Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

trochę mnie nie było i tyle nowych stron zapisanych ... nie przebrnę przez wszystkie ale wymianę zdań Sisi z Glorianem przeczytałem i aż sobie skomentuje (choć moje zdanie nikogo nie intersuje :p)

1. jak można się cieszyć z utopionych kolonów jak ciagle traci się miasta ? sorki ale tego nie pojmuje bo przy graczu przeciętnym ale z alarmami rzadko starcza jeden kolon bo to jednak obrońca jest w uprzywilejowanej sytuacji

2. i tak to jest gra - ale chyba chodzi w niej o zwycięstwo bo to chyba ono jest celem każdej rywalizacji ... tak więc nie rozumiem jak można się cieszyć z porażek i tracenia miast

3. klin - dobrze, że ktoś na to zwraca uwagę bo jest olbrzymia różnica między klinem czy cofką (choć ja wolę słowo kontra)

ps. teraz wyjdzie, że jestem ukrytym agentem Gloriana bo tak pięknie się z nim zgadzam :p

Ansh ja Ci odpowiem na 2 pierwsze punkty :) można tracić miasta i wygrać serwer :p można nie tracić miast i nie wygrać.

Co do pojęć klin,cofka,kontra to zgadzam się z tymi opiniami lecz kontrą nazwałbym atak wysłany z innego miasta bo wydaje mi się że czasem osoby zapominają że można obronić miasto wojskiem z innego miasta:p ja często cofek nie robiłem przy obronie miast jeśli moje ognie wpadały za kolonem
cnfy7elqh8dotnsdp.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

haha Sestero jesteś niesamowity w tych historiach.

Jak Inno zrobi znowu jakąś gazetkę idziesz na naczelnego

popieram

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No dziękuje serdecznie.

Szczególnie chciałbym podziękować graczom sojuszu: MDG, B52. Bez was byśmy nie dali rady. Podziękowania tak samo są dla sojuszu samotne Orły i FF za zaangażowanie co niektórych graczy w krytycznym momencie.

Oczywiście gratuluje i dziękuje graczom sojuszu OZ i Hamaczek za zaangażowanie, zapał i umiejętności jakimi się wykazali.
Poznałem naprawdę fantastycznych ludzi z którymi udało się wygrać ten świat.

dziękuje graczom którzy siedzieli dzień i noc przy budowie cudów i skracaniu. Takiego poświęcenia to ja jeszcze nie widziałem.

dziękuje wszystkim przeciwnikom za świetną zabawę i zaangażowanie w przeszkadzaniu a w szczególności wszystkim boberką (jesteście naprawdę świetnymi przeciwnikami i świetnie się z wami grało), WULKANĄ, SS, ANGEL, Rzeźnia, roma, 9-ty Legion

dziękuje również za świetną zabawę sojuszowi Pijacy, na luzie, bobasy. Dziękuje graczowi Adasko za dobre rady i dobre słowo.

mam nadzieje że nikogo nie pominąłem a jak tam to z góry przepraszam.

urodzinowy świat uważam za świat na wysokim poziomie.

Im więcej dobrych przeciwników tym wyższy poziom
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
lecz tak jak pisałem na początku lokalizacje na cuda mieliście idealna, podobnie MDG. Jeszcze raz gratuluje za uparte dążenie do celu
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser15554

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

można tracić miasta i wygrać serwer :p można nie tracić miast i nie wygrać.

oczywiście można ... tylko potem efekt jest taki, że "koronka" częściej budzi politowanie niż szacunek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Haha! To działa!
Doktorku **glorian* tez traci miasta. Tak jak Sisi. Jeden jest królem drugi noobem.

Glorian nie traci 100 miast :)

PS gratki dla OZ :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Przepraszam-Glorian stracił miasto-stracił, Sisi w analogicznej sytuacji obroniła się przed kolonem-obroniła.
Sytuacja taka sama(analogiczne położenie miast), tylko, że Sisi nigdy nie odbierała umiejętności **Glorianiowi*, a **Glorian* Manfredowi i całemu OZ tak.
 

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po pierwsze glorian nie miał 30 miast i całego OZ żeby sie bronić. Nie to że bronie gloriana ale nie masz racji. Na starym systemie bardzo ważną sprawą jest położenie miast. I majac 10 miast w kupie jesteś zrobić wszystko. A Glorian nie miał 10 miast. Zaczynajac walke z Sisi na froncie miała ona 20 miast blisko siebie ja duzo mniej :) teraz role sie odwrócily wiec jednak nie porównuj umiejętności Gloriana do umiejętności Sisi gdyż jej umiejętność obrony jeszcze raczkuje
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czytasz to forum, wyzywasz, a nie rozumiesz tego co czytasz.
więc poświęce się-Sisi kilka dni temu napisała, że ma na murku i kolona Gloriana.
Wtedy odezwały się głosy, że liczą się suche statystyki-przejęte miasta i tyle, a nie zbite kolony i wypisywanie tego w profilach :)
Dzisiaj miasto stracił Glorian-na rzecz Manfreda-którego wyśmiewał zresztą jak i całe OZ :)
Sytuacja analogiczna miasto polozone na terenie wroga-w przypadku Sisi-wokół pojedyncze paliki innych graczy OZ,
w przypadku Gloriana-kilka miast bodajze TBO.

Sisi obroniła się przed kolonem **Gloriana* o czym była pierwsza część #GREPOPUDELKA.
**Glorian* nie obronił się przed kolonem Manfreda o czy była druga część#GREPOPUDELKA.

mówię o tym, nie interesuje mnie ile kto miał miast 3 miesiące temu, a ile ma teraz. Nie mówię, że Sisi jest mistrzem obrony-ona też tego nie pisze, ale powtarza, że ma mało czasu na grę i jest przez to deffowcem.
**Glorian* natomiast twierdził, że jest najlepszy i idzie po OZ-jak poszedł-tak doszedł, że mu "noob" zabrał miasto.


Teraz rozumiesz?
Czego nie zrozumiałeś?
Chętnie odpowiem, wszak "głupszego" czasem warto chyba jednak posłuchać jak radzę.

:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19959

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czytasz to forum, wyzywasz, a nie rozumiesz tego co czytasz.
więc poświęce się-Sisi kilka dni temu napisała, że ma na murku i kolona Gloriana.
Wtedy odezwały się głosy, że liczą się suche statystyki-przejęte miasta i tyle, a nie zbite kolony i wypisywanie tego w profilach :)
Dzisiaj miasto stracił Glorian-na rzecz Manfreda-którego wyśmiewał zresztą jak i całe OZ :)
Sytuacja analogiczna miasto polozone na terenie wroga-w przypadku Sisi-wokół pojedyncze paliki innych graczy OZ,
w przypadku Gloriana-kilka miast bodajze TBO.

Sisi obroniła się przed kolonem **Gloriana* o czym była pierwsza część #GREPOPUDELKA.
**Glorian* nie obronił się przed kolonem Manfreda o czy była druga część#GREPOPUDELKA.

mówię o tym, nie interesuje mnie ile kto miał miast 3 miesiące temu, a ile ma teraz. Nie mówię, że Sisi jest mistrzem obrony-ona też tego nie pisze, ale powtarza, że ma mało czasu na grę i jest przez to deffowcem.
**Glorian* natomiast twierdził, że jest najlepszy i idzie po OZ-jak poszedł-tak doszedł, że mu "noob" zabrał miasto.


Teraz rozumiesz?
Czego nie zrozumiałeś?
Chętnie odpowiem, wszak "głupszego" czasem warto chyba jednak posłuchać jak radzę.

:)

ty za to nie rozumiesz w takim razie co piszesz :)
Sytuacja była troche inna bo inaczej rozmieszczone wojska miasta itp itd.
Po 1) Licza sie suche statystyki niestety :) To ze sisi ubiła 100000 kolonów tracąc 100 miast nie określi jej dobrym graczem
2) Manfred nie jest noobem nie ważne co pisza inni na tym świecie wybrał role boba budowniczego każdy czasami lubi odsapnąć od walki :)
3) Nigdy nie wierz Sisi co pisze . Gdyby nie miała czasu by nie grała i nie siedziała na fo
4) Sisi zawsze jest przy atakach ( w 90% przypadków) wiec gra i to aktywnie nie jest noobkiem jak niektorzy i nie loguje sie raz dziennie. Tylko po prostu nie potrafi sie bronić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

akurat fakty znam-w przypadku Sisi leciało wsparcie z jej miast 5h ponad, a w przypadku GLoriana 2s po kolonie juz koledzy chcieli odbijac. Chcesz raporty? bo sytuacja praktycznie podobna, tu nie problem Sisi i jej się nie czepiaj :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po 1) Licza sie suche statystyki niestety :) To ze sisi ubiła 100000 kolonów tracąc 100 miast nie określi jej dobrym graczem

A czy ja twierdzę, że jestem dobrym graczem? Powiedziałam Wam kiedyś, że jestem jednym z najlepszych obrońców i tak było. Tu odpuściłam.

2) Manfred nie jest noobem nie ważne co pisza inni na tym świecie wybrał role boba budowniczego każdy czasami lubi odsapnąć od walki :)

Bob budowniczy? 25 miejsce w wojownikach (patrz wyżej, liczą się staty) więc od 25 w dół to same boby są. Przykre...

3) Nigdy nie wierz Sisi co pisze . Gdyby nie miała czasu by nie grała i nie siedziała na fo

Taaaa może Tobie wierzyć? Tylko, że w odróżnieniu od Ciebie nie obracam kota ogonem i nie okłamuję ludzi.

4) Sisi zawsze jest przy atakach ( w 90% przypadków) wiec gra i to aktywnie nie jest noobkiem jak niektorzy i nie loguje sie raz dziennie. Tylko po prostu nie potrafi sie bronić.

No przepiękne kłamstwo... Wejrzyj w staty. Proponuję przykładowo dzień 3 grudzień, gdzie padłam przy 40 stopniowej gorączce. Zabraliście mi wtedy 18 miast. Ale owszem byłam, bo zalogowałam się po kilku godzinach na chwilkę, przekazałam gdzie są kolony i poszłam z powrotem do łóżka. 90% akcji Waszych na mnie nie wypaliło jak byłam przy kompie, z tym to bym się zgodziła. Ale przeważnie jest tak - latacie atakami non stop - nie ma mojej reakcji, lecicie od razu kilkoma kolonami, bo doskonale wiesz, że nie odbijam miast jeśli nie pojawię się na chwilkę przed kolonem.


I tak dodam coś jeszcze - sestero nie analizuje moich strat i kolonów - porównuje tylko i wyłącznie dwie kolonizacje. Ale Ty chyba coś do mnie czujesz, że tak mocno zawsze podkreślasz jaki to ja jestem kłamca i nob. Z wzajemnością Szadzio, z wzajemnością :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

A ja poczekam na nowego grepopudelka
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

Po 1) Licza sie suche statystyki niestety :) To ze sisi ubiła 100000 kolonów tracąc 100 miast nie określi jej dobrym graczem
2) Manfred nie jest noobem nie ważne co pisza inni na tym świecie wybrał role boba budowniczego każdy czasami lubi odsapnąć od walki :)
3) Nigdy nie wierz Sisi co pisze . Gdyby nie miała czasu by nie grała i nie siedziała na fo
4) Sisi zawsze jest przy atakach ( w 90% przypadków) wiec gra i to aktywnie nie jest noobkiem jak niektorzy i nie loguje sie raz dziennie. Tylko po prostu nie potrafi sie bronić.


Ad 1 - dobry gracz to złe określenie w tym przypadku, aktywny gracz nie traci miast, dobry może stracić jeśli aktywny nie będzie

Ad 2 - nie widziałem by ktoś nazywał Manfreda noobem, raczej widziałem określenie innego typu i chodziło to o ile czasu już istnieje w tej grze

Ad 3 - tutaj się zgodzę bo jeśli ktoś nie ma czasu to nie gra i nie pisze ciągle na forum

Ad 4 - tu potwierdzę że często bywała gdy ją atakowaliśmy czy to na atenach czy heraklionie ale to zasługa inno które wymyśliło aplikacje, jak jest obecnie to nie mam pojęcia
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

(...)
Ad 3 - tutaj się zgodzę bo jeśli ktoś nie ma czasu to nie gra i nie pisze ciągle na forum

Nie pisałam, że nie mam czasu. Pisałam, że odpuściłam i jestem mniej aktywna. Mówiłam, że nie ma co słuchać Szadzia. Znikam po prostu na kilka godzin bez alarmów i nie przejmuję się grą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

czytasz to forum, wyzywasz, a nie rozumiesz tego co czytasz.
więc poświęce się-Sisi kilka dni temu napisała, że ma na murku i kolona Gloriana.
Wtedy odezwały się głosy, że liczą się suche statystyki-przejęte miasta i tyle, a nie zbite kolony i wypisywanie tego w profilach :)
Dzisiaj miasto stracił Glorian-na rzecz Manfreda-którego wyśmiewał zresztą jak i całe OZ :)
Sytuacja analogiczna miasto polozone na terenie wroga-w przypadku Sisi-wokół pojedyncze paliki innych graczy OZ,
w przypadku Gloriana-kilka miast bodajze TBO.

Sisi obroniła się przed kolonem **Gloriana* o czym była pierwsza część #GREPOPUDELKA.
**Glorian* nie obronił się przed kolonem Manfreda o czy była druga część#GREPOPUDELKA.

mówię o tym, nie interesuje mnie ile kto miał miast 3 miesiące temu, a ile ma teraz. Nie mówię, że Sisi jest mistrzem obrony-ona też tego nie pisze, ale powtarza, że ma mało czasu na grę i jest przez to deffowcem.
**Glorian* natomiast twierdził, że jest najlepszy i idzie po OZ-jak poszedł-tak doszedł, że mu "noob" zabrał miasto.


Teraz rozumiesz?
Czego nie zrozumiałeś?
Chętnie odpowiem, wszak "głupszego" czasem warto chyba jednak posłuchać jak radzę.

:)
Sestero,

Zauważyłem, ze masz tendencję do unikania czytania, albo kłopoty z rozumieniem rzeczywistości
Jeśli jest to wynikiem jakiejś ułomności, to oczywiście dyskusja jest bezcelowa.
Jeśli tylko jesteś mniej lotyny i potrzebujesz jaśniejszych argumentów w dyskusji, to spróbuję:

1. Wyśmiewałem sojuszowe akcje OZ na mnie, na miasto oddalone o min 2:30g od najbliższych miast Wulkan, bo OZ w tym rejonie ma ok 500 miast w odl 1:30 ogniami przeciwko mojemu jednemu.
Trzykrotnie akcje sojuszowe (ogromna ilość pozycji) nie doprowadziły do przejęcia - to wyszydzałem.
Takie miasto, jak nie jest bunkrem po chmury, to jest praktycznie nie do obrony.
2. Wczoraj wreszcie zabrano mi to miasto. Akcja zawierala ok 180 pozycji, z czego ok 5-6 ataków 1 sek przed koloonem i chyba 7 wsparć w sek kolona(czyli statystycznie - bez rewelacji)
W takiej sytuacji klepsydra jest bezlitosna, bo aktualizacje prowadzą głównie do wzbogacania grafiki na kalesonach gościa z taczką.
Oddziału milicji nie dało się wystawić wcale, a w tym przypadku był istotny.
3. Mimo tego starałem się zrobić co można. Zagrałem na jedyną szansę i niestandardowo. Manfred jak jest uczciwy to potwierdzi, ze trafnie. Kolona uratowało tylko dodatnie szczęście.
4. Takie miasta zabieramy wokół naszego cudu codziennie po kilka.
5. Miasto było nie do obrony przez nikogo. Nie jest mi wstyd, że je straciłem, a jeśli ktoś porównuje tą akcję do standardowych i nieprecyzyjnych obron w wykonaniu Sisi, to zwyczanjie nie ma pojęcia o co kaman.

Proszę nie traktować tego jako usprawiedliwienie, albo próbę zatarcia faktu utraty miasta.
Miasto straciłem, sam się tam pchałem, a nie mam w zwyczaju naciągania sojuszu na defowanie takich miast (w przeciwieństwie do wielu innych graczy) no i tyle

PS
**Glorian* natomiast twierdził, że jest najlepszy i idzie po OZ-jak poszedł-tak doszedł, że mu "noob" zabrał miasto.
Nigdy nie twierdziłem, ze jestem najlepszym obrońcą, To Ty Sestero tak piszesz notorycznie
To Sisi tak pisała, że jest najlepsza (o zgrozo) nawet na FO .

W moim sojuszu Lepszych w obronie jest pewnie kilka osób z Playą na czele.
Lepszy w obronie jest ode mnie też Turek, którego "niezbyt" lubię, bo ....., ......, ......, .....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23957

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

@sisi
Jaki gracz pisze na fo, że nie ma apki i znika na kilka godzin?
-Tylko ten, który siedzi i liczy na czyjąś naiwność... a nóż widelec; rzucą się na mnie i będą punkciki
-ŻENADA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

potwierdzam o ile Glorian naprawdę wstawił manty pod kolona i to nie była kiepska cofka to wyczuł moje intencje bo kolona wysłałem defowego :) plan bym uważa dobry bo widząc co było w tej wiosce stwierdziłem że jedyna jego szansa to rozbicie okupacji.
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

W moim sojuszu Lepszych w obronie jest pewnie kilka osób z Playą na czele.

Widzisz i to kolejny gracz którego sporo nauczyłem na pi. Pamiętam do dziś jak biedna zarywała nocki by odbudować murek po akcjach luzaków a ja jej tego zabroniłem i powiedziałem jak ma się bronić i by olała murek.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Lepszy w obronie jest ode mnie też Turek, którego "niezbyt" lubię, bo ....., ......, ......, .....

On nie zawsze ma okazje się wykazać przez to że ma obstawiane wioski ale nie powiem kilka razy widziałem screeny z jego klinami.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

potwierdzam o ile Glorian naprawdę wstawił manty pod kolona i to nie była kiepska cofka to wyczuł moje intencje bo kolona wysłałem defowego :) plan bym uważa dobry bo widząc co było w tej wiosce stwierdziłem że jedyna jego szansa to rozbicie okupacji.

To raczej norma że na ofowca leca defowe kolony. Zwiększa to szanse przetrwania cofki. Poza tym powoduje spore ubytki w woju u obrońcy i można latać kolonami do skutku
 

DeletedUser15560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

jestem Twoim fanem, wybacz :) zakochałem się i co zrobisz :)

prosiłbym o aktualizację Twego profilu :)

"Oczywiście straciłem kilka miast, ale tylko 3 mi odebrano, kiedy się broniłem będąc on-line"
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja chyba nadal nie rozumiem...

OZ było wyśmiewane przez Gloriana, bo 3 akcje nie zakończyły się ich sukcesem, a udało się jemu.
Miasto nie do obrony, bo daleko od innych...

A jak ja obronię się 30 razy na mieście dalekim od moich, gdzie kolon leci 7 min. i w końcu to miasto stracę to jestem głupim nobem. Dlaczego? Bo woja mi brakło na cofki lub AT mi nie wyszło czy coś. Teraz pan i władca spierniczył cofkę i jest bogiem nadal, bo to było "niby" zagranie taktyczne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Ja chyba nadal nie rozumiem...

OZ było wyśmiewane przez Gloriana, bo 3 akcje nie zakończyły się ich sukcesem, a udało się jemu.
Miasto nie do obrony, bo daleko od innych...

A jak ja obronię się 30 razy na mieście dalekim od moich, gdzie kolon leci 7 min. i w końcu to miasto stracę to jestem głupim nobem. Dlaczego? Bo woja mi brakło na cofki lub AT mi nie wyszło czy coś. Teraz pan i władca spierniczył cofkę i jest bogiem nadal, bo to było "niby" zagranie taktyczne.

Sisi,

wyjaśnię Ci, że wojsko z miasta podzieliłem na ognie i manty
jedne były po kolonie inne przed. W jakim celu dzielibym, gdzyby oba rodzaje wojska miały być po kolonie?

Wiem Sisi, cierpi ego. Nikt (oprócz Ciebie) nie zauważył ze jesteś mistrzynią. To boli
....
i tu pomyłka
Ja zauważyłem dość wcześnie. Zanim wyrzucili Cię z piątego, czy szustego z rzędu sojuszu

Ty jesteś mistrzynią konfabulacji, oszustwa, dwulicowości. Nie pyszcz, że tego nie doceniłem.
Jesteś również mistrzynią bezczelności. Piszesz na forum, ze masz sporo pkt obrony.
Między innymi za to wyleciałaś kiedyś z Wulkanu. Bicie pkt. kosztem sojuszników, kiedy wielokrotnie
okupacje u Ciebie (bo cofka nie wyszła) były odbijane, Ty celowo nie odsyłałaś wsparć po rozbiciu. Szczytem było utopienie wielu kolonów od sojuszu podczas przeprowadzania Cię w rejon bezpieczny, kiedy topiłaś ("przypadkowo") kolony sojuszu.
Niestety nie jesteś mistrzynią błyskotliwości, więc wyjaśnień że kawa z przedszkolanką, sól u sąsiada, nagły globus, sraczka bez dostępu do kibla, atak hakerski na twój komputer itp nie byliśmy w stanie już słuchać.

Cytując pewnego Marszałaka:

Sisi nie idź tą drogą. To już wszyscy znają
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Glorian, Ty się lepiej nie wypowiadaj, bo nie wiele widzisz poza swoim ego.

Ty jesteś mistrzynią konfabulacji, oszustwa, dwulicowości.

Ty w ogóle rozumiesz te słowa, czy tak sobie je zapożyczyłeś ze słownika i wrzuciłeś?

Tak, wyrzuciłeś mnie z Wulkanu podczas mojej rozbiórki, bo 4 ognie wróciły z okupacji i rozbiły niezapowiedzianego Waszego kolona na bonusie. Utopienie wielu kolonów? Waszych? Jeden złośnicy, bo wycofałam wojo, a zapomniałam o produkcji biremek i jeden od biographa, bo nie wróciłam do domu na czas. To, że ja topiłam się na Was podczas tego super przenoszenia to po prostu się nie liczy. A wiesz dlaczego? Bo ja nie rozdmuchiwałam tego i nie robiłam tragedii, jak mi ktoś napisał - sorki, zapomniałam o tych biremkach, sorki, zapomniałem wycofać wojo, sorki, ale wojo wróciło mi ze wsparcia. Bo to normalna sprawa. To tylko gra i każdy ma prawo do błędu. Każdy - tylko nie ja!
 
Ostatnia edycja:
Do góry