Sytuacja na świecie Nikaia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A wiesz ile wymyślenie tego energii kosztowało? Teraz to same cwaniaki - dychnij, zapal, wklej.
Ale jak wymyślić coś takiego - to mądrego nie było.
Aż musiał stary, siwy, biedny Akson...
Ech, życie;)
 

DeletedUser6237

Guest
smiley_emoticons_confusednew.gif

a mi mówią, że mam grubo pod kopułą..
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser15216

Guest
Fajnie, dowiedziałem się że jestem w supporcie :p Jaki zaszczyt mnie kopnął :p

Nimrodd przyznaj się że to ty siedzisz w nakładaniu bananów :p Ja się muszę dopiero wywiedzieć gdzie to mnie jakubrak umiejscowi :p
 
tak

niestety ale to ja rozdaje te bany

wyrzuty sumienia nie dają mi spać od tygodnia

więc wywnętrzam sie tutaj i prosze o wybaczenie

a przynajmniej o zrozumienie

ps.
mam kompleksy.jestem młodym człowiekiem z nadwagą.mam 14 dioptri,problemy z erekcją..

wszystko do kitu.
gdzieś musze zrekompensowac sobie straty.
tu wreszcie jestem kimś ważnym.daje BANY!!!
drżyjcie szubrawcy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18203

Guest
Ech te eventy.
I co to za ranking jak decyduje o nim zloto.
Top 1 gracz.
Top 1 sojusz
Dajcie jeszcze w następnym evencie Top 1 Global (najlepszy gracz na wszystkich Polskich serwerach a nagroda niech będzie 100x zmysly,rekrutacja i surka na tydzień) jak się bawic to na całego.
 

DeletedUser20310

Guest
Ech te eventy.
I co to za ranking jak decyduje o nim zloto.
Top 1 gracz.
Top 1 sojusz
Dajcie jeszcze w następnym evencie Top 1 Global (najlepszy gracz na wszystkich Polskich serwerach a nagroda niech będzie 100x zmysly,rekrutacja i surka na tydzień) jak się bawic to na całego.
Dobry pomysł z tym globalem :cool:
 

DeletedUser15806

Guest
no nie do konca, tu bardziej decyduje ile jednostek jestes gotow poswiecic na wytrenowanie tego biegacza niz ile zlota poswiecisz, zloto liczy sie tylko w sklepie
 

DeletedUser22396

Guest
Jak tak czytam te kilka stron na temat "złota" to nie dziwie się,że w realu ceny złota spadają a w grepo są bez zmian i jeszcze zyskuje na wartości;) ostatnio spotkałam się ze zjawiskiem,że gracz bez sojuszu to "złotnik"-oczywiście klikam sobie bez sojuszu,nie "złoce" bo nie mam takiej potrzeby i mi z tym jest wygodnie:p
 

DeletedUser

Guest
no nie do konca, tu bardziej decyduje ile jednostek jestes gotow poswiecic na wytrenowanie tego biegacza niz ile zlota poswiecisz, zloto liczy sie tylko w sklepie
Złotem przyspieszasz trening, możesz odblokować dodatkowe sloty, żeby na noc "nastawić" więcej wojaków i możesz resetować punkty umiejętności, żeby jak najlepiej dobrać atrybuty...
 

DeletedUser15806

Guest
Cisza przed burzą?
Nie sadze. Raczej wszedzie debaty dotyczace Pona na Swieto Zmarlych. Z kim nie rozmawiam to inne zdanie. Od opcji definitywnie na tak, przez tak ale inny termin, obojetne, klikanie urlopow przez cale sojusze do definitywne nie. I badz tu madry. Znowu bedzie Pon a znajdzie sie masa cwaniakow ktorzy niby zapomna. Coraz bardziej sklaniam sie do opcji urlopu calych sojuszy. Przynajmniej zachowany zostanie stan sprzed urlopu.
 

DeletedUser13617

Guest
Nie sadze. Raczej wszedzie debaty dotyczace Pona na Swieto Zmarlych. Z kim nie rozmawiam to inne zdanie. Od opcji definitywnie na tak, przez tak ale inny termin, obojetne, klikanie urlopow przez cale sojusze do definitywne nie. I badz tu madry. Znowu bedzie Pon a znajdzie sie masa cwaniakow ktorzy niby zapomna. Coraz bardziej sklaniam sie do opcji urlopu calych sojuszy. Przynajmniej zachowany zostanie stan sprzed urlopu.

A który to sojusz ci definitywnie odmówił lub urlop kazał klikać? Można wiedzieć?
 

DeletedUser12136

Guest
Czy ja napisalem , ze sojusz ? Tak sie sklada ze nie znam mozliwosci rozmowy z sojuszami. : ) Ja rozmawiam z ludzmi.

Ale rozmawiasz z przedstawicielami sojuszy, którzy mówią w ich imieniu, więc sprecyzuję pytanie MG: przedstawiciele, których sojuszy deklarują, ze ich sojusz chce atakować tych, którzy będą odwiedzać groby bliskich?
 

DeletedUser15806

Guest
Widzisz Redziu, tu nie chodzi o wszystkie sojusze, tu sie kwestia rozbija tylko o Wasz sojusz, niestety daliscie sie poznac z tej nie najfajniejszej strony.
 
Znowu ta sama śpiewka, zmień już płytę, bo to się nudne i żałosne robi. Nie nasz sojusz, a ktoś inny zrobił wam wakacje. Od was latali jak chcieli i w międzyczasie negocjowali. Teraz obwinia się nas za to, że graliśmy zgodnie z regulaminem i na takich samych zasadach. Nie było fair? Nie było mocy sojuszu? Chyba nie szanujesz swoich graczy, jeśli dalej piszesz to samo.
 

DeletedUser12136

Guest
Wiem, ze nie tylko o nasz, dlatego pisałam Ci, ze dobrze by było, żeby ze wszystkimi sojuszami zawrzeć takiego PONa. Że jakieś oszołomy się znajdą to ja wiem, bo to jest nieuniknione, ale do cholery jasnej ;) to tylko gra. Nie mówimy tu o tym, że ktoś sobie idzie do cioci na imieniny i nie chce, aby go atakować, tylko o 1 listopada - dniu zadumy, spotkania z bliskimi i odwiedzania grobów. Jeśli ktoś tego nie rozumie i gra przysłoniła mu świat to ja polecam udać się do psychiatry, bo ewidentnie taka osoba ma coś nie ten teges z banią.
 
Do góry