Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

czemu tu jest (!) ??

Można to zapisać jeszcze jako (sic!) lub (sic) - z łaciny oznacza "tak", "tak było". W ten sposób można wskazać, że cytowany tekst zawiera błąd i pochodzi ze źródła, które zostało dosłownie i bez poprawiania zacytowane lub umieszcza się go przy informacji, która może być odebrana jako nieprawdziwa, aby podkreślić jej rzeczywistość.

Ale teoria o kontrolce też mi się podoba :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

No prosze glupi wykrzyknik a cala strone jest o czym gadac : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Trzymaj się szefie, życzę żeby wiodło ci się jak najlepiej .
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

szefa brak - no to ja bym wykorzystał słabość :))
no ale to ja hihi
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

hehe koalicja jak na wojne z 4 swiatami kogo jescze tam brakuje niech sie dopisze ale szybko bo może brakować miejsc :)))
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

dobra akcja nie ma co kłamać, trzeba przełknąć gorycz straconych miast i tyle.

Podziękował, jak na pierwszy raz koledzy się w miare spisali, choc błędy trzeba dac na tapetę i poprawiać.

Gratuluje agresorom
dziękuje obrońca
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

bez tuchaja i jeszcze paru agresorów , którzy nadadzą rozpęd sojuszowi na starcie i wykoszą na dzien dobry częsć konkurencji to już tak łatwo nie idzie:)

tym najbardziej rożni sie biała dama od camorry z chi:)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Budex to nie tak że nie macie tutaj dobrych agresorów, bo ponoć weszliście najlepszym składem ;) Przynajmniej tak słyszałem tu na FO :p

Prawda jest taka: jesteś tak dobry na ile pozwoli ci przeciwnik ;)

Widać na Chi nie mieliście takich wrogów jak tu po prostu :)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Budex to nie tak że nie macie tutaj dobrych agresorów, bo ponoć weszliście najlepszym składem ;) Przynajmniej tak słyszałem tu na FO :p

Prawda jest taka: jesteś tak dobry na ile pozwoli ci przeciwnik ;)

Widać na Chi nie mieliście takich wrogów jak tu po prostu :)


ale ja tu nie gram , mam konto 175 pkt jednak będe sie upierał ze ekipa na starcie jakby nie tej jakosci a wrogów camorra miala porządnych z evelinem77 czy z adim kilerem i wielu innych :) np jarmakos tez był wsród wrogów w pierwszej decydującej fazie rozrywki:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

akcja akcją zdarza sie przegrać bitwę, ale jak kolesie graja na złotku to nie poradzisz szczególnie w początkowej fazie
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

akcja akcją zdarza sie przegrać bitwę, ale jak kolesie graja na złotku to nie poradzisz szczególnie w początkowej fazie

nie no oszczędź mi proszę tych bredni!!

teraz będziesz tu płakał że ktoś leci na złocie Ty nie i to oszustwo???????

80% graczy ma odpalonego zarządce, kapitana i dowódce -- jesteś w tych 20%???


TOP-1 to złotnik i co?? nie da się go pocisnąc?? pewnie że da i to bardzo szybko - wystarczy zgrana ekipa a nie złoto
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

W tej grze nikt w pojedynkę nie zdziała tu liczy się siła i waleczność sojuszu

Ps. To ja jestem w tych 20% ;)
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

nie no oszczędź mi proszę tych bredni!!

teraz będziesz tu płakał że ktoś leci na złocie Ty nie i to oszustwo???????

80% graczy ma odpalonego zarządce, kapitana i dowódce -- jesteś w tych 20%???


TOP-1 to złotnik i co?? nie da się go pocisnąc?? pewnie że da i to bardzo szybko - wystarczy zgrana ekipa a nie złoto

każdy sojusz na starcie potrzebuje złotnika np camorra miała tuchaja i nikt w camorze go nie wyzywał od złotników :) ale mialatez dobrych agresorów gregorka i paru jeszcze

odrazu napisze ze grałem wtedy w sojuszu kilera i mogiego jakos sojusz sie na litere D zaczynal ale juz nie pamiętam dokładnie
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co by nie było, nie uwierzę że gracze białej damy nie posiadają złota i konta premium. W systemie 2.0 bez zarządcy i kapitana gra na dobrym poziomie jest po prostu nierealna. Więc można spokojnie powiedzieć, Biała Dama pod względem złocenia niewiele różni się od nas.
 

DeletedUser16168

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Co by nie było, nie uwierzę że gracze białej damy nie posiadają złota i konta premium. W systemie 2.0 bez zarządcy i kapitana gra na dobrym poziomie jest po prostu nierealna. Więc można spokojnie powiedzieć, Biała Dama pod względem złocenia niewiele różni się od nas.


tak krótko pudytyn szatan łysy marenty te nicki tylko kojarze z camorry. np wujo6 który tu na forum robił największą reklame białej damie twierdząc ze to camorra z chi to go wogole nie kojarze , jest roznica ogromna miedzy skladem poczatkowym a koncowym a ze teraz mamy początek to i efekt inny:)

p.s dla mnie wykupienie zarządcy i kapitana i reszty doradców to jest norma złocenie się zaczyna ponad to :))
 
Do góry