Sytuacja na świecie Juktas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20436

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

a tam, nie ma nudy, akcja trwa w najlepsze :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

skoro już mówimy o tym jaki ruch wykona legion no to może przedstawię wam kilka opcji wyboru jakie ma legion :)

1. Gramy dalej i samodzielnie bronimy się do upadłego
2. Szukamy jakiegoś paktu... tylko jakiego skoro wszyscy chcą nas lać? hehehe czyli ta opcja odpada
3. Zdradzamy samych siebie i idziemy do wrogów hehehe... nie no my mamy honor i ta opcja tez odpada
4. Poddajemy się i wszyscy wciskamy restart hehehehe a to, to taki mały żarcik z mojej strony

no jak widać opcji to mamy wiele
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

skoro już mówimy o tym jaki ruch wykona legion no to może przedstawię wam kilka opcji wyboru jakie ma legion :)

1. Gramy dalej i samodzielnie bronimy się do upadłego
2. Szukamy jakiegoś paktu... tylko jakiego skoro wszyscy chcą nas lać? hehehe czyli ta opcja odpada
3. Zdradzamy samych siebie i idziemy do wrogów hehehe... nie no my mamy honor i ta opcja tez odpada
4. Poddajemy się i wszyscy wciskamy restart hehehehe a to, to taki mały żarcik z mojej strony

no jak widać opcji to mamy wiele

Włączacie wszyscy urlop i czekacie za 2-3 tygodnie, kto z kim zacznie walczyć.;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Włączacie wszyscy urlop i czekacie za 2-3 tygodnie, kto z kim zacznie walczyć.;)

To by bylo ciekawe :) haha

Nie ma tego co by na dobre nie wyszlo :D chociaz wiemy kto w naszych szeregach ma jakis honor i z kim mozna grac w przyszlosci,cieszy mnie to ze odeszli ci co robili najwiekszy zamet u nas na forum . Zawsze lubialem grac w sojsuzach ktore graly pezciwko wszytkim bo chociaz sie cos dzalo - tak jak teraz w Legionie , moze przewaga wroga jest znaczoca ale chociaz odejdziemy w chwale nie ponizajac sie sfatajac sie z wrogiem . :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Robson skoro już tak perfidnie obnosisz się z tym że macie u nas kreta i jak sami mówiliście drugie konta wręcz ;) to może przekopiuj z naszego forum te fragmenty w których się z Ciebie śmiejemy Co?

czy zbyt pyszny na to jesteś? ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

ja tam u was żadnych kretów nie mam i nigdy mieć nie będę bo to nie w moim stylu :) jeden gościu z IX umieścił u nas na forum wpis z waszego forum i ja to tylko skopiowałem :) a to, że się ze mnie śmiejecie no cóż... wasza sprawa :) cieszę się, że mogę być powodem waszej radości, śmiech to zdrowie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Nie rozumiem odejścia Hooligans od 9L, przecież oni tylko miasta chcieli zabrać... Nerwusy z tych Hoolsów hehe :D
- Piąta Kolumna - zdrada i brak honoru
- Ciastka - zdrada i brak honoru
- Hooligans - zdrada i brak honoru
Kto następny? Kto by nie był to i tak wiadomo co powie Legion. Tak, tak... Coś o zdradzie i honorze MUAHAHAHA :D Jak was tak wszyscy wystawiają to znaczy że was nie szanują. A jak wiadomo zarówno na szacunek jak i pogardę trzeba sobie zasłużyć. Wy chyba pracujecie na to drugie :) Ale przecież znalazło się trzech świętych apostołów Ptaku, Robson & Adrian i nauczają innych moralności. Dobrze że ja jestem nienawracalny bo jeszcze bym w to uwierzył
Legion obecnie gra na wymarzonej pozycji, duma, honor i ścisła elita bez tchórzy (przynajmniej tak twierdzą) Oni kontra reszta świata. A takie pytanie: A gdzie było to wasze marzenie i honor na początku świata? :) Sojusz jest dobry, tylko apostołowie do bani
 

DeletedUser19758

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Ponad 24h ciszy w tym temacie
szok.gif
Trzeba to przerwać
lol.gif


A więc... Sytuacja zmienia się jak kalejdoskopie :D Najpierw z pozycji lidera spadł Legion, a Ciastka wskoczyły na 1msc. IXL uzupełnił braki biorąc graczy z nYaN i odzyskał to co utracił. Jednak nie na długo. Kolejne osoby odeszły z Legionu i tym razem to TBC jest na pozycji lidera. Jakie będzie kolejne posunięcie Legionu ? Hmm graczy w nYaN jest tylko 7, powinno starczyć... ale czy na długo
mysli.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Jeszcze wiele się pozmienia w najbliższym czasie...
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

Legion nie uzupełnia braki żeby być na TOP1 tylko po to aby nie ciągnąć na siłę dwóch sojuszy.Ci co odchodzą no cóż,żeby się Alladyn i reszta nie czepiała nazwę "prawdziwymi wojownikami" :p .Sytuacja jest jaka jest i jak to mowi przysłowie"prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" i jak widać prawdziwych wojowników w walce.Prawdziwy Legionista prędzej restart zrobi niż do czerwonych pójdzie.Niestety nie każdy tak potrafi bo przecież swoje wirtualne imperium sam budował jak to jeden z odchodzących napisał.Zapomniał dodać że 90% miast dostał po rozbiórkach graczy kończących.
Tak teraz patrzę na cały ten świat z perspektywy czasu i naprawdę pierwszy raz się spotkałem z takimi zawirowaniami.Widziałem już przejścia fuzje ale takich numerów żeby jednego dnia sojusz "x" był w IX a drugiego u jego wroga TBC to nie widziałem.No cóż kiedyś ktoś mi napisał że HOOLIGANS i tak nas kiedyś zdradzą i jak widać sie nie pomylił.Kazałem mu się wtedy w głowę puknąć a wygląda na to że sam się puknąć w głowę muszę :p
Legion będzie oczywiście walczył do końca,ale przecież ukrywać nie ma co że ta walka na dłuższą metę jest nie do wytrzymania bo odeprzeć dzień po dniu ataki Akwizytorów później TBC,EE i Ciastek nie byłby wstanie nikt na tym świecie.
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas


Napisałem wyraźnie że na dłuższą metę co nie oznacza że niedługo sytuacja jak to na Juktas nie ulegnie zmianie.jednak spokojnie po nas wy będziecie mogli się wykazać.My już tak z miesiąc wojujemy inni pewnie po tygodniu już by wymiękli :p Niektórzy tak zakładali,ale jak widać się przeliczyli.Teraz te osoby są w podobnej sytuacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

od razu tchórze robson :) jak nie potraficie grać zespołowo w przeciwieństwie do niektórych to nie dziw sie że nie chcą z wami grać ludzie bo nikt nawet ja nie mogłbym grać sam :)
PS kogo nazywasz tchórzem?
 

DeletedUser202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

od razu tchórze robson :) jak nie potraficie grać zespołowo w przeciwieństwie do niektórych to nie dziw sie że nie chcą z wami grać ludzie bo nikt nawet ja nie mogłbym grać sam :)
PS kogo nazywasz tchórzem?

Ja na przykład wszystko rozumiem, fuzje, przejścia, przejęcia i rozłamy.

Komuś się nie podoba system prowadzenia sojuszu ok, każdy ma jakieś swoje zasady wizje itp.

Odchodzę, zakładam nowy sojusz kilka osób gra ze mną od początku i też odchodzi, ok.
Tworzymy nową grupę na nowych zasadach tak jak nam się podoba i walczymy dalej z wrogiem pod inną banderą.

Ale litości :) prosić się wroga o łaskę i być ich sługusem :)

Z całym szacunkiem do wroga, nigdy nie pałaliśmy do siebie miłością i pewnie nigdy nie będziemy, wróg to wróg i tyle szacunek zawsze okazany, mniejszy większy ale jest.
Niestety sługusy moim uznaniem nie będą darzeni... ...pewnie wam to wisi i powiewa ale przecież jesteście jak chorągiewki na wietrze więc nie powinienem się dziwić.

Pozdrawiam starych wrogów, TBC, Ciasteczka, JD, Akwizytorów i inne twory... ...ale waszych nowych sługusów nie pozdrawiam.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

W Ciastkach też coś się widzę nie przelewa skoro Rafaellos szuka nowego sojuszu:)
 
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

od razu tchórze robson :) jak nie potraficie grać zespołowo w przeciwieństwie do niektórych to nie dziw sie że nie chcą z wami grać ludzie bo nikt nawet ja nie mogłbym grać sam :)
PS kogo nazywasz tchórzem?
tych, którzy uciekają z tonącego okrętu w celu ratowania własnych 4 liter np bianconerii i kroma1307, którzy wczoraj bez słowa opuścili IX dołączając do EE
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oni nie uciekli z tonącego okrętu :) po prostu postanowili pograć z kimś bo niestety byli zdani u was tylko na siebie i mieli dosyć takiej gry panie Robsonie :) może czas zainteresować się zwykłym szarym członkiem sojuszu a nie tylko sobą i liderami bo w końcu zostanie was tylko garstka :)
 

DeletedUser11073

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Juktas

oni nie uciekli z tonącego okrętu :) po prostu postanowili pograć z kimś bo niestety byli zdani u was tylko na siebie i mieli dosyć takiej gry panie Robsonie :) może czas zainteresować się zwykłym szarym członkiem sojuszu a nie tylko sobą i liderami bo w końcu zostanie was tylko garstka :)

Szadzio nie pij więcej bo ci bajki opowiadają i zaczynasz w nie wierzyć :p Bianconeri i granie off weź mnie nie osłabiaj.Co do kroma1307 jak była akcja to zawsze coś mu wypadało nie pasowało albo zasypiał z kolonem więc pretensje może mieć do siebie.Miał obok siebie takiego offowca jak YounTeak i twierdzi że nie miał z kim pograć.Zpytaj się ile razy do niego napisał aby komuś tyłek zlać. ???
 
Do góry