Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29567

Guest
Na wstępie chciałbym pozdrowić najlepszego gracza na świecie Nikaia Garudoo.
smiley_emoticons_smilenew.gif


Ostatnia akcja kasyna która była na mnie przeprowadzana, była najgorszą akcją jaką widziałem w historii grepolis i to jeszcze przez sojusz który jest chwalony na każdym świecie. Może być to spowodowane tym że nie wziął udziału w tej akcji najlepszy wasz gracz Usiasty (Manfred też legenda, respect maniek :D )to spowodowało, że nie umiecie sobie radzić w extremalnych sytuacjach. Jest jeszcze u was paru dobrych graczy ale im to już mówiłem i na pewno to wiedzą .
Gwiazda polarna nie powinna NIGDY, ale to NIGDY organizować akcji sojuszowych OFF, bo po prostu jest to nieopłacalne dla nikogo. Szkoda nawet tego bronić. Zmieńce koordynatora !
ArtArtwawa - tak chwalony gracz, a w życiu nie widziałem takiego słabego osobnika który nie potrafi poradzić sobie z 10cioma atakami, a o postawieniu straży to nawet nie wspomnę.
Niektórzy ludzie z kasyna zachowują się gorzej jak dzieci, a z tego co wiem są już dorośli i mają doświadczenie w tej grze. Reportowanie mnie za nazwy miast typu "pyskaty" lub za profil gdzie było RIP DZIADEK lub po prostu za "nękanie psychiczne" ( i nie chodziło tutaj o wysyłanie wiadomości) jest po prostu dziecinadą i to nie powinno mieć miejsca na tej platformie gry.
Dziadek sadysta - widać kogo przyjmujecie do sojuszu, gracz który ukradł parę tysięcy złota, wyskoczył na urlop, następnie wrócił i nie podołał wyzwaniu obrony i niestety ale przejmowałem wam miasta DEFFEM, rozumiecie DEFFEM. WSTY NA SALI

Proszę nie traktować tego jako obelga czy hejt, jest to po prostu konstruktywna krytyka z dobranymi argumentami.

Czekam na wasze odpowiedzi o ile będą tak dobre jak wasza ostatnia akcja :)

Streszczajcie się bo jestem tu tylko na chwilę bo szkoda mi mojego cennego czasu na wasze NIEKTÓRE bezsensowne i do niczego nieprowadzące wpisy, a może mnie czymś zaskoczycie. I PROSZĘ SIĘ NIE OBRAŻAĆ.

Jeżeli czegoś nie zrozumieliście bo pisałem chaotycznie, zapraszam na priv na świecie NIKAIA o każdej porze dnia i NOCY

A do Norbifa nie mam nic... nawet szacunku : )

"Z kasynem nie wygrasz.. już wiemy dlaczego" - Garudo 2k17

Burzę czas zacząć
smiley_emoticons_irre4.gif


Post został edytowany przez Marike z powodu zbyt dużej ilości wulgaryzmów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Trudne sprawy
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


Chyba cr zapomniało, że to tylko głupia gierka
smiley_emoticons_confusednew.gif


SamMnieNazwij, nie martw się. Następnym razem wyślę Ci paczkę do kryminału :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
smiley_emoticons_freu-dance.gif

Popłakałem się ze śmiechu. Gość który pisze do ludzi na forum sojuszowym teksty typu "żebyś zdechł" zaczał gadać o szacunku.

Gościu, ty powinieneś mieć perma bana na wszystko, co tylko możliwe.
To nic, że wy nie byliście w stanie zabrać nam żadnego miasta w czystej walce i korzystałeś z okazji tylko, gdy ktoś nie mógł się bronić, bo przecież cały świat walczył tylko z tobą XD [Na początku zabraliście kilka jak nie byliśmy przygotowani do wojny z wami i front był po drugiej stronie świata]

Gwiazda przynajmniej nie bała się tych akcji organizować, bo wy po 2 czy 3 większych akcjach dostaliście po tyłku i zaczęło się murowanie i klepanie deffa.

Deff podczas ostatniej ackji od dyplomatów i wszystkich odłamów Brevilli, to też pewnie przypadek, mimo że broniliście się w 3 i więcej sojuszy nadal miasta tracicie.

Mam szacunek do wszystkich graczy Sensacji, z jednym małym wyjątkiem ;)))

I jeszcze to narzekanie że garudoo bana dostał bo przecież BOTY i MULTI to nic takiego, KAŻDY TAK ROBI :V Oprócz tysięcy innych graczy rzecz jasna :D

Tak właśnie wygląda ktoś, kto poświęcił większość swojego życia pixelowej gierce i ma ból 4 liter bo nawet w wirtualce mu nie wychodzi :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Chcialem sprostowac 2 sprawy , po pierwsze Dyplomaci juz nie sla deffa Sensation, bo Ci o niego nie prosza. Ostatnio nasz deff stal w miastach Garudoo gdy ten mial bana bez ochronki. Od tej pory chyba sa juz mniej bici. A po drugie i wazniejsze , to do SMN : Najlepszy jestem ja, zawsze i na kazdym swiecie, jesli mi sie chce :)
 

DeletedUser19924

Guest
Urzekła mnie Twoja historia, na prawdę
smiley_emoticons_wallbash.gif




EDIT: To oczywiście było do SMN :p
 

DeletedUser3480

Guest
Gwiazda polarna nie powinna NIGDY, ale to NIGDY organizować akcji sojuszowych OFF, bo po prostu jest to nieopłacalne dla nikogo. Szkoda nawet tego bronić. Zmieńce koordynatora !

ta pewnie by zmienili ale prosze pokaż mi kogoś kto od miesiecy bedzie co 5-7 dni organizował akcje?

a pewnie zaraz moge ale 1 i mam lenia po pierwszej akcji.
a gwiazda robi to non stop jak robot i nie narzeka a wiec nie dziw się ze nie jest to super zaplanowane. Po drugie akcja była na ciebie a ty nie jestes z pierwsze łapanki. Zrob akcje na redke to gwarantuje ci ze nie przejmiesz ani jednej wioski
po trzecie to byla ostatnia pewnie akcja przed durnym EC (przynajmiej dla mnie) a wiec nie kazdy chciał przejmowa (przynajmiej ja tylko wojsko rozbijałem)

po 4 jak bedziesz miał choc polowe tego doswiadczenia co gwiazda (patrz na blaszki) i nadal tyle zapalu co ona wtedy pogadamy
 

DeletedUser22712

Guest
A ja tam się zgadzam z kolegą. Wszyscy jesteśmy lamy...
Art największa lama na świecie.
Gwiazda akcji nie umie zorganizować
Lucek to oszukista
Maniek nie umie przejąć miasta na akcji
Ja to mały wypierdek...

W skali od 1 do 10 jesteśmy lamami na 11 ale i tak was zlaliśmy... to kim wy jesteście ? SamMnieNazwij może odpowiesz?
 

DeletedUser15806

Guest
ta pewnie by zmienili ale prosze pokaż mi kogoś kto od miesiecy bedzie co 5-7 dni organizował akcje?

a pewnie zaraz moge ale 1 i mam lenia po pierwszej akcji.
a gwiazda robi to non stop jak robot i nie narzeka a wiec nie dziw się ze nie jest to super zaplanowane. Po drugie akcja była na ciebie a ty nie jestes z pierwsze łapanki. Zrob akcje na redke to gwarantuje ci ze nie przejmiesz ani jednej wioski
po trzecie to byla ostatnia pewnie akcja przed durnym EC (przynajmiej dla mnie) a wiec nie kazdy chciał przejmowa (przynajmiej ja tylko wojsko rozbijałem)

po 4 jak bedziesz miał choc polowe tego doswiadczenia co gwiazda (patrz na blaszki) i nadal tyle zapalu co ona wtedy pogadamy
To tak jak ja, 1-2 akcje, 10 miast to jest fajna gra, a potem rutyna, na okrete to samo. A kur... czlowiek jak glupi zaczyna nowe swiaty choc wcale nie chce. :(

A ja tam się zgadzam z kolegą. Wszyscy jesteśmy lamy...
Art największa lama na świecie.
Gwiazda akcji nie umie zorganizować
Lucek to oszukista
Maniek nie umie przejąć miasta na akcji
Ja to mały wypierdek...

W skali od 1 do 10 jesteśmy lamami na 11 ale i tak was zlaliśmy... to kim wy jesteście ? SamMnieNazwij może odpowiesz?
70 aktywnych lam jest zawsze silniejsze niz 35 aktywnych lam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22712

Guest
70 aktywnych lam jest zawsze silniejsze niz 35 aktywnych lam :)
Widzisz Grzesiek ja to patrzę tak, na początku świata wy się odgrażaliście, że nas zlejecie robiliście aferę i ok. W sumie lubię to, lubię jak ktoś robi zamieszanie coś się dzieje nie jest nudno gramy jak gramy tym co mamy. A tu masz przykład gościa który ma pretensje że za nich komputery klikają i ich rozdymane do granic możliwości ego pęka niczym stringi na 200kg gościu. Jak widać niektórzy potrafią się bawić inni wolą się napinać :D
 

DeletedUser15806

Guest
Widzisz Grzesiek ja to patrzę tak, na początku świata wy się odgrażaliście, że nas zlejecie robiliście aferę i ok. W sumie lubię to, lubię jak ktoś robi zamieszanie coś się dzieje nie jest nudno gramy jak gramy tym co mamy. A tu masz przykład gościa który ma pretensje że za nich komputery klikają i ich rozdymane do granic możliwości ego pęka niczym stringi na 200kg gościu. Jak widać niektórzy potrafią się bawić inni wolą się napinać :D
My sie nie odgrazalismy tylko Was lalismy , potem nas zbanowano i okazja przepadla. Jeszcze byla szansa ale moje wrodzone zdolnosci dyplomatyczne przewazyly szale:). Urosliscie i bylo pozamiatane, jak zreszta bylo do przewidzenia. Pisalem to juz na poczatku. Ale i tak w cudakach Was rozwalimy :):):)
 

DeletedUser4313

Guest
Koniec świata, człowiek zagląda na forum co by poczytać jakieś ploty z wielkiego świata w przeddzień EC, a tu spotyka go trama porównywalna tylko z tą, gdy w dzieciństwie dowiedział się, że św Mikołaj to lipa. :(
Więc tak na prawdę CR to lamy ? a Gwiazdka nie potrafi grać ? ( jest to dla mnie o tyle bolesne, że już od czasów thety skrycie się w niej podkochuję platonicznie ;-) ) Garudo i SMN noszą stringi ( No bo np. info, że Prowokatorka je nosi, to by trochę mniej mnie zdziwiło ;-) ? O mamo, to więc gdzie na tym świcie znaleźć prawdziwych graczy ? Zostaje chyba tylko Brevilla ? ;-)
 

DeletedUser4811

Guest
Eeee..

Ja tylko chciałam przypomnieć że Sensacja już dawno złożyła kapitulację. A ja jako lider przyznałam, że przegraliśmy z kasynem, bo było od nas lepsze.
Nic nie mówiłam o żadnych stringach, botach, (wstaw dowolne) :p

Prosze się trzymać oficjalnego stanowiska Sensacji :D Prosiłam Was też by patrzeć przez palce na oznaki frustracji przegranego sojuszu. Nie każdy umie przegrywać i ot cała historia. Zwłaszcza hmm... no powiedzmy, że nieletni :D
No i jakbyście przestali nam wyliczać jakimi jesteśmy leszczami to też by było miło :p Bo nie bijecie tylko w Sama, a sądzę, że Sensacja zasłużyła raczej na uznanie niż kpiny na koniec gry :)

Mnie się stringi nie napięły. Nawet oddałam dziś kasyniarzom miasteczko :D I się szykuję na skracanie u nich, a co! Jeszcze poszaleję, żeby tylko sigma nie wygrała.
 

DeletedUser3480

Guest
No i jakbyście przestali nam wyliczać jakimi jesteśmy leszczami to też by było miło :p Bo nie bijecie tylko w Sama, a sądzę, że Sensacja zasłużyła raczej na uznanie niż kpiny na koniec gry :)
Ależ kto tu robi sobie z was kpiny? nikt rozsądny nie napisze nic złego na wasz temat. Miałem chwile okazje z wami powalczyć i naprawdę byłem pod wrażeniem i za każdym razem po akcji ładnie napisałem gratulacje obrony a czasami też ataku.

Wiadomo często jest tak, że ktoś wygrywa żeby ktoś innym musiał przegrać ale przegrana nie jest zła. Ja bardzo bym chciał przegrać po solidnej walce bo to też wyczyn.

Na koniec dodam, że jak i w kasynie tak i w sensacji jest kilku młodych gniewnych. Ale też nie oceniajmy cały sojusz przez pryzmat kilku wypowiedzi właśnie tych wyrywnych.
 
Dziwi mnie tak decyzja o kapitulacji to raczej było podjęte na szybko w emocjach. Tak na prawdę to teraz sobie lepiej radzicie niż wcześniej, nawet bez moich 120 miast deffa, więc nie było się czego martwić :p
Na oko 60% miast przejętych przez casyno to nieaktywni lub zbanowani. Zawodzili nawet Ci najbardziej zaufani. Grają cały świat aktywnie nagle znikali bez znaku na 2/3 dni i to dużo było takich przypadków :/ Trochę pechowo się ten świat ułożył dla sensation gdy już wychodzili na prostą to kolejna kłoda pod nogi. Jestem tylko rozczarowany że nie zobaczyliśmy walki casyno-sigma :(

Prowokatorka jest z łapanki
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Do góry