Sytuacja na świecie Psi :p

  • Rozpoczynający wątek Kochanica
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Wasz sojusz jest jescze mały:) Poczekamy zobaczymy:) jeszcze mało kto ma 2 miasta:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Witam Panowie mam problem mianowicie: z lewej strony jak mamy "Ranking" po wejsciu wyswietla "pozycje,nazwe,punkty,sojusz,miasta i srednia punktów - problem polega na tym że jestem juz na 2954 pozycji punktów ma 681 ale nie pokazuje mi ze mam miasto czyli "1" mam "0" i sredniej punktów tez zero a nie jak wszyscy 681 więc pytam jaki jest powód takiej sytuacji Z GORY DZIEKUJE ZA PODPOWIEDZ JAK TO USTAWIC.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Po prostu rankingi jeszcze nie zostaly zaktualizowane.
Cierpliowsci :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Ok myslę że chodzi tylko o tą aktualizację gdyż syn zakładał miasto po mnie i u niego jest ok.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Adriankiller ty grasz tak na poważnie na Psi, czy tylko po to, żeby Iluzjonistę wkurzyć?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Głupoty pleciesz.Grałem z Adrianem na Omikronie i zaliczał się tam do czołówki we wszystkich statsach.A ciebie Skrzydła śmierci nigdzie nie widziałem.No może na forum.Niektórzy nie umieją grać,ale za to fajnie się rozpisują na forach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Na psi gram.

Nie mowie o Adrianie tylko o SiwejMotyce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

A to przepraszam.O żadnej Motyce nie słyszałem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

On jak zwykle przychodzi tylko na poczatku serwera, zeby pobudowac budynki.
Jak dochodzi do atakow i podbojow to juz nie ogarnia sytuacji :cool:

jag by nie awaria internetu to bym grał ale teraz nie ma sensu grać
jak jesteś taka dobra to stwórz soja który jest na 1 miejscu w rankingu i w atakujących na 2 miejscu w tak krótkim czasie
powodzenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Na świecie Psi możesz się śmiało logować.
 
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Adriankiller ty grasz tak na poważnie na Psi, czy tylko po to, żeby Iluzjonistę wkurzyć?

nie gram zalogowalem sie zeby ranking zobaczyc jak nie bylo jeszcze grepostatu dostepnego a iluzjoniste wkurzyc to swoja droga

Głupoty pleciesz.Grałem z Adrianem na Omikronie i zaliczał się tam do czołówki we wszystkich statsach.A ciebie Skrzydła śmierci nigdzie nie widziałem.No może na forum.Niektórzy nie umieją grać,ale za to fajnie się rozpisują na forach.

siema lewy co tam jak zdrowko :confused:

A to przepraszam.O żadnej Motyce nie słyszałem.

uslyszysz pewnie jeszcze nie raz szczegolnie na forum bo tylko tutaj o nim glosno

jag by nie awaria internetu to bym grał ale teraz nie ma sensu grać
jak jesteś taka dobra to stwórz soja który jest na 1 miejscu w rankingu i w atakujących na 2 miejscu w tak krótkim czasie
powodzenia

siwucha co ty sie tak podniecasz zobaczymy jak bedzie ranking wygladal za miesiac albo dwa przy tej predkosci swiat dopiero sie zaczal a ten tu orgazmow dostaje jak by wygral juz psi :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

sie ma killer.Mialem wypadek,trochę problemow,no i musiałem odpuścić grę.Pykam sobie na tym wolnym światku.Tu mi nikt szybko nie odskoczy.
 
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

:eek: no fajnie ze juz jestes
ja tutaj nie gram za wolno i za malo znanych graczy tutaj jest :p szkoda czasu myszki no i zlota przedewszystkim ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

Siema ADI mordo co tam ? jak mało znanych :p jest sama śmietanka skoro ja i ty jesteśmy :p hehehe żarcik taki ... ale jedno jest prawdą strasznie nudno na tym Psi :p ja chcę jakąś wojnę :p :p


Ogólnego szczęścia i sukcesów życzę wam mordeczki na tym świecie :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

są wojny i to jakie słabszy sojusz Legion H.M.Z wygania z m65 sojusz NIEZNISZCZALNI

co sadzicie o sojuszu Legion H.M.Z
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Psi :p

nic szczególnego po za tym na tym etapie nie ma wojen ..za to są potyczki ;)
 
Do góry