Sytuacja na świecie Naksos

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Może to przez akcję na Phi ? :)
Po 4000-8000 raportów na osobę musi serwer wydać...

Niestety to chyba nie ma wplywu, bo Bizancjum i Juktas chodzi lepiej niz Naksos. Ale pamietam ze Juktas na poczatku tez muliło.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

maniek teraz na tym swiecie szalejesz ?
i przy okazji witam po powrocie :p

Witaj robsonie :)) miło Ciebie widzieć.

eee tam szaleje wpadłem tylko na chwile - nadal czekam na nowy świat z dobrymi ustawieniami. A tu tylko tak bawie się dla relaksu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Łooo ludzie, ale się porobiło !!! Podobno topkowi się miasta zbuntowały, bo za duże podatki na wojo ściągał ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ja tam jestem na obrzeżach, a ciekawi mnie topka świata, kto z kim gra i przeciw komu :)
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Grepo to fajna gra bardzo czaso chłona poczatkowo liczył się czas i zangażowanko z tego co słyszałem :))póżniej doszło złotko i ok każdy pozłoci mniej czy więcej choć osobieście na chi nie zapodałem nic złota ale na nowych światach by wypadało i nie mam nic do złota taka gra taki biznes każdy wie ile i jak może .BOTY to mnie troszke drażni nie ważne co jak ale złoto złotem ale boty grepo przez to traci sens to już nie jest gra strategiczna gdzie staranie buduje wojsko przez 5 dni na grubsze uderzenie gdzie staranie opracowuje cele gdzie uderze by podburzyć a co będe chciał przejąć ,,,teraz zrobiło sie tak wyprodukować w jak najszybszym czasie maxs woja i uderzać w koło byle często i jak naj szybciej zwłaszcza na poczatku gry strategia i cała zabawa starane planowanie skromnego ataczku wspólnej akcji co kiedyś sprawiało przyjemność już tego nie ma .....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

mówi wam coś Nikczemny Papa Smerf ???
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Papa Smerf kojarzę skądyś nick :)

a tak może by coś bardziej konkretnie o tym serwie?

nie gram tutaj z różnych względów, chociaż ustawienia są jako tako, ale przyglądam się cokolwiek serwerkowi i ciekawi mnie co tutaj słychać
no bo grają tutaj całkiem ciekawi grajkowie :)

pozdrawiam "starych" znajomych i wprost z serducha :)
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Dzisiaj, 00:03 Maxi Core
mówi wam coś Nikczemny Papa Smerf ???

Tak :) I jeśli masz go na wyspie to uciekaj :p

Też pozdrawiam Martusia :p
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja nie znam żadnych smerfuf.

Co do sytuacji to w statystykach widać, że ONZ sie znowu przejechał po topce. Lądowanie w Normandii i wizyta Venatorów u dentysty.

W związku z tym apeluję do pań i panów z ONZ - idźcie sobie znowu gdzieś na en albo ruskich bić!
Dajcie normalnym ludziom pograć, a nie tylko akcja, akcja, akcja.. 6 rano itp
Sio!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Hehe misiek masz racje Ci ludzie uwielbiaja nekac innych i za to ich lubie :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Ja nie znam żadnych smerfuf.

Co do sytuacji to w statystykach widać, że ONZ sie znowu przejechał po topce. Lądowanie w Normandii i wizyta Venatorów u dentysty.

W związku z tym apeluję do pań i panów z ONZ - idźcie sobie znowu gdzieś na en albo ruskich bić!
Dajcie normalnym ludziom pograć, a nie tylko akcja, akcja, akcja.. 6 rano itp
Sio!

haha pewnie Ci się wstawac rano nie chce
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

ech jak to stare, dobre LA

nie ma przeproś, oni tak lubią, jak nie zleją wszystkich naokoło i jeszcze na dalszych obrzeżach, to nie czują, że w ogóle grają :eek:

trzymajcie się chłopaki - i może dziewczyny też, np. Ania :eek: i ja kocham ten styl gry
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Patrząc na statsy ONZ rośnie w siłę. Od początku wypatrywałem w nich konkretną ekipę patrząc po nickach. Biała dama troszkę ich zlekceważyła, zważywszy, że na serwie zebrała się że tak powiem "śmietanka" grepo. Walcząc samemu w takiej sytuacji ciężko było by cokolwiek zdziałać. Zauważyłem tylko jedną konkretna dość sprawę. Zaczynałem od MY w sojuszu Archangeli później kilka światów na doczepkę, później TAU z wariatami Cicha Mańka aż po chi z DC. I w większości gdzie pojawiała się tzw ELITA zaczynali razrem, w każdym bądz innym wypadku nie mieli by racji bytu. Evelin i Killer pojawili się na chi, dostali bencki. Evelin walczył defakto do końca, killer zawinął się jak tylko urlop mu się kończył bo po potyczce z Tuchajem nie chciał wystawić się na pośmiewisko. Prawda jest taka, że jak nie wpadniecie całą ekipą Gwiazdek grepo to nie ma szans na przetrwanie. Gdyby w Białej Damie zagrała w większości ekipa z CHI to gwarantuje wam, że Gwiazdeczki z Naksos które w gronie kilku sojuszy tak chętnie współpracują nie miały by za wiele do gadania. To mówię Wam ja, Wasz snajper z Camorra :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

O N Z w pojedynkę to co najwyżej może w portki narobić :) Ich siła to jest dyplomacja poparta armią lizusów... Bez tej całej chmary graczy i kontaktów to są na takim samym poziomie co wszyscy inni. W grepo nie ma wybitności, jest tylko "siła złego na jednego" :)
Spokojnie, niedługo wszystko wróci do normy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

O N Z w pojedynkę to co najwyżej może w portki narobić :) Ich siła to jest dyplomacja poparta armią lizusów... Bez tej całej chmary graczy i kontaktów to są na takim samym poziomie co wszyscy inni. W grepo nie ma wybitności, jest tylko "siła złego na jednego" :)
Spokojnie, niedługo wszystko wróci do normy :)

a co wrócisz z bananowego świata??

ojj alladyn sam nic nie robisz a jak już coś robisz to oszukujesz - dobry to TY jesteś ale w gadaniu na forum

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Gdyby w Białej Damie zagrała w większości ekipa z CHI to gwarantuje wam, że Gwiazdeczki z Naksos które w gronie kilku sojuszy tak chętnie współpracują nie miały by za wiele do gadania. To mówię Wam ja, Wasz snajper z Camorra :)


następny kozak się odezwał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście że wrócę po banie (jak najbardziej zasłużony) choćbym musiał grać sam ;-) Niektórzy nie muszą się podlizywać, wolą już przegrać.
A co do O N Z to są nudni i oklepani, mimo że dobrzy...
Wystartować gdzieś sami i na spontanie to nie jest ich styl ;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Oczywiście że wrócę po banie (jak najbardziej zasłużony) choćbym musiał grać sam ;-) Niektórzy nie muszą się podlizywać, wolą już przegrać.
A co do O N Z to są nudni i oklepani, mimo że dobrzy...
Wystartować gdzieś sami i na spontanie to nie jest ich styl ;-)
za to Twój styl to krycie się pod innym nickiem i klepanie jęzorem na prawo i lewo
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

Manfred, wiesz co różni mnie od Ciebie? we mnie jest coś z celta, we mnie płynie krew wojny a nie dyplomacji jak U Ciebie.. Prędzej zginę niż się poddam. Ty zabezbieczasz sobie plecy dyplomacyjnie. Pamiętam jak na angielskim serwie wsadziłem kilka buntów w różnych sojuszach to płakałeś, że źle zrobiłem, ale taki już jestem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Co do ONZ powtórzę, że w ekipie jest sporo fajterów których spotykałem od MY więc daleko zajdą o ile Evelinka do dyplomacji nie dopuszczą bo sojusz się posypie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Naksos

za to Twój styl to krycie się pod innym nickiem i klepanie jęzorem na prawo i lewo
Ale co chcesz znać mamuci lizusie? :) Nick, adres, kod pocztowy...? Bez siatki powiązań i współpracy to giniecie w tłumie. Niektórzy chcą odetchnąć od tego zgniłego powietrza kontaktów i pograć incognito
 
Do góry