Sytuacja na świecie Katania

to zap

To zapraszam i Sama sprawdzisz czy dasz radę , podpowiadasz coś nierealnego
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
nie ubijają Ci już woja ?
 

DeletedUser30582

Guest
Bo nie zablokujesz gracza który ma kilka miast

A dlaczego nie zablokuję?
Co za problem wysłać ataki co 5 minut na 3-4 miasta.
Dlaczego zakładasz, że w ogole dojdziesz do kilku?
Mam teraz na myśli naszą przyszłą rozgrywkę.

Grepolis jest małą społecznością, jeśli "grasz" tak, jak ludzie to opisują, to jesteś łatwy do zablokowania na początku gry.
Wyobraź sobie, że wstajesz rano i masz kolony we wszystkich miastach. gdzie skrocisz to wojsko?
 
A dlaczego nie zablokuję?
Co za problem wysłać ataki co 5 minut na 3-4 miasta.
Dlaczego zakładasz, że w ogole dojdziesz do kilku?
Mam teraz na myśli naszą przyszłą rozgrywkę.

Grepolis jest małą społecznością, jeśli "grasz" tak, jak ludzie to opisują, to jesteś łatwy do zablokowania na początku gry.
Wyobraź sobie, że wstajesz rano i masz kolony we wszystkich miastach. gdzie skrocisz to wojsko?

na innym świecie przelewa zloto sojusznikowi i to on rozbija haha
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser30582

Guest
na innym świecie przelewa zloto sojusznikowi i to on rozbija haha
smiley_emoticons_lol.gif

Sprytnie mati zauważyłeś, niemniej to ma być moja rozgrywka 1v1.

A teoretyzując - obstawia się tyle, ile się utrzyma, istnieje prawdopodobieństwo że nie zdążą odbić, znając realia gry, trzeba większość graczy "wołać" atakami. Cały czas to jedynie podpowiedzi i odpowiedz na tego "króla".
 

DeletedUser30644

Guest
Do końca ochronki da radę 3-4 miasta zrobić, nie zablokujesz tego 24/7 po prostu woja zabraknie, a nawet jeśli to chyba nie będzie już czym go podbić?
 

DeletedUser27908

Guest
Sprytnie mati zauważyłeś, niemniej to ma być moja rozgrywka 1v1.

A teoretyzując - obstawia się tyle, ile się utrzyma, istnieje prawdopodobieństwo że nie zdążą odbić, znając realia gry, trzeba większość graczy "wołać" atakami. Cały czas to jedynie podpowiedzi i odpowiedz na tego "króla".
Brak spełniania w życiu realnym odbija się w grze przeglądarkowej. Ile można kacze kupry podcierać,lepiej już w tą głęboką rozpikselowana toń wodna popatrzeć. I dać trochę golda paziom dopóki żonka nie zobaczy stanu konta.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Xd
Tak was boli, że mulard może tysiące w tą grę pakować, a Wy nie?
Jezu, to już było tyle razy wałkowane, że koniec
To w żaden sposób nie jest ból. Po prostu żałuję że nie spotykam takich naiwniaków w życiu realnym, sporo by to odciążyło kieszeń. W końcu nawet woda się martwi o mój status materialny. Poza tym skąd pewność że ludzie nie mogą pakować takich pieniędzy w grę? Myślę że mogą,nawet osoby grające. Ale nikt nie jest na tyle niedowartościowany by tak robić, to moja subiektywna opinia i nie widzę żadnych logicznych kontrargumentów by tak nie sądzić. Wydawanie pieniędzy w celu rozbicia okupki,bycia top 1 ma sens .Ale sponsorowanie innych by przykuć ich atencję jest już żałosne .
 

DeletedUser27908

Guest
ta część bardziej pasuje do turka :D zresztą po opisie na profilu to ewidentnie widać :) bidok nie może poznać dziewczyny w realnym świecie tylko szuka jej na grepolis xD
Co do Turka to on zawsze pisze takie bzdurki i dyskusje z nim są w gruncie rzeczy śmieszne. Gdyby pisał tutaj posty a ludzie by je kompletnie ignorowali i nie dawali się prowokować to być może faktycznie by go ubodło. Bo one są pisane właśnie w takim celu.
 

DeletedUser30582

Guest
Do końca ochronki da radę 3-4 miasta zrobić, nie zablokujesz tego 24/7 po prostu woja zabraknie, a nawet jeśli to chyba nie będzie już czym go podbić?

Do blokowania nie potrzeba tony wojska, a zakladasz, że ja nie mam nic w miastach.
 

DeletedUser30582

Guest
Xd
Tak was boli, że mulard może tysiące w tą grę pakować, a Wy nie?
Jezu, to już było tyle razy wałkowane, że koniec

Dlaczego sądzisz, że jakakolwiek negatywna opinia na temat takiej gry spowodowana jest zazdrością, bolem czy co tam ci jeszcze do czaszki przychodzi?
Dodam, ze tez uzywam zlota w grze jak mi taka ochota, potrzeba przyjdzie.
Rozbawil mnie jedynie ten "król".
 
Do góry