót? Padły tutaj mocne słowa pod jego adresem. Nagle jest "do rany przyłóż"? :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Zaczęła się wojna wszystkich ze wszystkimi...no prawie.
Jedni się cieszą, inni płaczą, a jeszcze inni się śmieją:)
Ważne, że zabawa trwa:)
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ja dziś dostałem od V kolumny 3 prezenty i jedno od ciastek :)dawali miasta za darmoche :) Ale poszedłem Asioczkowi na rękę zwolniłem mu sloty na IX Legion :)
 

DeletedUser14968

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

no taaa, szadzio ŁASKAWCA
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Widzę że 9L przyjął strategię milczenia w Radio Wolna Europa :) (czyt forum) Pewnie Adrian nakazał bo sam nie może pisać hehe :D Jak go odbanują to pierwszy zaglądnie ;-) Ptaku by coś napisał, ale nie wie co, a Robson woli gadać o polityce. Została Sisi, ale tez nic nie napisze bo przecież Adrian zabronił karmienia troli :) Ile im dajecie tego milczenia - dzień, dwa czy więcej? Może do pierwszego sukcesu? :)
Szadzio oddaj im z jedną wiochę to zapoczątkujesz dyskusję
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

to niech zaatakują :) licze w końcu na to bo jak na razie nie chcą :)
 

DeletedUser16574

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Dzięki legionowi ze Blaszke z 28.11.2013 r ;)))
 

DeletedUser20055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Legion się odkuł ^^ Rozbiera nam zbanowanego gracza i nieźle im idzie :)
 
Do góry