Sytuacja na świecie Lamia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A tak swoją drogą, ciekawi mnie kiedy HiS zorientuje się, że skoro macie max osób w sojuszu, głównym, to nie będzie im dane budowanie wraz z Wami cudów (może kilku weźmiecie jeśli Wam wypadną jacyś nieaktywni albo ktoś będzie wybitny), ale większość z nich zostanie wykorzystana do słania surki na cuda, słania Wam deff i pomagania w off. Jak przejrzą na oczy to może im się obecna sytuacja nie spodobać :) Kto wie jaki wtedy będzie układ sił na świecie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Uwielbiam to Twoje szczekanie :) Skoro zaczęliśmy grę o wiele później od Was i nasza topka ma o wiele mniej miast od Waszej, to chyba niedziwne że macie przewagę i że najpierw musimy nabrać miast zanim zaczniemy walczyć na poważnie. Kiedy Ty pofatygujesz się po jakieś miasto, np moje? :)

Twoje miasta są beznadziejne ;)
Piszesz jakbyś nigdy nie stracił miasta lub jakby ja podbijał miasta tylko swoich nieaktywnych
Robisz siebie wielkiego wojownika...


http://http://grepolis.maxtrix.net/world/pl/37/alliance/825/enemies

coś dla Ciebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15752

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Twoje miasta są beznadziejne ;)
Piszesz jakbyś nigdy nie stracił miasta lub jakby ja podbijał miasta tylko swoich nieaktywnych
Robisz siebie wielkiego wojownika...


Te spartaker weź się chłopcze za naukę, a nie tu swoje dyrdymały na okrągło wypisujesz. Kiedyś już dostałeś klapsa i zostałeś wydalony z naszego soja za buractwo i bobowanie, a tu kozaka strugasz. Masz swoje forum noobie i tam się napinaj, a tutaj daj się wypowiadać bardziej elokwentnym osobom, które chce się czytać. A nie twoje smuty i opowieści z życia osobistego.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ale wy jesteście wyjątkowi, unikatowi i nieomylni wręcz idealni

Wow... Sarkazmem to umiesz się posługiwać, gratuluję :)
Już nie wspominając o tym, że powinieneś już dostać bana za wyzwiska i wypowiadanie się nie na temat sytuacji na Lamii :p

A żeby nie było- Jak to Wam się powodzi na Lamii? :cool:

No tak, posty usunięte- można było się tego spodziewać. Ciekawi mnie czy SPARTEKAR czy jak On tam się wabi dostał upomnienie chociaż nie, było dużo wyzwisk z jego strony i powinien już wylecieć z forum z bananem na twarzy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Te spartaker weź się chłopcze za naukę, a nie tu swoje dyrdymały na okrągło wypisujesz. Kiedyś już dostałeś klapsa i zostałeś wydalony z naszego soja za buractwo i bobowanie, a tu kozaka strugasz. Masz swoje forum noobie i tam się napinaj, a tutaj daj się wypowiadać bardziej elokwentnym osobom, które chce się czytać. A nie twoje smuty i opowieści z życia osobistego.


hahahahahaha dobre, dawno się tak nie uśmiałam!!! spartaker i bobowanie?? kolego chyba o sobie mówisz, bo jakoś nie widze, abyś jakiekolwiek miasto zabrał od aktywnego gracza... Taki Wieki wojownik z ciebie, a jakoś nikt nie chce wam tylka ratować jak sie wasze ukochane dt rozwala... tak w ogóle nie moge sie doczekac kiedy wielka potęga upadnie, tylko dla tego warto było na Lamię wrócić... :D
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Żebyś tylko tyle punktów boba uciułała co Bigos ma pkt walki :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Żebyś tylko tyle punktów boba uciułała co Bigos ma pkt walki :)

Jak on głównie zdobywa pkt za rozwalanie offa swoich nieaktywnych graczy.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wow... Sarkazmem to umiesz się posługiwać, gratuluję :)
Już nie wspominając o tym, że powinieneś już dostać bana za wyzwiska i wypowiadanie się nie na temat sytuacji na Lamii :p

A żeby nie było- Jak to Wam się powodzi na Lamii? :cool:

No tak, posty usunięte- można było się tego spodziewać. Ciekawi mnie czy SPARTEKAR czy jak On tam się wabi dostał upomnienie chociaż nie, było dużo wyzwisk z jego strony i powinien już wylecieć z forum z bananem na twarzy...

Jak się powodzi na lami ?
Yyyyy
Wielka, niezwyciężona, potężna i jedyna triada
Ostatnio zabrała miasto graczowi który jest w sojuszu top 15 dnia 2014-04-28
06:04:12
Nie liczę miasta które przywłaszczyła sobie od swojego sojusznika.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No i chciałbym dodać kilka słów o naszym władcy .
Niezwyciężony, waleczny jak lew, bystry (jak woda w przerębelu), mężny bigos ostatnie miasto jakie zdobył od gracza z innego sojuszu było to dnia 2014-02-18
08:59:52

Normalnie samuraj.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Jak on głównie zdobywa pkt za rozwalanie offa swoich nieaktywnych graczy.
Nie poniżaj się dalej człowieku.
SiH jak Wy możecie z nim wytrzymać?
Hejt za hejtem bo Was uwiera nasza obecność no cóż będzie jeszcze jakiś czas.. taką chorą postawą dajecie motywacje do gry :)
Spartaker gdzie ktoś z DT napisał, że jesteśmy niezwyciężeni i potężni? Ty Wy tu się próbujecie wywyższać, piszecie jacy jesteście wspaniali, że świat już wygraliście. Nie widziałem na forum wpisów z innych sojuszy w podobnym tonie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

A czy tacy nie jesteście ?
Hehehe
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Spartaker gdzie ktoś z DT napisał, że jesteśmy niezwyciężeni i potężni? Ty Wy tu się próbujecie wywyższać, piszecie jacy jesteście wspaniali, że świat już wygraliście. Nie widziałem na forum wpisów z innych sojuszy w podobnym tonie..

Ja nie widzialem wpisow z naszego sojuszu w podobnym tonie. Jedyne co napisalem to proste zapytanie co kierowalo DS przy takiej a nie innej decyzji. To jest wywyzszanie sie?
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ta Wasza maskotka cały czas wypowiada się w takim kontekście
 

DeletedUser13230

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Nie jestem jego ojcem by za jego zachowania odpowiadac. Sojusz to nie partia polityczna. Nie bawmy sie w jakas polityczna poprawnosc. Gosc nie lubi dawnego DC i jak widac z wzajemnoscia , lubi sobie poklepac na forum. Jego prawo. Kazdy sam pracuje w tej grze na swoj wizerunek. Ja Twojego zdania nie traktuje jako jakiejs oficjalnej wykladni DT wiec to, ze sparti jest najbardziej aktywny na forum we wszystkich dzialach jakie sie da cos wcisnac nie czyni z niego jakiegos oficjalnego rzecznika prasowego konkretnego sojuszu na konkretnym swiecie.

Poza tym, to tylko gra, odrobina szydery jej nie zaszkodzi tak dlugo jak pamietamy, ze wszyscy jestesmy kumplami (no prawie) katujacymi wspolnie partyjke grepo.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Lubię takie (jw) podejście a wręcz nienawidzę postawy jaką prezentuje Twój "kolega"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Dodam, że to co piszę jest nie odnosi się do wszystkich z DT bo kilku graczy z tego sojuszu szanuje.

ps. Spójrz na mój awatar Grabar czy ja wyglądam jak maskotka?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Lubię takie (jw) podejście a wręcz nienawidzę postawy jaką prezentuje Twój "kolega"

Ja wiem moja postawa ma wiele do zarzucenia ale Wy też nie jesteście święci
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ja np jestem święty :) Nie wylewajcie tu na forum prywatnych żali piszmy o sytuacji na świecie. Nie tylko SiH i DT tu gra :)
 

DeletedUser22376

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Ekscelencja też tu gra.
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No tak Masynissa wrócił
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

Chyba nie tylko ja zachlałem na weekend :D?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Lamia

No cóż dt ma trochę zajęcia ;)
 
Do góry