Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No nie powiem złotnicy są podrzebni.
Ciągną cojusze do góry :)

ja odnoszę wrażenie że mało jaki gracz gra bez złota.
To znaczy są tacy ale jest ich niewiele.

Twierdzenie złotnicy zaczyna nabierac nowe znaczenie -- ile złota wydajesz ? jak dużo jesteś złotnik ten zły a jak mało to jesteś kull koleś.

no tak to jest jak ktoś wydaje bo chce i ma to niech wydaje - ja sam gram na złocie. Oczywiście kiedy mogę to oszczędzam a kiedy nie to nie ma zmiłuj się :))
murek jak bedzie trzeba i defa to zrobie w 1h -- to znaczy że jestem złotnikiem?? ojj tak i to okrutnym i jest mi z tym dobrze ale nie jestem topkiem haha to może Złotki topek jest jeszcze większym złotnikiem? :)

Sytuacja na świecie -- sytuacja zaczyna się klarowac. Sojusze sie rozrastają, obierają kierunki, nawiązują współpracę.
Ciekawie się to robi.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

LT TOP1 w punktach boba a z AP odszedł do ONZ pan/pani 1normandia :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Zaraz będzie tak jak na Juktas, że sojusze z topki pakty i każdy potem będzie płakał hehe :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Transfery, rotacje składów, przyjścia-odejścia, pakty, fuzje i inne dziwne twory po przetasowaniach, tak przez najbliższy okres będzie wyglądać sytuacja na świecie, każdy każdego bada, poznaje, trudno powiedzieć kto będzie w czołówce a kto wąchał tyły za miesiąc :)
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

wystarczył jeden dzień aby AP spadło z top1 na top3. ehh Ci gracze, nie umieją na miejscu wysiedzieć ...
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To smutne, że gracze tak szybko odchodzą do innego sojuszu. Ja odchodze jak sojusz sie rozpada lub nie widze w nim przyszłości.
AP nie zapowiadało sie źle :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

A ja mam pytanie. Czy sojusz Ocenzurowani to jakaś reprezentacja tutejszych forumowiczów?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a ja mam pytanie nawet nie wiem do kogo, ale czy to nie przesada, że te śmieszne kodziki spadają mi co 3 , 4 h ? to chore jest jeszcze w weekend gdzie wzrok się rozmazuje... w weekendy jak już macie dawać to na cały ekran bym po flaszce mógł je rozkminić a nie się męczyć , w papę tylko strzelić za to bo szlak mnie trafia pieprzone kodziki jak by totalnej sprawiedliwości strzegły ...
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a ja mam pytanie nawet nie wiem do kogo, ale czy to nie przesada, że te śmieszne kodziki spadają mi co 3 , 4 h ? to chore jest jeszcze w weekend gdzie wzrok się rozmazuje... w weekendy jak już macie dawać to na cały ekran bym po flaszce mógł je rozkminić a nie się męczyć , w papę tylko strzelić za to bo szlak mnie trafia pieprzone kodziki jak by totalnej sprawiedliwości strzegły ...
nie narzekaj miałem chyba rekord z rana w ciągu 30 min 3 razy musiałem wklepywac kodzik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

a próbowałeś po pijaku ? to wtedy staje się Mission: Impossible
 

DeletedUser21134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To jest kara za bycie aktywnym. :rolleyes:
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Najlepsze jak przyjdziesz na trzaskany i wpisujesz po 10 razy :cool:
AP zauważyłem, że się sypie, czołówka rośnie w siłę
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

To smutne, że gracze tak szybko odchodzą do innego sojuszu. Ja odchodze jak sojusz sie rozpada lub nie widze w nim przyszłości.
AP nie zapowiadało sie źle :)

To jest poczatek gry dopiero i zmiany sojuszu to normalne. Tak naprawdę nie widac na pierwszy rzut oka czy dana władza sojuszu jest mocna czy nie. Trzeba chwile pograc żeby to zauważyc i wtedy zadecydować czy to jest to czy jednak zmiana.
 

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co do kodów: u mnie się dzisiaj pojawił a dawno nie widziałam go. Co do AP- nawet dobrze się zapowiadało i nagle trach... w sumie nie wiem jak to opisać, zobaczymy co będzie dalej.
 
Do góry