Sytuacja na świecie Tau

  • Rozpoczynający wątek Leniwy Leniwiec
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Tau

no dokładnie, tylko szkoda, że to nie ja zakotwiczyłem tym kolonkiem, mi jeszcze sporo brakuje, a wszyscy pozostali członkowie wyspy maksymalnie utrudniają mi zadanie wysyłając mi po 10-15 ataków dziennie, zwłaszcza mój najbliższy sasiad który ma do mnie 5 min prockami :) przykładowo wczoraj jak poszedłem oddać kał i wróciłem po paru minutach mojego wojska już nie było ^.- hi hi ale co tam sam daje rade. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

ehhh kilka godzinek nacieszylem sie top-1 w agresorce i 5m5m mnie brutalnie zdetronizowal:(

W rankingu atakujacych SS juz znaczaco odskoczyla a o 2 miejsce jest bitwa i co chwile zmienia sie pozycja. Jak tak dalej pojdzie to SS sporo odskoczy od nas.

Zeby nie bylo i, ze nie doceniam naszego boskiego Adaska to trzeba mu pogratulowac 75 miejsca w ataku jak na kilkuset graczy to tez dobre miejsce. Widac, ze jednak na angielskich i USA serwerach kosi.
 

DeletedUser11241

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Ja wam radze uważać i nie atakować słabszych od siebie, bo dzisiaj od jednej z farm dowiedziałem się że obowiązują nowe zasady ;)
Sankcje za napady są wyciągane, jeśli mocny gracz nie daje się rozwijać słabszemu a słabszy inwestuje w grę to ten silniejszy otrzyma bloka lub zostanie mu nałożona kara co do przewinień .
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

W rankingu atakujacych SS juz znaczaco odskoczyla a o 2 miejsce jest bitwa i co chwile zmienia sie pozycja. Jak tak dalej pojdzie to SS sporo odskoczy od nas.

1 sami swoi 18860, 176868
2 Most Dangerous Group 11496, 182876
3 Saints and Rebels 11401, 70885

Na niebiesko punkty ogólne. Biorąc to pod uwagę, S&R nie ma się czego wstydzić, że traci do SS coraz więcej ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

1 sami swoi 18860, 176868
2 Most Dangerous Group 11496, 182876
3 Saints and Rebels 11401, 70885

Na niebiesko punkty ogólne. Biorąc to pod uwagę, S&R nie ma się czego wstydzić, że traci do SS coraz więcej ;)

po prostu jesteście najlepsi nie ma bata na Sra:))
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

chyba co innego napisać sra mówiąc o sojuszu który ma w sobie litery S, R, A a co innego wkładać komuś do buzi kupę :p


a i najważniejsze, jestem bezstronniczy, mogę was wszystkich obrzucić łajnem :cool:

nie no przyznaje się zamiast SAR napisałem SRA - jeśli kogoś uraziłem przepraszam czysta literówką po prostu. Nawet nie zauważyłem do póki nie zwrócił mi uwagi "kolega"
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

[...]albo inaczej, znajdź moje konta, często miałem 175 pkt i oceń mnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Szkoda tego gracza co go stoner przejal. Dobry byl widzialem repki jak dzien wczesniej ladnie wyczycil stonera a dzien pozniej taki zonk. To jest wlasnie najgorsze jak ma sie jedno miasto. Jeden blad i koniec.

Ale gratulacje za pierwszy podboj. Ciekawe kto kolejne lyknie. Ja to jeszcze musze sporo zbudowac xD kliknal bym przyspieszenie ale szkoda mi na to kasy xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Szkoda tego gracza co go stoner przejal. Dobry byl widzialem repki jak dzien wczesniej ladnie wyczycil stonera a dzien pozniej taki zonk. To jest wlasnie najgorsze jak ma sie jedno miasto. Jeden blad i koniec.

Ale gratulacje za pierwszy podboj. Ciekawe kto kolejne lyknie. Ja to jeszcze musze sporo zbudowac xD kliknal bym przyspieszenie ale szkoda mi na to kasy xD

Typek ktorego przejelem jest dobrym graczem,dzien wczesniej przeskoczyl mi przez murek i skasowal 500 deffa i 100 offa,ten kolon byl szybka reakcja na zagrozenie,jszcze by mi sie zbunkrowal i to ja mial bym zonka :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

orangewater zacumowala kolona :D jutro bedzie paru graczy co beda mieli po 2 miasta :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Gracz VASSAGO666 z AMIRA POŁUDNIA jest okupowany przez New Age of Glory. A Dzikie Hordy oraz sami swoi odbijają okupację.

Czyżby już jakaś koalicja nam się utworzyła?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Gracz VASSAGO666 z AMIRA POŁUDNIA jest okupowany przez New Age of Glory. A Dzikie Hordy oraz sami swoi odbijają okupację.

Czyżby już jakaś koalicja nam się utworzyła?
Jak to SS pomaga New Age of Glory ?? eee aż mi się wierzyć nie chce. To że ktoś tam pomaga koledze to nie oznacza koalicji a tym bardziej na sojusz New Age of Glory
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Jak to SS pomaga New Age of Glory ?? eee aż mi się wierzyć nie chce. To że ktoś tam pomaga koledze to nie oznacza koalicji a tym bardziej na sojusz New Age of Glory

Gracze SS pomagają ARMI POŁUDNIA. Dodatkowo Dzikie Hordy też. Troche dziwne, ze ten koles ma tylu kolegow zwlaszcza, ze w profilu ma tylko adrianka.

Moze nie koalicja ale byc moze te sojusze sa jakos powiazane.

Czas pokaze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Jak to SS pomaga New Age of Glory ?? eee aż mi się wierzyć nie chce. To że ktoś tam pomaga koledze to nie oznacza koalicji a tym bardziej na sojusz New Age of Glory

postaram się prościej wytłumaczyć ;) New Age of Glory okupuje jakieś miasto, a Dzikie Hordy i sami swoi próbują je odbić, jak dla mnie to nie wygląda na to że sami swoi pomagają NAoG
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Aż zerknęłam w statystyki o czym Wy tak dyskutujecie :confused:

Wydaje mi się, że nie ma o czym gadać. Maleństwo (Age) spróbowało uderzyć w większego (koalicja AP i DH), ale cudów nie ma. 30 członków nie zabierze wioski 3x większej koalicji. Ile birem może mieć Age? 50? Myślę, że tej okupacji już nie ma.

Nie ma się czym ekscytować, porozmawiajcie o poważnych sprawach a ja poczytam :)


ojj jak ja lubię takie podkręcanie (koalicje, sojusze, i inne cudeńka) - maleństwo AGE hmm na moje oko to nie maleństwo a niezła potęga która na tą chwile może górować na swoim terenie i nikt jej nie zagrozi. Ilość graczy faktycznie jest mniejsza niż w AP ale nie liczy się ilość a jakoś a tu jest drastyczna różnica.
Już widać po średniej na gracza jaka jest różnica między tymi sojuszami nie wspominając o tym że AGA ma 7 razy więcej pkt ataku niż AP. A więc raczej nazwał bym odwrotnie AGA potęga AP maleństwo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Zdeterminowany i koniecznie chcący wygrać nie angażuje się w ryzykowne przedsięwzięcia. Zapewne bezsojuszowców i szarych wiosek jest pod dostatkiem.

no tak ale przejąc wioskę 1-1,5k a przejąc wioskę 3-4k to jest różnica - około 4 dni budowania.
A czy to było ryzykowne przedsięwzięcie ? no tego to ja już nie wiem, na pewno wiem sam agresor czy było ciężko i czy obrońca sprawił mu jakiekolwiek problemy
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Tau

Z tym tylko, że ryzyko ocenia się przed próbą przejęcia, a nie po. Tu proporcja ilości osób jest 30:90 (nie licząc Samych Swoich). Czy próba przejęcia nie okaże się samobójstwem agresora, zobaczymy.

Zakładam oczywiście, że przejmowana jest wioska aktywnego gracza, ale próby odbicia o których czytałam świadczą o tym, że chyba tak.
hehe no tak siła 30 vs 50 jak już a inne sojusze, nie raz pomagałem koledze z innego sojuszu i jakoś koalicji z tego powodu nie było. Doskonale wiesz że ta walka była z góry wygrana no chyba że chcesz bym Ciebie trochę podbudował to zrobię to. Tak świetna akcja małe piękne sieje zamęt jak nic i pokonało taką potęgę --- i jak lepiej się czujesz??

5m5m jak by do mnie napisał bym mu pomógł w obronie kolona to pewnie bym wysłał biremy, mało tego jak by ktokolwiek napisał bym mu pomógł w rozwaleniu czyjegoś kolona to chyba zrobił bym to bo miał bym niezły ubaw no i pkt na koncie :)) no ale to ja
 
Do góry