Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Ten wielki twór który powstał buduje sam. Może mnie oświecisz kto nam jeszcze pomaga ?
Macie szpiega to wiesz jaki mamy czas
 

DeletedUser9983

Guest
Skad Ty te twierdzenia bierzesz. U nas raczej panuje poglad , ze nie postawimy nic. Kupe bledow popelnilismy i raczej na finiszu sie zemszcza. Wogole Kubus wkladasz nam/mnie w usta mase slow ktorych nie powiedzielismy.


Spoko, nie gniewam się. Mogłeś nie widzieć tych wpisów na forum. Nie musisz przepraszać :)
 

DeletedUser15489

Guest
Głowy do góry... Walka trwa.
Tak ciekawej rywalizacji w erze cudakowej dawno nie było.
Tu należy się uznanie wszystkim zaangażowanym.
Tak trzymać.
 

DeletedUser15806

Guest
Gratuluje . Popelnilismy kilka bledow i sie zemscily. Na dniach sie pozegnamy.
 

DeletedUser19924

Guest
Tak ciekawej rywalizacji w erze cudakowej dawno nie było.
Hehe...i Ty jeszcze tych emocji trochę dołożyłeś ostatnio, ale przynajmniej zaczęło coś się dziać, a nie tylko słanie surki i skracanie non stop
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Gmart, przyznaj się jak długo sypaliście kolosa? Bo my chyba rekord pobiliśmy :)
 

DeletedUser19924

Guest
JA?
Masz na myśli stracone przeze mnie miasteczko?
Heh...no, a co innego;) I jaka do tego wspaniała zagadka powstała i w ogóle...nawet się nie spodziewałem, że tak szybko pójdzie przejęcie tego:) Dobrze, że była jedna taka uważna i szybko bunt wbiła, co przed bonusem pozwoliło to przejąc z powrotem.


PS: Ta świątynia zasypana w 8 minut to przejdzie do historii Grepo;) No, ale to zasługa doskonałych strategów i brak pośpiechu z nią wcześniej:)
 

DeletedUser4811

Guest
Daliście do pieca! Pozostaje się cieszyć że wygra najlepszy sojusz, a nie jakaś Sigma.

Tymczasem w dodo... wróć, to znaczy w dyplo:
( .....) i po ostatniej samicy
 

DeletedUser15489

Guest
Heh...no, a co innego;) I jaka do tego wspaniała zagadka powstała i w ogóle...nawet się nie spodziewałem, że tak szybko pójdzie przejęcie tego:) Dobrze, że była jedna taka uważna i szybko bunt wbiła, co przed bonusem pozwoliło to przejąc z powrotem.


PS: Ta świątynia zasypana w 8 minut to przejdzie do historii Grepo;) No, ale to zasługa doskonałych strategów i brak pośpiechu z nią wcześniej:)


Wiesz Don, zostałem złapany w najlepszym momencie dla przeciwnika. Niedyspozycja życiowa do tego mocno się przyczyniła.
Po wszystkim czułem się jak po "kolonoskpoii" no ale na szczęście (przede wszystkim dla mnie) mamy tu odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Udało się odbić i to najważniejsze.
Trochę grepo przy okazji się ruszyło :p
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...wiem, wiem. Czytałem przecież;) Nawet coś tam offa/ogni posłałem, także ten, tego :D


PS: Hehe...kolejny, który nie wie, że gramy razem? Już dzisiaj jednego takiego znalazłem;)
 

DeletedUser15489

Guest
Moja odpowiedź nie sugeruje, że nie wiem , że z Tobą gram razem.


Ale fakt .... nie wiedziałem :) HEHE
Moja wiedza na temat tego co tutaj się dzieje jest na poziomie "zerówki". Taki ze mnie "gracz"
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...muszę przestać się "ukrywać" jak już ludzie z sojuszu nie wiedzą, z kim grają:) Po sojusznikach się mogłem spodziewać...choć wielu ze mną rozmawiało, a część grało razem na Idalium...ale po swoich, to już raczej nie. Tym bardziej po moim opisie na liście członków sojuszu
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...nie że się nie podoba :) Raczej tyle, że jest dość jednoznaczny i trudno mnie z kimś innym pomylić czytając go :)


EDIT: A no i czerwoni chyba też wiedzą, skoro z ich szefem ostatnio świat wygrywałem na tym nicku :D
 
Do góry