Sytuacja na świecie Lindos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ja czasami jak mnie AT oszuka to walnę sobie głową w biórko albo kopne sprzęt :p
 

DeletedUser6771

Guest
akurat ktos taki jak Ty nie powinien sie w ogóle udzielac juz, bo smiesznym jest rozwiązanie sojuszu odejscie do skarpet i tam zostanie rozebranym :) gratuluje
a co do koalicji? hmm a czy czasem znaki tez nie mają koalicji? skarpety znaki i agressive? no wiec własnie.
prawdziwa walka zacznie sie za miesiac dwa gdy odpadną mało aktywnii a dzieciaki pójdą do szkoły

Cris???? A Ty dalej szukasz swojego miejsca??? Jak co to jedno miejscecały czas czeka ! Tylko napisz i napewno się nie będziesz nudził- jak dasz radę to ogarnąć
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser23278

Guest
Cris???? A Ty dalej szukasz swojego miejsca??? Jak co to jedno miejscecały czas czeka ! Tylko napisz i napewno się nie będziesz nudził- jak dasz radę to ogarnąć
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
troche daleko mam do was :) Leszek juz mnie zapraszał w wasze okolice :)
 

DeletedUser

Guest
Hm, jakos zawsze mialem niebywale problemy z odroznieniem w przegladarce walki prawdziwej od nieprawdziwej.

Sadzac po ilosci wpisow to kolejny marty serwer. I dlaczego to forum takie spaprane, okulary przeciwsloneczne trzeba zakladac.
Fajnie wygląda wyśmiewanie jednego aspektu i podstawianie się pod takie samo wyśmianie kilka linijek później.
Carry on, oh wise philosopher.
 

DeletedUser25683

Guest
Maciek, ciężko tu jest, kiedy pogramy bo tu ciągle jakieś szpiegowanie, sprzedawanie się, kogoś, czegoś... Brakuje takich jasnych sytuacji gdzie każdy jest na red

Mówię do Ciebie jak obywatel do szermierza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25683

Guest
Od piątku w cugu jestem. Grila goni kolejny gril aż dziw bierze, że na alarm reaguję. Dzisiaj zgubiłem kartę od samochodu, totalny kibel.
 

DeletedUser21146

Guest
A ja znam wiele osób, którym jak tylko powiedziałam "Grepolis", strzelili "AHA, te miasta"
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser6771

Guest
Troszkę srea i anchowis to bym zjadł, grilla jak najbardziej - ale grepo ju z leci na łeb na szyję pamietam ze na Thecie na starcie było 30k ludzi było z czego wybierać i jak 1000 odpadło to nie było żadnego problemu - a teraz ja pitole każdy tylko czeka zeby nowy swaiat zacząć...jak by to coś mienio.
to tyle idę spr czy kolon na baris zacumował już do mojej padliny
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser

Guest
Z kazdego aspektu, a martwy nie pierwszy, przypadlosc tej gry ciagnaca sie od retimo czy jak to sie tam zwalo.
Nie bardzo tez wiem, co takiego zabawnego jest w fakcie, ze zamiast 20k ludzi na serwerach gra obecnie w porywach do 3k, po odjeciu tych pustych kont tworzonych dla sztucznego tloku.
A teraz cztery frajery wbite w gajery odkladaja na bok siekiery i bez bajery ida lulu.

Ta gra schodziła na dno dokładnie od momentu wprowadzenia 2.x :D Ale co ja tam wiem.

Poza tym, ja ci wypominałem raczej brak konsekwencji - czepiasz się dosłowności jednych słów a sam później używasz matafory :v
 

DeletedUser18813

Guest
No dobrze a ktoś walczy ze sprzątaczami czy każdy się ich obawia ?
 

DeletedUser24262

Guest
A to jacyś gracze poukrywani pod nowymi nickami? Pancerne Rowery chyba do nich przeszły teraz
 

DeletedUser18813

Guest
Heheheahahah ,założyciel to nie wszystko mają innych klawych graczy :D
 

DeletedUser22651

Guest
Siemka Przemo grałem chwilkę ale nie mam czasu na grę :) po za tym jak widzę jak zeszła gra na psy to tym bardziej mi się nie chce. Do tego każda aktualizacja to porażka INNO. :D:D:D

Zresztą jak widać FO ogarnął tez smutek i rozpacz ... już nawet tutaj się graczom nie chce wchodzić .... :D:cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry