Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4811

Guest
Ja już nie powiem za co Wy mnie zgłosiliście dzisiaj, bo to pół serwera leży trupem ze śmiechu :D

Ale w sumie też moge trupa udawać, tylko nie mam miast na cudakach więc nie będzie tak fajnie ;/
 

DeletedUser13617

Guest
Ja już nie powiem za co Wy mnie zgłosiliście dzisiaj, bo to pół serwera leży trupem ze śmiechu :D

Ale w sumie też moge trupa udawać, tylko nie mam miast na cudakach więc nie będzie tak fajnie ;/

skąd przypuszczenie takie?

nie my tylko pewnie SMN z rozpędu też cie zgłosił

to już chłopak - legenda
smiley_emoticons_biggrin.gif


hE5EEA998
 

DeletedUser4811

Guest
Ej, ja też chcę komiks :> Napisałam Wam fajny wierszyk, należy mi się :>

Wy mnei zgłosiliście łobuziaki :D mam nadzieje że mój obecny profil nie rani Waszych uczuć :DD
 
Łuhuhu ale cwaniaczki.
Wielki z Ciebie psotnik MG. Jak zgłaszacie regularnie od jakiegoś czasu swoich przeciwników to potem też po nich latacie sprawdzić czy jest reakcja. Rzeczywiście wielka filozofia psoty żeby kogoś wkręcić, zostawić pustą wiochę, dać sobie wbić jeden bunt i wysłać na niego 100k birem.
Musisz mieć wielkie kompleksy żeby geniuszu z takim numerem stulecia wpadać na FO, błyszczeć i jeszcze komiks pod to tworzyć. Rozumiem, że Twoje Panie to kręci. Rozumiem że to jest ten polot o którym kiedyś pisała któraś z nich, że wszyscy mężczyźni powinni Ci go zazdrościć. Ciekawe czy to zachwyt specyficznego środowiska czy wszystkie to kręci. Obstawiałbym to pierwsze bo raczej wierze w kobiety i uważam że dla większości to głupie albo co najmniej niesmaczne.
Kiedy ktoś w nerwach rzuca teksty o zbiorowych gwałtach, potem nieco się rozluźnia bo widzi że jednak niepotrzebnie się denerwował i zaczyna tworzyć komiksy pod prymitywne akcje które może wygłówkować nawet sztajnes spod sklepu, to raczej nie jest idolem kobiety z klasą. Jest zwykłym cyrkowcem:) Panem od zabawiania. Co najwyżej.
 

DeletedUser12136

Guest
Hahaha, kogoś chyba coś zabolało :) Norbif: wdech i wydech. Więcej luzu. To tylko gra. Po co aż tak się unosić :) Ja rozumiem, że wolelibyście, żeby jednak tego bana miał, ale cóż NMN to nie SMN ;) Taki tam spóźniony żart prima aprilisowy :)
 
Nie zalecałaś wdechu i wydechu przy tekstach o zbiorowych gwałtach. Rozumiem że to był luzacki żarcik z polotem a głęboko oddychać mam nerwsu ja. Ok ok redko:)
 

DeletedUser15806

Guest
Ja powiem tylko tyle, jakaz miernota trzeba byc zeby sie smiac z tego , ze ktos probowal podbic miasto na cudaku. Szans wielkich nie dawalem temu pomyslowi , ale to w koncu tylko gra. Wirtualne zolnierzyki. 1 % to byl wariant optymistyczny. Ale nawet jakby bylo 0,0001 % to nie szkodzilo sprobowac. To wlasnie rozni tych ktorzy traktuja to jako gre od tych jak MG , ktorzy znalezli tu sens zycia. Zal mi Cie chlopie. Zero klasy.
 

DeletedUser15806

Guest
Gmk: oddychaj i rzuć jakiś relakasacyjny tekścik o gwałcie bo się chyba zdenerwowałeś;)
Raczej czuje wstret. Choc to moze za duze slowo. Zniesmaczenie. I jeszcze te gadki o banach po zgloszeniach. Ja nigdy za nic nikogo nie zglosilem. Nawet jak mnie wyzywali od najgorszych. Trzeba miec troche klasy i omijac gowna , a nie rozdeptywac. A zglaszanie kogos za nazwy, czy tym podobne sprawy to juz wogole ponizej wszelkiej krytyki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
ojj widzę ktoś się zdenerwował

ale należą się wam brawa za pomysł i realizacje. cieszmy się z tego
 

DeletedUser12136

Guest
Nie gmart. Tego, ze jak zwykle kombinowaliście i przekombinowaliście :) Btw mnie też zgłosiliście?
 

DeletedUser4811

Guest
Redziu kto mnie zgłosił? Daj znać który to taki geniusz :D

Ale żeby nie było zostałam upomniana i nawróciłam się na drogę prawości :D

Widzę robi się nerwowo coraz bardziej. Ciekawi mnie czy przed końcem nie wyjdę stąd z podbitym okiem.
 

DeletedUser12136

Guest
Redziu kto mnie zgłosił? Daj znać który to taki geniusz :D

Ale żeby nie było zostałam upomniana i nawróciłam się na drogę prawości :D

Widzę robi się nerwowo coraz bardziej. Ciekawi mnie czy przed końcem nie wyjdę stąd z podbitym okiem.

To nie my zaczęliśmy EC od zgłoszeń :) U nas niektórzy tez zostali upomnieni i nawróceni na drogę prawości :) Geniusze są po obu stronach :) I nie wiem u kogo nerwowo, bo my robimy swoje, sypiemy cudaki i fajnie się bawimy :)

PS. z podbitym okiem nie, ale z podbitym miastem.. któż to wie ;)
 

DeletedUser4811

Guest
No my też swoje :D

nie wiem po co ta licytacja tutaj komu kogo bardziej jest żal.


Dawne życie poszło w dal...
.. mi pierogów strasznie żal

Czy jakoś tak to leciało.
 
Do góry