Sytuacja na świecie Retimno

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

widzę że nie bardzo łapiesz się z kim walczymy i gdzie płyniemy skoro twierdzisz że wkoło mamy paktowiczów :) Wy jesteście tylko tematem pobocznym na którym się nawet za bardzo nie skupiamy po prostu część waszych wioch stoi na naszej drodze i tyle

No i to by było na tyle... Mnie tam nawet nie obchodzi podbieranie ich wiosek - wyraźnie widać, w jakim kierunku idę... :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zadziwia mnie wasza pewność siebie - a raczej lekceważenie przeciwnika no ale jak się nie widzi więcej niż czubek własnego nosa to tak zazwyczaj jest. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Zadziwia mnie wasza pewność siebie - a raczej lekceważenie przeciwnika no ale jak się nie widzi więcej niż czubek własnego nosa to tak zazwyczaj jest. :rolleyes:
w żadnym wypadku was nie lekceważę i nie wiem skąd taki wniosek - chyba, że to nie do mnie. Jest również możliwe, że uważasz brak ekspansji w waszym kierunku za lekceważenie lol... całkiem przyjemnie się z wami walczy i podejrzewam, że mogłaby być to lepsza walka niż z naszym celem, ale to się dopiero okaże w przyszłości :)... co do widzenia czubku swojego nosa to radzę popatrzeć w lustro przed głoszeniem takich teorii ;)

Na pewno fakt jest jeden, na tą chwilę oprócz aktywności kilku osób, nie wiele jeszcze pokazaliście, ale ja osobiście zrzucam to na karb odległości waszego centrum od nas i na odwrót...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

My raczej nie lekceważymy preciwników (może dlatego, że trochę ich jest, haha).

Z pewnością większość naszych nie pokazała jeszcze za wiele od siebie w walkach na froncie, ale mam nadzieję, że to się niebawem zmieni... :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie śledzę tego świata i tu nie gram więc zapytam..Czy ten świat jest tak mocny na jaki się zapowiadał?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie śledzę tego świata i tu nie gram więc zapytam..Czy ten świat jest tak mocny na jaki się zapowiadał?
moim zdaniem na tą chwilę zdecydowanie nie... jeżeli mam porównywać do NY to nawet w połowie nie jest tak wymagający, ale jeśli porównywać do tau czy np koryntu to wydaje się że jest podobny pod względem ludzi tyle że ciut szybszy świat :) aczkolwiek mi to odpowiada bo tyle czasu ile spędzałem przy grze na NY teraz za żadne skarby bym nie poświęcił.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

No mnie też się podoba :D dobre ustawienia, fajni wrogowie--> czego chcieć więcej :D
 

DeletedUser16770

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

fajny nie fajny gdyby gra była fer to moze tak ale wiadomo kto wygra i dlaczego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

My raczej nie lekceważymy preciwników (może dlatego, że trochę ich jest, haha).

Z pewnością większość naszych nie pokazała jeszcze za wiele od siebie w walkach na froncie, ale mam nadzieję, że to się niebawem zmieni... :)

Chyba jednak za bardzo się przeliczyliście skoro rezygnujesz już z tego świata który nawet się nie zdołał rozkręcić... smutne jest też to że Twoi sojusznicy nie potrafili nawet dobrze zabezpieczyć Twoich miast w których stały ich kolony, aczkolwiek nie wiem czym do końca spowodowana była Twoja decyzja, mogę się tylko domyślać.

Natomiast to co widać od kilku dni to fakt że opór hanibali i ich potencjał słabnie z dnia na dzień... i oprócz rzucania czary mary nic wielkiego się nie dzieje z waszej strony
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Nie śledzę tego świata i tu nie gram więc zapytam..Czy ten świat jest tak mocny na jaki się zapowiadał?

jest mocny ale prawdziwa rozgrywka zacznie się po wakacjach o ile nie pokasują się pewni gracze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Chyba jednak za bardzo się przeliczyliście skoro rezygnujesz już z tego świata który nawet się nie zdołał rozkręcić... smutne jest też to że Twoi sojusznicy nie potrafili nawet dobrze zabezpieczyć Twoich miast w których stały ich kolony, aczkolwiek nie wiem czym do końca spowodowana była Twoja decyzja, mogę się tylko domyślać.

Natomiast to co widać od kilku dni to fakt że opór hanibali i ich potencjał słabnie z dnia na dzień... i oprócz rzucania czary mary nic wielkiego się nie dzieje z waszej strony

Mozecie zmienic temat? nom stop o jednym piszecie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

no to zaproponuj jakiś inny wasz front milczy, a jak mam pisać o czymś o czym nie mam pojęcia to wole na ten temat też milczeć :) pisze o tym co mnie dotyczy.

PS nie musisz czytać tego co Cię nudzi :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

Powinno być jak w Totku , czyli osoby pracujące w tej firmie oraz ich bliscy nie mogą uczestniczyć w grach totalizatora :D

smiley_emoticons_bravo2.gif
zgadzam się

- - - Automatycznie połączono posty - - -

no to zaproponuj jakiś inny wasz front milczy, a jak mam pisać o czymś o czym nie mam pojęcia to wole na ten temat też milczeć :) pisze o tym co mnie dotyczy.

PS nie musisz czytać tego co Cię nudzi :)

Inne fronty są zajęte walką i nie mają czasu pisać wiecznie o jednym mieście na forum ;) i spokojnie nie czytam wszystkiego co się tu pojawia:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

smiley_emoticons_bravo2.gif
zgadzam się

- - - Automatycznie połączono posty - - -



Inne fronty są zajęte walką i nie mają czasu pisać wiecznie o jednym mieście na forum ;) i spokojnie nie czytam wszystkiego co się tu pojawia:)
lol jakoś tego po was tej walki nie widać :], a co do pisania o jednym mieście to chyba jednak zalecałbym co nieco przeczytać z tego co się komentuje bo ignorancja aż razi :)

Co do zarzutów wobec bobrów to są całkiem zabawne - na większości światów mieli takie same a nie raz kończyli z banami, o ich wygranej też nie raz słyszałem, a byłem świadkiem tylko raz, notabene jak graliśmy razem - czego niestety żałuję do dzisiaj bo tamten świat stał się przez to nudny. Mam nadzieję, że tego świata to nie dotknie :)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Retimno

lol jakoś tego po was tej walki nie widać :], a co do pisania o jednym mieście to chyba jednak zalecałbym co nieco przeczytać z tego co się komentuje bo ignorancja aż razi :)

Co do zarzutów wobec bobrów to są całkiem zabawne - na większości światów mieli takie same a nie raz kończyli z banami, o ich wygranej też nie raz słyszałem, a byłem świadkiem tylko raz, notabene jak graliśmy razem - czego niestety żałuję do dzisiaj bo tamten świat stał się przez to nudny. Mam nadzieję, że tego świata to nie dotknie :)


spójrz na ranking atakujących ;) potem pisz o walce :) gram na lajcie a mam ponad 30k więcej w ataku niż ty pomimo 2 urlopów jakie miałem juz w grze a jeszcze będą kolejne
btw
widziałeś jakieś zarzuty wobec nich z mojej strony? nic akurat nie piszę ale przyznaję racje innym gdyż się z tym zgadzam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry