Sytuacja na świecie Teby

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26408

Guest
Słupy wszędzie słupy

Powiedział słup
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
ell bociarzu ...trzeba byc naprawde nie w pelni rozwinietym aby nie zauwazyc ze rozbieram wiochy a twoje blyskkawice tylko mi to ulatwiaja ...ladnie za to podziekowal ,jak bedziesz potrzebowal lask zrob bosskich i mozesz do mnie latac taki prywatny murzynek bambo jestes ...;)
a propo lam ,maja sie w sumie bardzo dobrze jakos nikt ze stalego skladu nie odszedl a ci co doszli i chca grac to graja z nami ...;) nie wykluczone ze dokoptujemy kogos z nich na innym swieciie ..
Czekam z utesknieniem na nowy swiat gdzie bociarzu bedziesz gral a raczej w czesci boot to bedzie robil za ciebie i mozesz byc pewien ze rozlozymy sie kolo ciebie ...;) i nawet boocik ktorym sie tak dzielnie chwaliles niewiele ci pomoze ...i tlumaczenia ze uzywasz bo szkoda czasu nie na wiele ci pomoze ...
nie pozdrawiam
Spoko to ty tam buduj gospodarstwo i magazyn bo slabo stoisz z tym.
Wbijaj slupie, ja tam sie walki nie boje.
Raz miasto stracisz, drugi raz, moze i nawet kilka razy i tak o to skonczy sie twoja przygoda.
Domki pobudujesz jak to robisz obecnie murzynku bambo.
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
No nie boisz się, ale jęczysz pół serwera, że Cię biją jacyś niezłomni
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Co ty wypisujesz?
Czlowieku, napisalem po prostu z kim na froncie bylem na Oroposie.
Nudzi się tobie?
Nie wiesz co napisać na forum?
Może w szkole masz problemy bo widząc po twoich okularach jakie posiadasz to trudno znaleźć tobie nawet kolezanke do rozmów i wolisz coś głupiego napisać na FO co wgl nie ma sensu na świecie TEBY i jedynie co może sie wiążać to tylko z OROPOSEM.

Ell wbijecie zobaczycie :)
Ell powiedz lepiej kiedy gramy w Tennisa?
Kiedy chcesz :D
Sprawdzimy kto jak ma szybką ręke do servisu oraz technike :D

słup nawet nie potrafi napisać nicku poprawnie
smiley_emoticons_bravo2.gif
Może nie o Ciebie chodziło albo specjalnie tak napisał bo wie, że sie strasznie denerwujesz na tym punkcie KALOLKU LOLKOWSKI
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6041

Guest
Widzę że chętni na rozmowę z Tobą to aż się w kolejką ustawiają :p
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 
Trzeba sprawdzić, ale pewnie jakbyś miał dostać to ja bym szybciej to zrobił niż ty w tych brylach. A co do tenisa no to niestety, ale kluczowy jest moment w servisie z tą szybkością.
Jak serwujesz to najważniejsza jest technika, bo samą ręką to ty może i zaserwujesz mocno ale zaraz się zmęczysz. A to trzeba całym ciałem , czyli technika. I ja od kiedy nauczyłem się grac kika to serwuję kikiem i ciętym a nie na siłę.
 
Jak serwujesz to najważniejsza jest technika, bo samą ręką to ty może i zaserwujesz mocno ale zaraz się zmęczysz. A to trzeba całym ciałem , czyli technika. I ja od kiedy nauczyłem się grac kika to serwuję kikiem i ciętym a nie na siłę.
No, a ty czytać umiesz? Napisałem, że jest kluczowy moment w servisie z tą szybkością i to jest właśnie ta technika.
Mówisz ze serwujesz kikiem, czyli oznacza to, że jesteś amatorem bo kikiem to bardziej drugi servis. O twój wyskok to już wole nie pytac bo pewnie z miejsca to robisz.
 
Do góry