Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

najwidoczniej nic ciekawego sie nie dzieje...albo dzieje się własnie coś i jest cisza przed burzą - nigdy nie wyczujesz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No taka cisza a tu gracza z Nextire przechodzą do TBN :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

racja - w sumie Wulkan jeszcze dobrze się nie zadomowił koło nich a już zabrał 4 miasta i to z czerwonej wyspy :)
p.s normandi 2 miasta :D
 
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Temat gdzie ktoś przechodzi z Norek lub do Norek zawsze jak świeże bułeczki.
Natomiast połączenie ludzi z OZ i Ekipy przemilczane?
Nie ma komu pisać o takim wydarzeniu?
 

DeletedUser22453

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Temat gdzie ktoś przechodzi z Norek lub do Norek zawsze jak świeże bułeczki.
Natomiast połączenie ludzi z OZ i Ekipy przemilczane?
Nie ma komu pisać o takim wydarzeniu?

A czy TBN potrafi pisać na forum tylko o udanych akcjach? A jak potopiliście kilkanaście kolonów (10 może więcej) na jednym graczu w sojuszowej akcji to siedzicie cicho :eek:
 

DeletedUser22343

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Po takim świecie można było sie spodziewać takich niespodzianek jedne przykre inne przyjemne :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Temat gdzie ktoś przechodzi z Norek lub do Norek zawsze jak świeże bułeczki.
Natomiast połączenie ludzi z OZ i Ekipy przemilczane?
Nie ma komu pisać o takim wydarzeniu?


a co to za informacje błędne -- ja nic nie wiem o połączeniu.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Coz teraz bedziemy czochrac bobry :)

brzmi ciekawie - ale co na to bobry? może nie będą chciałby byc czochrane haha

zresztą patrząc na nich to ich chyba wszyscy dookoła czochrają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Kilka dni temu napisałem Normandii, że Nextire najwyżej trzy tygodnie pociągnie i zostałem wyśmiany i poobrażany
Następnego dnia stracił dwa miasta (przez błąd w grze nie stracił trzech). Natychmiast przestał cwaniakować i zadefował miasta po chmury. Kolejny dzień przyniósł masowe urlopy, również wśród czołówki Nextire. Wczoraj Normandia wraz z kilkoma graczami uciekł pod opiekę Bobrów (to jak mi się zdaje też jest ucieczka do wroga?). No cóż pomyliłem się, Nextire chyba jednak trzech tygodni nie wytrzyma. Ten śmiech Normandii nie był potrzebny i raczej przedwczesny.
Szkoda tylko, że jedyne akcje jakie na Wulkan Ci gracze są w stanie przed wywieszeniem białej flagi wykonać, to puszczanie i cofanie ataków w nocy oraz plagi i błyskawice. Spodziewałem się więcej, bo wylądowaliśmy na ich terenie, daleko od centrum Wulkanu. Ponadto kilkoro z Nich to przecież gracze przodujący w budowie domków, po Retimno biegają z orderami Bobów jak pawie.
Dziś sie już okazuje, że zmiana szyldu na Bobrzy wcale nie uchroniła przed kolonem.

Wulkan jak to ma w zwyczaju, jeśli nie wybuchnie od środka, to zaleje lawą swoją okolicę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

haha :D zgasiłeś Glorianka :D Może naszemu gloriańskiemu narcyzowi korona z głowy nie spadnie :D A jak spadnie to kto ją podniesie :D :confused: Szkoda że się nie przyzna za którym podejściem podbił miasto byłego nexta :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

z nich tacy wielcy wojownicy sa ze az 3 sojuszy potrzebowali do walki z kilkoma graczami
ale sytuacja na tym swiecie sie tak szybko zmienia ze niebawem role sie moga odwrocic
a wtedy glorianku przyjdziemy po ciebie
wspomnisz moje slowa
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Śnieżko co on podbił? Nieaktywnego niewidzialnego który kliknął urlop i przez następne dwa dni na konto nie zajrzał? Na Normandię zrobili akcję połową sojuszu, a on bronił się sam i tak większość kolonów im potopił... ale tego glorianek już nie napisze, bo to nie pasuje do jego obrazu narcyzek the best...
To co w profilu swoim powypisywał to jeszcze lepsze bajki, popytaj graczy z MDG...
Turka wyśmiewa, a turek to w pisaniu bajek do pięt mu nie dorasta...
 

DeletedUser21224

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Śnieżko co on podbił? Nieaktywnego niewidzialnego który kliknął urlop i przez następne dwa dni na konto nie zajrzał? Na Normandię zrobili akcję połową sojuszu, a on bronił się sam i tak większość kolonów im potopił... ale tego glorianek już nie napisze, bo to nie pasuje do jego obrazu narcyzek the best...
To co w profilu swoim powypisywał to jeszcze lepsze bajki, popytaj graczy z MDG...
Turka wyśmiewa, a turek to w pisaniu bajek do pięt mu nie dorasta...

A nie przepraszam, kolejna próba Gloriana na graczu pawelkl12345 z bobrów nie udana :D hehe
Co do reszty całkowicie się z tobą zgadzam :D chodź może należy wrzucić Gloriana, Turka i Adaśko do jednego worka bo lubią wypisywać bajki na profilach :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Normandię to sam do siebie ciągnąłeś, ale ci odpisał że z takimi zakałami grepo jak maksicośtam grać nie będzie.
Wulkan to ma w zwyczaju ale wysyłać leszczy na przeszpiegi do innych sojuszy, w tym to faktycznie jesteście najlepsi.
Wszyscy po turku jadą za pisanie bajek, ale ty bijesz go na głowę, i swoim profilem i tym co tutaj bazgrzesz.

Drogi kierowco Jelenia (a może odwrotnie)
Jeśli Ci co podbijają są matołami i leszczami to kim są podbijani?
Odpowiedź sobie przemyśl spokojnie i omów z kolegami na rykowisku

z nich tacy wielcy wojownicy sa ze az 3 sojuszy potrzebowali do walki z kilkoma graczami
ale sytuacja na tym swiecie sie tak szybko zmienia ze niebawem role sie moga odwrocic
a wtedy glorianku przyjdziemy po ciebie
wspomnisz moje slowa
Jeśli chodzi o pomoc, to Wulkan gra sam przeciwko min 6 sojuszom, pomijając te cakiem malutkie

niebawem role sie moga odwrocic
a wtedy glorianku przyjdziemy po ciebie
wspomnisz moje slowa

Ileż to ja takich deklaracji już słyszałem. Słyszałem je też od znanych nicków na Grepo, nie tylko od "no name".
Kończyło się zwykle na pogróżkach i rzucaniu czarów. Takie to niestety mizerne pokrzykiwania.
No ale cóż, może wreszcie ktoś mi da po tyłku i utemperuje ... zaczęłoby się coś dziać, bo przecież po to tu gramy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nic dziwnego że Normandia go na drzewo wysłał...
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Widzę że teraz pora na kozaczenie :)
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

weż się chłopie ogarnij :) i zacznij grać albo napisz chociaż swoj nick a nie obrażasz na forum. Pokaż coś na grepo zresztą pisz puki możesz za chwile bana zarobisz :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To co Glorian ma w profilu można sprawdzić wiec jaki problem
 
Do góry