Sytuacja na świecie Katania

DeletedUser27799

Guest
nic, latają tylko moralowymi kolonami bo inaczej nie potrafią i płaczą że ludzie przez to obstawiają miasta

a Wy nie latajcie wgl a sprowadziliście sobie jakiś moralowców :D nie nasza wina że są tak mierni :D wpakuj lepiej 3k bir do tego miasta bo mało stało
 
sam mam 15 paczek ogni :D te 1200 bir to jakoś mnie nie ruszają :D

Wcześniejsze posty gdzie dałeś raporty raczej pokazują że coś cię rusza, ba nawet boli. Rozumiem że uważaliście te miasta które podbiłem (13 szt) za łatwy cel bo prawdopodobnie nie mam woja na obronę poza tam jakąś obstawą.. Fakt w 2 wioskach nie zdążyłem woja zrobić bo nie jestem osobą która prosi sojusz o surkę itd. Obstawy w tych 2 wioskach praktycznie nie było dlatego trafią do was. Pozostałe wioski mają już wojo i nie będzie już tak łatwo.

Ale jak chcesz rozwalić jakieś biremki to następnym razem wyślij wszystkie ognie za kolonem:) twoj sojusz pewnie w kilkanaście sek wstawi tam wystarczająca ilość żebyś się tymi ogniami nie przebił
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24262

Guest
Chyba ta topka sojuszowa też do wymiany
smiley_emoticons_verlegen.gif
 

DeletedUser24262

Guest
No wy nie macie czym bo wasi moralowcy robią za statystów przejęli te wiochy żeby mniej defa na stałki pchać
 
Do góry